Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Dyqan me qera te Rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRR-314-41j) Cmimi:2500 euro

Ambjent biznesi me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri pallatesh, ne anen ballore te tij.Aktualisht funksionon si bar kafe por eshte ideal per seli banke, zyre, kancelari, show ...

Zyra me qera pas Kullave Binjake ne Tirane (TRR-314-39j) Cmimi:1200 euro

Ambjent per zyra ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ri, ne te cilin ndodhen shume zyra e biznese te njohura ne Tirane. Apartamenti perfshin 162 m2 te shperndare ne sallon + ambjen...

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Selites ne Tirane (TRS-314-38j) Cmimi:58.350 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe njihet si zona mbi dyqanet; ndodhet mbi Autostraden e Re Tirane-Elbasan.Apartamenti eshte ne katin e III-te te nje kompleksi te ri pal...

Apartament 1+1 per shitje prane Restorant Freskia ne Tirane , (TRS-314-37b) Cmimi:30.000 Euro

Apartament 1 + 1 ne shitje ne rrugen Sotir Caci prane restorant Freskut ne Tirane.  Ndodhet fare prane me Restorant Freskun vetem 200 metra larg saj. Pallati eshte bere ne nje nga firmat me te njohura ne Tirane dhe eshte I pasjisur me...

Apartament 1+1 per qera atek Libri Universitar ne Tirane , (TRR-314-36a) Cmimi:900

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok. Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat te ri dhe shume te mirembajtur duke ofruar te gjithe komoditetet e nevojshme per te jetuar, 2 ashensor, kamera sigurie 24 ore, parking nento...

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-314-35j) Cmimi:1500 Euro

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ambjent ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 147 m2. Ne kete pallat jane pozicionuar shume zyra dhe biznese te cilat zhvillojne aktivitetin e tyre. Ai j...

Apartament 3+1 per shitje prane qendres ne Tirane , (TRS-314-34b) Cmimi:189.000 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Cameria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ndertuar ne vitin 2001. Brenda shtepise jane bere punime gipsi shume modern dhe cilesore. Dritaret jane te paji...

Apartament 2+1 me qera afer Bllokut ne Tirane, (TRR-314-33a) Cmimi:1000

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri shume te mirembajtur dhe shume modern. Ndodhet shume afer me zonen e Bllokut, Sheshin Wilson dhe Parkun e Madh te Tiranes.Me nje ...

Apartament 2+1 me qera prane Librit Universitar ne Tirane , (TRR-314-32R) Cmimi:900 Euro

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.  Siperfaqja totale prej 120 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje me hapesire te...

Apartament 2 + 1 per shitje te Kopshti Zologjik ne Tirane (TRS-314-32b) Cmimi:75 000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5- te nje pallati te ri prane kopshtit zoologjik te Tiranes. Me nje siperfaqe prej 103 m2 ambjenti ndahet ne kuzhine se bashku me sallon...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane (TRR-314-31b) Cmimi:600 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne zonen e ish bllokut. Avantazhi I ketij apartamenti eshte se ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te zhvilluar t...

Apartament 4 + 1 me qera per zyra prane qendres ne Tirane (TRR-314-30b) Cmimi:.....

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 145 m2 ofron 5 dhoma, koridor, 2 ballkone, dhome e vogel e cila mund te sher...

Apartament 2 + 1 ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRS-1213-58b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartame...

Cmimi:171.500 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Gardes ne Tirane (TRS-1213-53b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. A...

Cmimi:117.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-1213-54)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartame...

Cmimi:600 euro

Apartament 2 + 1 ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane (TRR-1213-55b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1213-56)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:700 euro