Tokë Në Shitje Tirane

Nje perzgjedhje e opsioneve per parcela toke , truall e toka bujqesore ne qytetin e Tiranes dhe ne rrethina . Te listuara me poshte do te gjeni variante nga parcelat e vogla e deri ne siperfaqe te medha ne rruget me te rendesishme qe lidhin Tiranen me qytetet e tjere. Klikoni mbi njerin nga artikujt dhe do te gjeni te gjithe informacion mbi ate prone te paluajteshme . Ne rast se kerkesa juaj lidhet me nje zone te caktuar te qytetit atehere kerkoni nepermjet " Kerko ne Harte " ne menune kryesore ose na kontaktoni nepermjet faqes Kontakt.

Shitet toke me koeficient ndertimi ne Mjull Bathore prane TEG.
Ndodhet 1 minut larg rrethrrotullimi
Në Shitje 323-51A 150.000 €

Shitet toke me koeficient ndertimi ne Mjull Bathore prane TEG. Ndodhet 1 minut larg rrethrrotullimit te TEG-ut.  Ka nje siperfaqe prej 700m2 dhe pozicionohet shume prane rruges. Zona ne te cilen ndodhet lejon ndertimin me nje koeficient prej 0.6 ...

Shtepi private dy kateshe per shitje ne Fshatin Mangull, prane restorant Muza, ne Tirane.
Trua
Në Shitje 323-9Z 58.000 €

Shtepi private dy kateshe per shitje ne Fshatin Mangull, prane restorant Muza, ne Tirane. Trualli ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe siperfaqe ndertimi totale 120 m2, 60m2 per secilin kat. Shtepia ka nevoje per rikonstruktim. Ka akses te shpejte ne ...

Toke per shitje ne zonen e 21 dhjetorit, ne Tirane.
Ka nje siperfaqe 225m2.
Toka eshte e pershtats
Në Shitje 822-31Z 247.500 €

Toke per shitje ne zonen e 21 dhjetorit, ne Tirane. Ka nje siperfaqe 225m2. Toka eshte e pershtatshme per ndertim. Ka akses direkt ne rrugen  e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha  si dhe rrugen e Durresit. Pajisur me certifikate pronesie te ...

Toke per shitje prane gjirit te Lalezit, Durres.
Ka nje siperfaqe prej 6890 m2.
Satusi aktual esht
Në Shitje 622-41Z 490.000 €

Toke per shitje prane gjirit te Lalezit, Durres. Ka nje siperfaqe prej 6890 m2. Satusi aktual eshte are. Toka ka nje forme drejtkendore dhe ndodhet buze rruge. Ka akses te lehte ne rruge kryesore. E pajisur me certifikate pronesie. Cmimi: 490.000 ...

Toke per shitje ne rrugen nacionale Tirane-Elbasan.
Toka ka nje siperfaqe prej 13.600 m2.
Ndodhet
Në Shitje 522-26S 1.088.000 €

Toke per shitje ne rrugen nacionale Tirane-Elbasan. Toka ka nje siperfaqe prej 13.600 m2. Ndodhet ne nje zone qe po zhvillohet gradualisht dhe mund te perdoret per ndertimin e nje vile ose te cdo lloj ndertimi per arsye biznesi. Afersia me rrugen ...

Toke per shitje ne rrugen Ramazan Begu , Sauk.
Ka nje siperfaqe prej 678 m2, e pershtatshme per nde
Në Shitje 322-54N 98.000 €

Toke per shitje ne rrugen Ramazan Begu , Sauk. Ka nje siperfaqe prej 678 m2, e pershtatshme per ndertim. Satusi aktua eshte are. Prona ofrohet me rrjet uji te pijshem dhe rrjet elektrik. Toka ka nje forme drejtkendore dhe ndodhet buze rruge. Ka ...

Truall dhe magazine per shitje ne rrugen Hamdi Pepa ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli prej 1250
Në Shitje 322-27V 400.000 €

Truall dhe magazine per shitje ne rrugen Hamdi Pepa ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 1250 m2 dhe ndertese prej 420 m2. Toka eshte e pershtatshme per ndertim objekt banimi ose per zhvillim biznesi. Aktualisht i dhene me qira per ...

Toke per shitje 20 min larg Tiranes.

Ka nje siperfaqe prej 6500 m2 me forme te rregullt drej
Në Shitje 222-49V 292.500 €

Toke per shitje 20 min larg Tiranes. Ka nje siperfaqe prej 6500 m2 me forme te rregullt drejtkendore. E pershtatshme per ndertim vile ose magazine per biznes. Toka ka akses direkt ne rruge cka e ben lehtesisht te aksesueshme. E pajisur ...

Toke per shitje ne rrugen Albanet prane Kamzes ne Tirane.

Toka ka siperfaqe prej 700 m2 ne te cil
Në Shitje 1214-14b 50.000 €

Toke per shitje ne rrugen Albanet prane Kamzes ne Tirane. Toka ka siperfaqe prej 700 m2 ne te cilen perfshihen dhe dy ndertesa. Eshte e gjitha e rrethuar. Njera prej ndertesa eshte e re, e paperfunduar dhe e ndare ne 2+1 ndersa tjetra eshte ...

Toke per shitje ne rrugen Spahiu ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe prej rreth 400 m2, permasat e se
Në Shitje 821-51F 35.000 €

Toke per shitje ne rrugen Spahiu ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej rreth 400 m2, permasat e se ciles jane 18 metra me 22 metra. Eshte e pershtatshme per ndertim vile.  Ndodhet rreth 100 metra larg rruges kryesore me akses direkt ne te. Prona ...

Toke per shitje prane autostrades Tirane-Elbasan ne Tirane.
Toka ndodhet buze rruges kryesore.
Ka
Në Shitje 821-42F 270.000 €

Toke per shitje prane autostrades Tirane-Elbasan ne Tirane. Toka ndodhet buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe prej 600 m2 me permasa 25 metra dhe 24 metra. Toka ka statusin are dhe eshte e pershtatshme per ndertim. Ka akses direkt me zonen e ...

Toke per shitje ne fshatin Vaqarr ne Tirane.
Trualli aktualisht ka statusin are me parametra 20 met
Në Shitje 721-18A 56.900 €

Toke per shitje ne fshatin Vaqarr ne Tirane. Trualli aktualisht ka statusin are me parametra 20 metra me 45 metra dhe perfshihet ne nje siperfaqe te sheshte prej 900 metri katrore  e cila eshte e kufizuar nga te dyja anet me toke bujqesore, 150 ...

Toke per shitje ne Tagan, Petrele.
Ka nje siperfaqe prej 1250 m2, e pershtatshme per ndertim.
Koef
Në Shitje 521-6A 50.000 €

Toke per shitje ne Tagan, Petrele. Ka nje siperfaqe prej 1250 m2, e pershtatshme per ndertim. Koeficenti i shfrytezimit te tokes shkon deri ne 30%, me nje intensitet 0.3, duke mundesuar ndertim ne dy kate deri ne 360 m2, ne dy kate plus bodrum me ...

Toke per shitje ne Fshatin Domje ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 7000 m2 me permasa 35 m gjeresi
Në Shitje 421-34V 350.000 €

Toke per shitje ne Fshatin Domje ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 7000 m2 me permasa 35 m gjeresi dhe 200 m gjatesi. Toka ka nje forme drejtkendore dhe ndodhet buze rruge. E pershtatshme per ndertim banese ose per magazine apo aktivitete te ...

Shtepi private per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Trualli ka nje siperfaqe prej 282 m2 dh
Në Shitje 121-31D 570.000 €

Shtepi private per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Trualli ka nje siperfaqe prej 282 m2 dhe siperfaqe ndertimi 101 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes dhe mjaft e favorshme per ndertim. Shtepia ka nevoje per ...

Truall ne shitje I cili ndodhet ne rrugen Ali Baushi.
Ka nje siperfaqe totale prej 405m2 e cila esh
Në Shitje 1120-6i 304.000 €

Truall ne shitje I cili ndodhet ne rrugen Ali Baushi. Ka nje siperfaqe totale prej 405m2 e cila eshte ne forme te rregullt. Prona eshte shume e pershtatshme per ndertim , godina , pallate etj.Rrethohet nga ndertesa te tjera por eshte ne nje zone shume ...

Toke ne shitje prane autostrades Tirane -Durres ,Kashar 

Ndodhet prane rruges kryesore me ak
Në Shitje 1020-4i 604.800 €

Toke ne shitje prane autostrades Tirane -Durres ,Kashar  Ndodhet prane rruges kryesore me akses te lehte ne te. Ka nje siperfaqe totale prej 5040 m2 e cila eshte ne forme te rregullt. Prona eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje , ...

Toke per shitje ne zonen e Valiasit ne Kamez, Tirane

Ka nje siperfaqe prej 13.800 m2 ne forme te
Në Shitje 920-18V 483.000 €

Toke per shitje ne zonen e Valiasit ne Kamez, Tirane Ka nje siperfaqe prej 13.800 m2 ne forme te rregullt. I pershtatshem per ndertim magazine, fabrike ose lloje te ndryshme biznesi. Ka akses direkt ne rrugen Hamburg, rrugen Thethi, rrugen Abdi ...

Toke dhe shtepi private per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe totale pre
Në Shitje 720-1D 350.000 €

Toke dhe shtepi private per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe totale prej prej 1000 m2 ku vetem 630 m2 jane te regjistruara me hipoteke. Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 104 m2. Toka eshte shume e pershtatshme per ...

Toke per shitje ngjitur me Citypark .

Ndodhet prane rruges kryesore me akses te lehte ne te.
Ka
Në Shitje 420-13A 772.500 €

Toke per shitje ngjitur me Citypark . Ndodhet prane rruges kryesore me akses te lehte ne te. Ka nje siperfaqe totale prej 4544 m2 e cila eshte ne forme te rregullt. Prona eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje fabrike, kapanoni, ...

Toke per shitje prane rruges se Aeroportit ne Tirane.
Ndodhet prane rruges kryesore me akses te leh
Në Shitje 320-11S 300.000 €

Toke per shitje prane rruges se Aeroportit ne Tirane. Ndodhet prane rruges kryesore me akses te lehte ne te. Ka nje siperfaqe totale prej 4000 m2 e cila eshte ne forme te rregullt. Prona eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje fabrike, ...

Truall per shitje ne rrugen Bulevardi Blu prane Institutit ne Tirane.
Toka ndodhet buze rruge kryes
Në Shitje 220-56S 550.000 €

Truall per shitje ne rrugen Bulevardi Blu prane Institutit ne Tirane. Toka ndodhet buze rruge kryesore dhe ofron nje siperfaqe pre 1000 m2 ku 250 m2 jane ndertim. Prona aktualisht funksionon si magazine. Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e ...

Toke per shitje ne rrugen Albanet ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe eshte e organizuar n
Në Shitje 120-14S 90.000 €

Toke per shitje ne rrugen Albanet ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe eshte e organizuar ne forme te rregullt. Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose per qellime biznesi si magazine, fasoneri etj. Infrastruktura eshte e ...

Toke per shitje ne Ahmetaq ne Tirane.
Ka siperfaqe totale prej 14.000 m2 me parametra te rregullta.
Në Shitje 1219-49L 308.000 €

Toke per shitje ne Ahmetaq ne Tirane. Ka siperfaqe totale prej 14.000 m2 me parametra te rregullta. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe ka akses direkt ne te. Eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje kapanoni, fabrike ose veprimtari te ...


Toke per shitje ne rrugen Jul Bonati ne Tirane.
Ndodhet buze rruge kryesore shume prane me parkun
Në Shitje 1219-43S 575.000 €

Toke per shitje ne rrugen Jul Bonati ne Tirane. Ndodhet buze rruge kryesore shume prane me parkun e Paskuqanit. Toka ka nje siperfaqe prej 5000 m2. Zona perreth eshte shume e qete dhe me ajer te paster. Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin ...

Toke per shitje ne rrugen Mucaj ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe ndodhet ne rrugen
Në Shitje 1219-17S 160.000 €

Toke per shitje ne rrugen Mucaj ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe ndodhet ne rrugen dytesore shume prane autostrades Tirane-Durres. Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose ndertese per biznes. Zona eshte shume e ...

Toke per shitje prane rruges Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej
Në Shitje 1219-15S 358.500 €

Toke per shitje prane rruges Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 5975 m2 me statusin are. Ndodhet prane rruges kryesore dhe rreth 5 km larg qendres se qytetit. Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje ...


Truall per shitje ne rrugen Bulevardi Blu, ne zonen e Institutit ne Tirane.
Ndodhet buze rruge kr
Në Shitje 1119-39S 1.200.000 €

Truall per shitje ne rrugen Bulevardi Blu, ne zonen e Institutit ne Tirane. Ndodhet buze rruge kryesore me nje siperfaqe prej 2000 m2. Prona eshte e pershtatshme per aktvitete te ndryshme biznesi si: magazine, fasoneri, mobileri etj. E gjithe ...

Toke per shitje prane rruges Selman Bulku, ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane.
Ndodhet shume pran
Në Shitje 1019-82S 400.000 €

Toke per shitje prane rruges Selman Bulku, ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane. Ndodhet shume prane Liqenit te Farkes. Toka ka nje siperfaqe prej 4000 m2. Zona perreth eshte shume e qete dhe e mbushur me ajer te paster. Eshte vendi perfekt per ...

Toke per shitje ne fshatin Surrel ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 4000 m2 e cila ofrohet me status
Në Shitje 1019-81S 200.000 €

Toke per shitje ne fshatin Surrel ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 4000 m2 e cila ofrohet me statusin are. Zona eshte shume e qete dhe e preferuar per banim. Prona eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile private, restoranti, hoteli etj. Ka ...

Toke per shitje prane Liqenit te Farkes ne Collak ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 300 m2 me permas
Në Shitje 721-4V 30.000 €

Toke per shitje prane Liqenit te Farkes ne Collak ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 300 m2 me permasa drejtkendore 20m x 15m. Prona eshte e pershtatshme per ndertim vile dhe ndodhet ne nje zone e cila po zhvillohet me ritme te larta. Ka akses te lehte ...

Toke per shitje ne Peze Helmes, prane rezervarit, ne Tirane.

Trualli ka nje siperfaqe totale prej
Në Shitje 917-10K 315.000 €

Toke per shitje ne Peze Helmes, prane rezervarit, ne Tirane. Trualli ka nje siperfaqe totale prej 9000 m2 te organizuar ne nje siperfaqe kuadrate dhe te njejte. Eshte je truall shume i pershtatshem per investim duke konsideruar qe mundeson uje dhe ...

Toke per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Yzberisht, Tirane

Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 ne
Në Shitje 1120-59V 100.000 €

Toke per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Yzberisht, Tirane Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 ne forme te rregullt. Trualli eshte i pershtatshem per ndertim magazine, fabrike dhe lloje te ndryshme biznesi. Ka akses direkt ne rrugen Fabrika e ...

Toke truall per shitje ne rrugen Gjuzepina Kosturi ne Tirane.
Ofron siperfaqe prej 500 m2 te pozici
Në Shitje 819-8L 160.000 €

Toke truall per shitje ne rrugen Gjuzepina Kosturi ne Tirane. Ofron siperfaqe prej 500 m2 te pozicionuar shume prane me rrugen kryesore. Kjo prone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje vile private ose pallati. E gjithe siperfaqja eshte e ...

Toke per shitje ne rrugen Lugjasi ne Tirane.

Me nje siperfaqe totale prej 1236 m2 prona eshte e o
Në Shitje 719-27T 160.000 €

Toke per shitje ne rrugen Lugjasi ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 1236 m2 prona eshte e organizuar ne 300 m2 truall dhe pjesa tjeter toke. Toka eshte mjaft e pershtatshme per ndertim vile ( aktualisht eshte vetem toke ). Zona rreth ...

Toke per shitje ne Yrshek, ne rrugen Bucia ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 dhe ndo
Në Shitje 619-4S 22.000 €

Toke per shitje ne Yrshek, ne rrugen Bucia ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 dhe ndodhet shume prane rruges dytesore Durres-Tirane. Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile etj. Zona perreth eshte e qete dhe me ajer ...