Magazinë Me Qira Tirane

Magazine me qira ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese
Me Qira 922-7Z 1100 €

Magazine me qira ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese dy kateshe perballe ish Frigoriferit. Ka nje siperfaqje prej 310m2, e cila eshte e organizuar 5 ambiente. Ambjenti ka nje lartesi 4.5m, e pajisur me ...

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne
Me Qira 822-45Z 670 €

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese. Ka nje siperfaqje prej 250m2, e cila eshte e organizuar ne ambient open space. Gjatesia e magazines eshte 37m dhe lartesia ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy k
Me Qira 1221-2V 665 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy kateshe.  Ka nje siperfaqe prej 300 m2 te organizuar ne 3 ambiente.  Ambienti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si servis, ...

Magazine me qera ne rrugen 5 Maji, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te r
Me Qira 822-29Z 2000 €

Magazine me qera ne rrugen 5 Maji, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqje prej 550m2, e cila eshte e organizuar ne ambient open space. Ambjenti ka nje lartesi 4m, eshte I shtruar me rezine, dhe me ...

Magazine me qera ne rrugen Ndre Mjeda, ne kompleksin Star.
Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje
Me Qira 722-34G 300 €

Magazine me qera ne rrugen Ndre Mjeda, ne kompleksin Star. Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri . Ka nje siperfaqje prej 100m2, e cila eshte e organizuar ne ambient open space. Punimet e brendshme dhe te jashtme jane mjaft cilesore ...

Ambjent magazine me qira ne zonen e Shkozes ne Tirane.
Magazina ndodhet ne katin -1 te nje nde
Me Qira 522-52U 1250 €

Ambjent magazine me qira ne zonen e Shkozes ne Tirane. Magazina ndodhet ne katin -1 te nje ndertese 1 kateshe. Ka nje siperfaqe prej 300 m2 dhe lartesi prej 3 metra. Ambienti eshte i pershtatshem per magazinim produktesh. Ka akses te lehte ne ...

Magazine me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirana.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.

Ka nje
Me Qira 919-19S 360 €

Magazine me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirana. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe lartesi prej 3 metra e organizuar ne ambient te hapur. Ambienti eshte i pershtatshem per magazinime te ndryshme. Zona ...

Magazine 3-kateshe per qira prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane.

Organizohet ne 3 ambiente te med
Me Qira 322-55V 5500 €

Magazine 3-kateshe per qira prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane. Organizohet ne 3 ambiente te medha open space, 6 ambiente me te vogla, 6 tualete, oborr i brendshem dhe oborr per vend parkimi. Magazina eshte mjaft e pershtatshme per shumellojshmeri ...

Magazine dhe dyqan per qira ne rrugen e Elbasanit ne Sauk, Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 450
Me Qira 322-45V 1000 €

Magazine dhe dyqan per qira ne rrugen e Elbasanit ne Sauk, Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 450 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 340 m2 te ndare ne 2 kate. Ndertesa organizohet 2 ambiente te medha open space. Ndodhet buze rruge dhe ofron mundesi ...

Magazine me qira prane rruges Llazi Miho ne Tirane.
Siperfaqja totale e magazines eshte 2030m2 dhe
Me Qira 322-37N 4300 €

Magazine me qira prane rruges Llazi Miho ne Tirane. Siperfaqja totale e magazines eshte 2030m2 dhe ndahet ne 4 hapesire te madha, 4 zyra dhe 6 tualete. Ka mundesi per ndarje ne 930 m2 dhe 1100 m2. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 1 kateshe. Ka ...

Magazine me qira ne rrugen Kastriotet ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.&nbsp
Me Qira 322-30S 600 €

Magazine me qira ne rrugen Kastriotet ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe prej 216 m2 neto te organizuar ne 1 ambient.  Ambienti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si depo ...

Magazine me qira ne rrugen Zenel Bastari ne Tirane.
Siperfaqja e magazines eshte 600m2 dhe ndahet n
Me Qira 122-21S 1200 €

Magazine me qira ne rrugen Zenel Bastari ne Tirane. Siperfaqja e magazines eshte 600m2 dhe ndahet ne nje hapesire te madhe, dy zyra dhe tre tualete. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe. Ka nje lartesi prej 3.5 metrash ne hapesiren e ...

Magazine me qira ne rrugen Allaman Dervishi ne Tirane.
Trualli ka siperfaqe totale prej 1100 m2.
K
Me Qira 122-10N 3000 €

Magazine me qira ne rrugen Allaman Dervishi ne Tirane. Trualli ka siperfaqe totale prej 1100 m2. Kat I ka magazine me nje siperfaqe prej 400 m2 kapanon ku perfshihet edhe 250 m2 kati i pare i viles, me oborr 450 m2. Magazina eshte e ndare ne dy ...

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Vaqarrit ne Tirane.
Pozicionohet 170 metra larg rruge
Me Qira 122-4N 8500 €

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Vaqarrit ne Tirane. Pozicionohet 170 metra larg rruges kryesore, ne nje nga zonat me te kerkuara per magazina. Trualli ka siperfaqe totale prej 3981 m2 dhe siperfaqe ndertimi 2822 m2 te organizuar ne dy ...

Magazine me qira ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe, buze rruge kryesore.
Me Qira 1221-49S 420 €

Magazine me qira ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe, buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe totale prej 108 m2 te ndare ne dy hapesira dhe dy banjo. Magazina ka nje lartesi prej 3.2 m. Lidhet me rrugen Xhanfize Keko dhe rrugen ...

Ambient magazine me qira ne rrugen e Dibres prane Viles Gold ne Tirane.
Magazina ndodhet ne katin -
Me Qira 1221-48S 250 €

Ambient magazine me qira ne rrugen e Dibres prane Viles Gold ne Tirane. Magazina ndodhet ne katin -1 te kompleksit i cili eshte i pajisur me 2 ashensore. Ka nje siperfaqe totale prej 60 m2 dhe ka nje lartesi prej 4.5 m. Lidhet me rrugen e Barrikadave ...

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe
Me Qira 1221-41V 1000 €

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe me ashensor per mallra.  Ka nje siperfaqe prej 400 m2 te organizuar ne nje ambient te madh open space, nje zyre te vogel dhe nje tualet. Ambienti ...

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2
Me Qira 416-32b 1000 €

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2-kateshe, prane rruges kryesore. Magazina ka hyrje me vete dhe siperfaqe totale prej 500 m2 te ndare ne: Kati i pare ka siperfaqe prej 60 m2 dhe ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3te te nje ndertese 3 kat
Me Qira 1221-5V 340 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3te te nje ndertese 3 kateshe e pajisur me ashensor industrial.  Magazina ka nje siperfaqe prej 250 m2 e organizuar ne nje ambient te madh te hapur dhe 3 ...

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres km 0.

Magazina ka nje siperfaqe rreth 2000 m2 te ci
Me Qira 817-23K 4000 €

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres km 0. Magazina ka nje siperfaqe rreth 2000 m2 te cilat mund organizohen lehtesisht sipas deshires. Ambienti ka nje pozicionim te favorshem duke u ndodhur buze rruges dytesore te autostrades duke ...

Magazine per qera ne ne rrugen Vore-Marikaj ne Tirane.

Pozicionohet shume prane rruges kryesore n
Me Qira 1217-7L 5400 €

Magazine per qera ne ne rrugen Vore-Marikaj ne Tirane. Pozicionohet shume prane rruges kryesore ne nje bllok magazinash. Magazine ka siperfaqe totale prej 2700m2 te organizuar ne ambient open space dhe tualet brenda. Dimensionet e magazines jane ...

Magazine me qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese, i paj
Me Qira 119-22S 2000 €

Magazine me qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese, i pajisur me ashensor,shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne te. Ka nje siperfaqe totale prej 1000 m2. Ambienti eshte i organizuar ne 2 ...

Magazine me qira ne rrugen Enriko Telini ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 1300 m2 e cila perfshin n
Me Qira 1121-9N 2210 €

Magazine me qira ne rrugen Enriko Telini ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 1300 m2 e cila perfshin nje hapesir te vetme. Lartesia e magazines eshte kater deri ne tete metra e larte. Mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme. Ka akses te lehte ne ...

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Domjes ne Tirane.
Ndertesa eshte 1 kateshe me siperfa
Me Qira 1121-4N 700 €

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Domjes ne Tirane. Ndertesa eshte 1 kateshe me siperfaqe ndertimi 200 m2 me lartesi 5 metra dhe oborr me siperfaqe 200 m2. Orgazinohet ne nje hapesire te vetme, 1 banjo dhe oborr i cili eshte i ...

Magazine me qera prane Ardenos ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe.

Magaz
Me Qira 919-21T 1000 €

Magazine me qera prane Ardenos ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe. Magazina ka nje siperfaqe prej 350 m2 dhe eshte e organizuar ne: 2 ambiente te hapura, tualet. Ambienti eshte shume i pershtatshem per aktivitete te ...

Magazine me qira ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 1200 m2 e n
Me Qira 721-17V 3000 €

Magazine me qira ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane. Ambienti ka nje siperfaqe prej 1200 m2 e ndare ne 2 magazina me te vogla, ku lartesia ne mure eshte 3.5 metra dhe lartesia ne kulm eshte 5 metra. Magazina organizohet ne hapesira te medha me ...

Magazine per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Magazina ndodhet ne katin -1 te nje pallati te
Me Qira 221-14D 400 €

Magazine per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Magazina ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri me hyrje nga rruga kryesore. Ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet. Eshte shume e favorshme per ...

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile.
K
Me Qira 1120-4D 270 €

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne dy ambiente dhe nje tualet. Hyrja eshte e vecuar nga pjesa tjeter e viles. Eshte shume e pershtatshme per ta ...

Magazine me qira prane autostrades Tirane-Durres ne Kashar.

Ndodhet ne katin e dyte te nje nderte
Me Qira 1020-53V 1000 €

Magazine me qira prane autostrades Tirane-Durres ne Kashar. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2-kateshe. Ka nje sipefaqe prej 232 m2 te organizuar ne nje ambient te madh open space dhe me lartesi 3.20 meter. Ndertesa sapo eshte perfunduar ...

Magazine me qira prane rruges Teodor Keko ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2-katesh
Me Qira 820-17V 700 €

Magazine me qira prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2-kateshe. Ka nje siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne nje ambient te hapur dhe nje tualet. Magazine eshte e pershtatshme per shumellojshmeri ...

Magazine me qira ne rrugen Mikel Koliqi ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Me Qira 620-33V 410 €

Magazine me qira ne rrugen Mikel Koliqi ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Magazina ka nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 te ndare ne nje ambjent te hapur dhe nje zyre te vogel dhe ambjent I jashtem prej 200 m2. Afersia ...

Magazine me qera ne rrugen  Egnatia prane mbikalimit te Rinasit ne Tirane.
Prona eshte e sapop
Me Qira 1119-54a 2800 €

Magazine me qera ne rrugen  Egnatia prane mbikalimit te Rinasit ne Tirane. Prona eshte e sapoperfunduar dhe punimet si brenda edhe jashte jane moderne Ka siperfaqe prej 1500 m2 te ndara ne 660 m2 ndertim (magazine open space) dhe 840 m2 truall te ...

Magazine me qira ne rrugen Limuthi ne Tirane.
Ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe larg zonave te banu
Me Qira 220-26H 1000 €

Magazine me qira ne rrugen Limuthi ne Tirane. Ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe larg zonave te banuara. Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 dhe eshte e organizuar ne dy ambiente dhe nje tualet. Ambienti ka nje lartesi prej 6 metrash muri dhe 9 metrash ...

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Magazina k
Me Qira 120-17S 250 €

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Magazina ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe lartesi prej 4 metra. Dyqani eshte i organizuar ne ambient te hapur ne kushte te mira. Magazina eshte e pershtatshme per ...

Magazine me qera ne zonen Misto Mame ne Tirane.
Me ne siperfaqe totale prej 1200 m2 prona organizoh
Me Qira 1019-47T 1200 €

Magazine me qera ne zonen Misto Mame ne Tirane. Me ne siperfaqe totale prej 1200 m2 prona organizohet ne: kapanon me siperfaqe prej 500 m2 dhe ambient i jashtem me siperfaqe 700 m2. Ambienti eshte mjaft i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: ...

Magazine 3 kateshe me qera ne rrugen Myslym Keta tek Komuna e Dajtit.

Siperfaqja totale e hapesir
Me Qira 717-7K 3500 €

Magazine 3 kateshe me qera ne rrugen Myslym Keta tek Komuna e Dajtit. Siperfaqja totale e hapesires eshte 2200 m2 e shperndare ne 3 kate dhe nje kat nentoke. Siperfaqja organizohet ne 2 hapesira te medhaja te fortifikuara me kolona ndermjet, 1 ...