Ambient tregtar Në Shitje Tirane

Toke me  ndertese dy kateshe per shitje ne rrugen e aeroportit ne Tirane.

Siperfaqja e trual
Në Shitje 520-18D 1.200.000 €

Toke me  ndertese dy kateshe per shitje ne rrugen e aeroportit ne Tirane. Siperfaqja e truallit eshte  3500 m2 dhe siperfaqja e ndertimit 260 m2 e ndare ne dy kate. Mund te perdoret per biznese te ndryshme si hotel, bar-restorant ...

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 822-42G 180.000 €

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me fasade xhami dhe mundesi shume te mira reklamimi. Ka nje siperfaqje prej 60m2, te organizuar ne ambient open space, nje tualet dhe nje depo. ...

Ambient dyqani ne shitje prane rruges Skender Luarasi ne Tirane. 
Ndodhet ne katin perdhe te n
Në Shitje 122-38V 93.000 €

Ambient dyqani ne shitje prane rruges Skender Luarasi ne Tirane.  Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe te brendshme prej 37 m2 dhe nje depo te vogel prej 4 m2.  Dyqani organizohet ne nje ambient dhe tualet, ka ...

Fabrike produktesh bujqesore per shitje prane autostrades Tirane-Durres.
Biznesi është i
Në Shitje 622-29V ... €

Fabrike produktesh bujqesore per shitje prane autostrades Tirane-Durres. Biznesi është i vendosur ne një ndërtese te përbëre nga 4(kater) ambiente ne nje siperfaqe toke prej 4953m2 dhe siperfaqe ndertimi ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 79
Në Shitje 622-8U 180.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 79 m2, dhe siperfaqe ndertimi prej 189 m2. Kati perdhe ka nje ambjent te madh open space e pershtatshme per biznes. Kati i 1 organizohet ne 3 dhoma, 2 ...

Ambient biznesi dhe truall per shitje buze Bulevardit Blu ne Kamez.

Ka nje siperfaqe trualli prej
Në Shitje 522-45V 500.000 €

Ambient biznesi dhe truall per shitje buze Bulevardit Blu ne Kamez. Ka nje siperfaqe trualli prej 458.2 m2 dhe siperfaqe ndertese prej 111.8 m2. Ndertesa organizohet ne nje ambient te madh open space dhe 3 tualete. Mundesi shume e mire ...

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Aleks Buda ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te n
Në Shitje 1021-38N 62.000 €

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Aleks Buda ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane Pallatit me Shigjeta. Siperfaqja totale prej 46 m2 perfshin ambient per servis makinash, nje zyre te vogel dhe nje ...

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 61.50m2
Në Shitje 522-34U 165.200 €

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 61.50m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon dhe kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon. Pozicionohet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per tu ...

Lokal ne shitje prane Condor Center ne Tirane.
Ambjenti pozicionohet ne katin perdhe nje pallat te
Në Shitje 522-28S 260.000 €

Lokal ne shitje prane Condor Center ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne katin perdhe nje pallat te ri prane rruges se Kavajes. Ambjenti ndodhet ne nje zone shume e pelqyer per zhvillim biznesi. Ka nje siperfaqje te brendshme prej 134 m2 eshte e ndare ...

Lokal per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues.
Në Shitje 522-25V 350.000 €

Lokal per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 dhe verande me tende prej 60 m2. Ambienti ofrohet i mobiluar dhe ne gjendje pune me xhiro te ...

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 522-18V 850.000 €

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 86 m2 te organizuar ne dy ambiente open space dhe tualet. Dyqani eshte i pershtatshem per ...

Fabrike prodhimi kozmetike dhe toke per shitje prane QTU ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 34
Në Shitje 522-11V 2.000.000 €

Fabrike prodhimi kozmetike dhe toke per shitje prane QTU ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 3400 m2 nga ku 3000 m2 truall dhe siperfaqe totale ndertimi prej 3600 m2. Fabrika eshte ne gjendje pune dhe me xhiro mjaft te larte. Toka dhe magazina ...

Shitet biznes bar kafe prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 522-6V 7500 €

Shitet biznes bar kafe prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 130 m2 ambient i brendshem bashke me verande. Lokali eshte i mobiluar plotesisht dhe i gatshem per pune. Me ...

Ambient dyqani per shitje prane Sheshit Nene Tereza ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 422-33V 1.175.000 €

Ambient dyqani per shitje prane Sheshit Nene Tereza ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 335.5 m2 te organizuar ne 3 ambiente dhe tualet. Dyqani eshte mjaft i pershtatshem per shumellojshmeri ...

Ambient dyqani per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 buze rruge kryesore.
K
Në Shitje 422-30S 350.000 €

Ambient dyqani per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 68 m2 te organizuar ne nje ambient te hapur. Dyqani eshte funksional si dyqan per shitje te sendeve shtepiake prej disa vitesh por ...

Objekt per shitje ne qytetin e  TIranes.
Ndodhet ne rrugen Pandeli Evangjeli prane Ambasades R
Në Shitje 422-28S 3.000.000 €

Objekt per shitje ne qytetin e  TIranes. Ndodhet ne rrugen Pandeli Evangjeli prane Ambasades Rumune. Eshte I ndertuar me nje cilesi te larte ndertimi. Rezidenca perbehet nga 4 kate banimi dhe 1 kat i nendheshem.  Ka nje siperfaqje faktike ...

Ambient dyqani per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin-1 te nje pallati ekz
Në Shitje 422-15V 59.000 €

Ambient dyqani per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin-1 te nje pallati ekzistues me pamje nga rruga. Ka nje siperfaqe prej 25.6 m2 te organizuar ne nje ambient open space, korridor dhe tualet. Dyqani ofrohet bosh dhe ne ...

Ambient dyqani me qira prane kopshtit Botanik ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te
Në Shitje 322-40S 91.000 €

Ambient dyqani me qira prane kopshtit Botanik ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe prej 32.5 m2 dhe lartesi 4 m. Organizohet ne 1 ambient dhe 1 tualet. . Fasada e xhamit ofron mundesi te mire ...

Lokal ne shitje ne Laprake ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati.
Ka nje siperf
Në Shitje 322-15S 139.000 €

Lokal ne shitje ne Laprake ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 68 m2. Shperndahet ne nje hapesire dhe nje tualet. Ambienti ofrohet i mobiluar per bar-kafe por eshte i pershtatshem per te gjitha ...

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Kavajes.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri b
Në Shitje 322-13V 108.750 €

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge. Siperfaqe e brendshme prej 43.5 m2 e organizuar ne nje hapesire dhe tualet. Ambienti eshte i investuar, shtruar me parket dhe ne gjendje ...

Ambient dyqani per shitje tek stadiumi Dinamo ne Tirane.
Siperfaqe e brendshme 82 m2 duke ofruar nj
Në Shitje 322-10S 300.000 €

Ambient dyqani per shitje tek stadiumi Dinamo ne Tirane. Siperfaqe e brendshme 82 m2 duke ofruar nje ambient te madh, nje ndarje me nje ambient te vogel qe mund te perdoret si depo ose si kuzhine dhe nje tualet. Ofrohet i mobiluar dhe ne gjendje ...

Zyre per  shitje  perballe ish Fakultetit Juridik Justiniani  1 ne Tirane.
Ambjenti
Në Shitje 1214-36r 120.000 €

Zyre per  shitje  perballe ish Fakultetit Juridik Justiniani  1 ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare  te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe  totale prej 56 m2 zyra eshte e pajisur me tualet. Ne cmim ju ofrohet se ...

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati t
Në Shitje 222-35V 150.000 €

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri buze rruge, Ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne nje ambient te hapur, magazine dhe tualet. Dyqani eshte funksional si market prej disa ...

Ambient biznesi dupleks per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 dhe 1
Në Shitje 222-22V 180.000 €

Ambient biznesi dupleks per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 dhe 1 te nje pallati te ri me hyrje te vecante.  Ka nje siperfaqe te hipotekuar 123 m2 dhe siperfaqe te shfrytezueshme 145 m2 e organizuar ne forme ...

Lokal ne shitje prane shkolles Hasan Vogli ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 222-10N 75.000 €

Lokal ne shitje prane shkolles Hasan Vogli ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ndertuar pas viteve 2000. Me nje siperfaqe totale prej 52.50 m2 dhe 80 m2 oborr i shfrytezueshme. Shperndahet ne nje hapesire dhe nje ...

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane.
Dyqani eshte ne formen e dupleksit ku 6
Në Shitje 122-42A 300.000 €

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane. Dyqani eshte ne formen e dupleksit ku 60 m2 jane ne katin e pare dhe 60 m2 ne pjesen bodrum. Pallati eshte ne ndertim dhe po ndertohet me cilesi te larte. Pritet te perfundoje ne vitin ...

Ambient lokali per shitje afer me rrugen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 122-33V 140.000 €

Ambient lokali per shitje afer me rrugen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe te brendshme prej 78,11 m2 dhe siperfaqe verande e shfrytezueshme prej rreth 70 m2.  Organizohet ne nje ambient ...

Godine tre-kateshe ne shitje ne rrugen Shkoze-Lanabregas ne Tirane.
Ndertesa ka nje siperfaqe trual
Në Shitje 122-15N 450.000 €

Godine tre-kateshe ne shitje ne rrugen Shkoze-Lanabregas ne Tirane. Ndertesa ka nje siperfaqe trualli prej 410 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 1200 m2. Ndahet ne tre kate ku secili kat ka nje lartesi prej 4 metrash dhe organizohen si me poshte: Kat I ...

Ambient lokali per shitje ne rrugen Bedri Karapici ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje
Në Shitje 1221-44S 150.000 €

Ambient lokali per shitje ne rrugen Bedri Karapici ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri te pozicionuar prane Spitalit Amerikan 3. Me nje siperfaqe totale prej 50 m2 ndahet ne nje hapesire dhe 2 tualete. Ambienti ofrohet i ...

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Loni Ligori ne Tirane.
Eshte i pozicionuar buze rruge ne katin
Në Shitje 1221-35V 103.000 €

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Loni Ligori ne Tirane. Eshte i pozicionuar buze rruge ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe prej 74 m2 te organizuar ne nje ambient dhe tualet.  Dyqani eshte i pershtatshem per ...

Ambient dyqani per shitje prane Viles L ne Tirane. 
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Në Shitje 1221-34V 337.800 €

Ambient dyqani per shitje prane Viles L ne Tirane.  Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe prej 164.6 m2 te organizuar ne dy ambiente dhe tualet.  Ambienti eshte ne forme te rregullt dhe i pershtatshem per ...

Ndertese 2 kateshe per biznes per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Siperfaqja totale e godi
Në Shitje 1121-11N 380.000 €

Ndertese 2 kateshe per biznes per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Siperfaqja totale e godines eshte 240 m2 dhe organizohet si me poshte: Kati -1 ka nje hapesire te vetme me siperfaqe 80 m2. Kati 1 orgaziohet ne nje ambient open space dhe ...

Dyqan per shitje ne rrugen Sulejman Pasha prane qendres se Tiranes, ne Tirane.

Ndodhet ne katin g
Në Shitje 119-2S 65.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Sulejman Pasha prane qendres se Tiranes, ne Tirane. Ndodhet ne katin gjysem perdhe te nje pallati te ri. Ofron siperfaqe totale 47 m2 e organizuar ne ambient te hapur me nje tualet. Dyqani qe nga viti 2000 e ne vazhdim ...

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje vile e poz
Në Shitje 921-18V 187.200 €

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje vile e pozicionuar prane rruges Myslym Shyri. Ka nje siperfaqe prej 144 m2 dhe organizohet ne 5 dhoma gjumi, 4 banjo dhe ballkon. Ambienti ofrohet i mobiluar me ...

Dyqan per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane

Ndodhet ne katin gjysem bodrum ten je pallati t
Në Shitje 921-16V 101.500 €

Dyqan per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane Ndodhet ne katin gjysem bodrum ten je pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 78 m2 te organizuar ne nje ambient te madh open space dhe tualet, aktualisht I ndare me gips ne 3 zyra dhe ...

Dyqan per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri.&nb
Në Shitje 821-43V 45.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe prej 37.5 m2 te organizuar ne nje ambient te hapur dhe banjo.  Dyqani eshte i rinovuar dhe i pershtatshem per aktivitete te ...