Ambient tregtar Në Shitje Tirane

Dyqan per shitje ne rrugen Faik Konica prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
I pozicionuar buze rrug
Në Shitje 123-63Z 248.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Faik Konica prane rruges se Elbasanit ne Tirane. I pozicionuar buze rruge, dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Siperfaqja e pergjithshme eshte rreth 62 m2, ndersa siperfaqja e brendshme eshte rreth 50 m2, e cila ...

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Islam Alla, shume prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Poziciono
Në Shitje 123-28V 133.000 €

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Islam Alla, shume prane rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruge. Ka nje siperfaqe prej 38 m2 dhe eshte e organizuar ne nje ambient open space dhe nje ...


Ambient biznesi per shitje  ne zonen e Selites ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 255 m
Në Shitje 123-21V 408.000 €

Ambient biznesi per shitje  ne zonen e Selites ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 , dhe siperfaqe e shfrytezueshme prej 235 m2 Ambjenti eshte pjese e nje pallati te ri dhe  pozicionohet ne katin perdhe te tij. Eshte i ...

Ambient biznesi ne shitje afer Shkolles se Bashkuar ne rrugen kryesore.
Ambienti eshte pjese e nje
Në Shitje 123-1R 115.000 €

Ambient biznesi ne shitje afer Shkolles se Bashkuar ne rrugen kryesore. Ambienti eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozicionohet ne katin perdhe te nderteses. Organizohet ne 1 ambient open space me siperfaqe te brendshme 42.8 m2. Eshte e pershtatshme ...

Ambient biznesi per shitje tek Rruga Kongresi i Manastirit.
Me nje siperfaqe prej 64 m2 . Pozi
Në Shitje 1222-72V 281.000 €

Ambient biznesi per shitje tek Rruga Kongresi i Manastirit. Me nje siperfaqe prej 64 m2 . Pozicionimi eshte buze rruges kryesore. Zone qe po merr nje zhvillim shume te shpejte , me mundesi shume te mira reklamimi. Cmimi : 4400 euro / ...

Ambient biznesi per shitje tek Pazari I Ri ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 214 m2 . Pozicionimi es
Në Shitje 1222-74V 642.000 €

Ambient biznesi per shitje tek Pazari I Ri ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 214 m2 . Pozicionimi eshte buze rruges kryesore. Zone qe po merr nje zhvillim shume te shpejte , me mundesi shume te mira reklamimi. Mundesi shume e mire investimi per ...

Post parkimi ne shitje tek Rezidenca Mirabella.

Me siperfaqe prej 25 m2.

Zona lidhet shpe
Në Shitje 1222-73V 15.750 €

Post parkimi ne shitje tek Rezidenca Mirabella. Me siperfaqe prej 25 m2. Zona lidhet shpejt me Oxhakun , Porcelanin , Xhamllikun , Unaza e Vogel , Spitalin Nene Tereza .   Cmimi : 630 euro/ ...

Ambient biznesi per shitje tek Rruga Kongresi i Manastirit.
Me nje siperfaqe prej 24 m2 . Pozi
Në Shitje 1222-71V 115.000 €

Ambient biznesi per shitje tek Rruga Kongresi i Manastirit. Me nje siperfaqe prej 24 m2 . Pozicionimi eshte buze rruges kryesore. Zone qe po merr nje zhvillim shume te shpejte , me mundesi shume te mira reklamimi. Cmimi : 4800 euro / ...

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu, ne Tirane.
Ambienti eshte pjese e nje pallati te
Në Shitje 1222-69R 850.000 €

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu, ne Tirane. Ambienti eshte pjese e nje pallati te ri e cila pozicionohet ne katin 0 te nderteses. Organizohet ne 2 ambiente open space me siperfaqe te brendshme eshte 472 m2. Ambienti mund te ndahet ...

Ambient Biznesi per shitje te Bulevardi Blu ne Kamez.
Ka nje hapesire prej 55 m2 , eshte i organizu
Në Shitje 1222-57V 155.000 €

Ambient Biznesi per shitje te Bulevardi Blu ne Kamez. Ka nje hapesire prej 55 m2 , eshte i organizuar ne nje ambient open space , tualet dhe ballkon. Eshte I pajisur me system ventilimi , system kondicionimi ne gjithe ambientin e brendshem dhe ballkon ...

Magazine dhe Toke per shitje ne Mezez. 
Ndodhet shume prane rruges dytesore te autostrades Tir
Në Shitje 1222-50V 850.000 €

Magazine dhe Toke per shitje ne Mezez.  Ndodhet shume prane rruges dytesore te autostrades Tirane-Durres. Ka nje siperfaqe trualli prej 2500 m2 dhe siperfaqe ndertese 1800 m2 qe eshte e ndare ne kati -1 dhe kati 0. Magazina eshte e ndare ne 4 ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit, prane Ish Ambasades Jugosllave ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Në Shitje 1222-46A 160.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit, prane Ish Ambasades Jugosllave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare, i ngritur me shkalle, ne nje pallat te vjeter buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe totale prej 35.3 m2 dhe organizohet ne nje ambient open ...

Dyqan ne shitje tek Kompleksi Delijorgji ne Tirane.
Ambjenti eshte pjese e nje pallati te ri dhe &n
Në Shitje 1222-38R 477.000 €

Dyqan ne shitje tek Kompleksi Delijorgji ne Tirane. Ambjenti eshte pjese e nje pallati te ri dhe  pozicionohet ne katin perdhe te tij. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 175 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 159 m2. Lokali momentalisht eshte i ...

Dyqan ne shitje afer Sheshit Willson ne nje zone me aktivitet te larte.
Dyqani pozicionohet ne
Në Shitje 1222-28R 180.000 €

Dyqan ne shitje afer Sheshit Willson ne nje zone me aktivitet te larte. Dyqani pozicionohet ne nje nga rruget lidhese me rrugen Sami Frasheri dhe ka fasade me pamje ne rrugen kryesore duke mundesuar keshtu nje reklamim shume te mire. Ambjenti ka ...


Shitet ambient biznesi/zyre ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.
Zyra eshte pjese e nje pallati t
Në Shitje 1222-10R 554.300 €

Shitet ambient biznesi/zyre ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane. Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cila pozicionohet ne katin 0 te nderteses. Organizohet ne 1 ambient open space dhe 2 tualete, ku siperfaqja e brendshme eshte 241 m2. Hapesira ...

Bar/lokal ne shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re,
Në Shitje 1222-8R 200.000 €

Bar/lokal ne shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe te brendshme prej 105 m2. Kjo prone perfshin ambientin e brendshem, 2 tualete, banakun e barit. Aktualisht ...

Ambient biznesi per shitje ne Rrugen Kastriotet.
Shitet dyqan/zyre ne katin -1, afer Terminalit te
Në Shitje 1222-4R 65.000 €

Ambient biznesi per shitje ne Rrugen Kastriotet. Shitet dyqan/zyre ne katin -1, afer Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe te Jugut. Ambienti ka nje siperfaqe 60 m2 i cili organizohet ne 1 hapsire open spase, 1 tualet dhe nje hapsire ...

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 0 dhe e ng
Në Shitje 1122-54V 606.000 €

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin 0 dhe e ngritur me disa shkalle, ne nje godine 3 kateshe buze rruge.  Ka nje siperfaqe totale prej 202.5 m2 dhe eshte e organizuar ne: Nje ambient recepsioni ...

Lokal ne shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te
Në Shitje 1122-41Z . €

Lokal ne shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe te brendshme prej 111 m2. Kjo prone perfshin ambientin brenda open space, 2 tualete, banakun e ...

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati
Në Shitje 1022-1G 55.000 €

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 32 m2 te organizaur ne ambient open space dhe nje tualet. Ambienti ofrohet bosh dhe ne gjendje te ...

Toke me  ndertese dy kateshe per shitje ne rrugen e aeroportit ne Tirane.

Siperfaqja e trual
Në Shitje 520-18D 1.200.000 €

Toke me  ndertese dy kateshe per shitje ne rrugen e aeroportit ne Tirane. Siperfaqja e truallit eshte  3500 m2 dhe siperfaqja e ndertimit 260 m2 e ndare ne dy kate. Mund te perdoret per biznese te ndryshme si hotel, bar-restorant ...

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 822-42G 180.000 €

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me fasade xhami dhe mundesi shume te mira reklamimi. Ka nje siperfaqje prej 60m2, te organizuar ne ambient open space, nje tualet dhe nje depo. ...

Ambient dyqani ne shitje prane rruges Skender Luarasi ne Tirane. 
Ndodhet ne katin perdhe te n
Në Shitje 122-38V 93.000 €

Ambient dyqani ne shitje prane rruges Skender Luarasi ne Tirane.  Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe te brendshme prej 37 m2 dhe nje depo te vogel prej 4 m2.  Dyqani organizohet ne nje ambient dhe tualet, ka ...

Fabrike produktesh bujqesore per shitje prane autostrades Tirane-Durres.
Biznesi është i
Në Shitje 622-29V ... €

Fabrike produktesh bujqesore per shitje prane autostrades Tirane-Durres. Biznesi është i vendosur ne një ndërtese te përbëre nga 4(kater) ambiente ne nje siperfaqe toke prej 4953m2 dhe siperfaqe ndertimi ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 79
Në Shitje 622-8U 180.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 79 m2, dhe siperfaqe ndertimi prej 189 m2. Kati perdhe ka nje ambjent te madh open space e pershtatshme per biznes. Kati i 1 organizohet ne 3 dhoma, 2 ...

Ambient biznesi dhe truall per shitje buze Bulevardit Blu ne Kamez.

Ka nje siperfaqe trualli prej
Në Shitje 522-45V 500.000 €

Ambient biznesi dhe truall per shitje buze Bulevardit Blu ne Kamez. Ka nje siperfaqe trualli prej 458.2 m2 dhe siperfaqe ndertese prej 111.8 m2. Ndertesa organizohet ne nje ambient te madh open space dhe 3 tualete. Mundesi shume e mire ...

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Aleks Buda ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te n
Në Shitje 1021-38N 62.000 €

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Aleks Buda ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane Pallatit me Shigjeta. Siperfaqja totale prej 46 m2 perfshin ambient per servis makinash, nje zyre te vogel dhe nje ...

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 61.50m2
Në Shitje 522-34U 165.200 €

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 61.50m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon dhe kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon. Pozicionohet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per tu ...

Lokal ne shitje prane Condor Center ne Tirane.
Ambjenti pozicionohet ne katin perdhe nje pallat te
Në Shitje 522-28S 260.000 €

Lokal ne shitje prane Condor Center ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne katin perdhe nje pallat te ri prane rruges se Kavajes. Ambjenti ndodhet ne nje zone shume e pelqyer per zhvillim biznesi. Ka nje siperfaqje te brendshme prej 134 m2 eshte e ndare ...

Lokal per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues.
Në Shitje 522-25V 350.000 €

Lokal per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 dhe verande me tende prej 60 m2. Ambienti ofrohet i mobiluar dhe ne gjendje pune me xhiro te ...

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 522-18V 850.000 €

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 86 m2 te organizuar ne dy ambiente open space dhe tualet. Dyqani eshte i pershtatshem per ...

Fabrike prodhimi kozmetike dhe toke per shitje prane QTU ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 34
Në Shitje 522-11V 2.000.000 €

Fabrike prodhimi kozmetike dhe toke per shitje prane QTU ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 3400 m2 nga ku 3000 m2 truall dhe siperfaqe totale ndertimi prej 3600 m2. Fabrika eshte ne gjendje pune dhe me xhiro mjaft te larte. Toka dhe magazina ...

Shitet biznes bar kafe prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 522-6V 7500 €

Shitet biznes bar kafe prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 130 m2 ambient i brendshem bashke me verande. Lokali eshte i mobiluar plotesisht dhe i gatshem per pune. Me ...

Ambient dyqani per shitje prane Sheshit Nene Tereza ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 422-33V 1.175.000 €

Ambient dyqani per shitje prane Sheshit Nene Tereza ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 335.5 m2 te organizuar ne 3 ambiente dhe tualet. Dyqani eshte mjaft i pershtatshem per shumellojshmeri ...

Ambient dyqani per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 buze rruge kryesore.
K
Në Shitje 422-30S 350.000 €

Ambient dyqani per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 68 m2 te organizuar ne nje ambient te hapur. Dyqani eshte funksional si dyqan per shitje te sendeve shtepiake prej disa vitesh por ...

Objekt per shitje ne qytetin e  TIranes.
Ndodhet ne rrugen Pandeli Evangjeli prane Ambasades R
Në Shitje 422-28S 3.000.000 €

Objekt per shitje ne qytetin e  TIranes. Ndodhet ne rrugen Pandeli Evangjeli prane Ambasades Rumune. Eshte I ndertuar me nje cilesi te larte ndertimi. Rezidenca perbehet nga 4 kate banimi dhe 1 kat i nendheshem.  Ka nje siperfaqje faktike ...