realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Prona ne Elbasan

Ambjent me qera ne rrugen 28 Nentori ne Elbasan , (ELR-712-1) Cmimi:700

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri multifunksional, ka nje siperfaqe prej 250 m2, ku 120 m2 jane ne faqen ballore te tij dhe 130 m2, jane ne pjesen anesore, me komunikim te vecante por te lidhura bashke. Ka mundesi magazinimi dhe a...

Apartament per shitje ne Elbasan, prane bankes BKT, (ELS-101-2) Cmimi:Okazion-Deal

Elbasan, Apartament 2+1 me siperfaqe 117 m2, e organizuar ne formen 2 + 1 me nje banjo dhe 2 ballkone, orientim jug-lindje ndodhur ne katin e XI te godines ne qender te Elba...

Zyre per shitje ne qender te qytetit te Elbasanit, afer Postes, (ELS-101-1) Cmimi:Okazion-Deal

Njesi komerciale 63m2, ndodhet ne katin e IV, te nje ndertimi te ri polifunksional 12 kateshe ne qender te qytetit Elbasan. Ne perberje te godines gjenden ambiente per zyra,...

Vile antike me QERA ne Elbasan (ELR-1001) Cmimi:500/per/month

Shtepi antike me Qera brenda mureve te kalase ne Elbasan. Shtepia eshte renovuar dhe kompletuar pa kompromise vetem pak vjet me pare. Pronari e ka arreduar shtepine per qejfin e tij, por duke qene se tani jeton ne Tirane, kerkon ta ja...

Truall per SHITJE ne Elbasan (ELS-1001) Cmimi:230,000

Truall per shitje 500+ m2, ne rrugen Janaq Kilica, te lagjes Partizani ne Elbasanit. Trualli eshte me hipoteke. Trualli ndodhet me pak se 10 min ne kembe nga qendra e Elbasanit. Me mundesi per bashkpunim me pronarin. Na ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRS-1113-17)
Tirane ,Albania

Apartament 1+1 ne shitje prane Mullirit te Vjeter ne Tirane. Aparta...

Cmimi:1300 euro/m2

Property Details >

Apartament modern 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane, (TRR-1113-18)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:1950

Property Details >

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane, (TRS-1113-19)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Aparta...

Cmimi:205.000

Property Details >

Apartament 2+1 me qera te ish-Ekspozita "Shqiperia Sot" ne Tirane (TRR-1113-20)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Kjo p...

Cmimi:450 euro

Property Details >

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-1113-21)
Tirane ,Albania

Apartament 3+1 ne shitje prane Karburant Alpet ne rrugen Myslym Shyr...

Cmimi:1000 euro/m2

Property Details >