Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-418-26L) Cmimi:75.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje perballe Ministrise se Arsimit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter, prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe te brendshme prej 84  m2 mjaft mire te shfrytezuar ne sallon, kuzhine...

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-418-25L) Cmimi:77.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 103 m2 dhe siperfaqe te brendshme 95 m2 te shfrytez...

Apartament 3+1 per shitje afer Liqenit te Thate ne Tirane , (TRS-418-24a) Cmimi:109.000 Euro

Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje kompleksi pallatesh te reja dhe te ndertuara me cilesi te larte ndertimi. Ka nje siperfaqe totale prej 138 m2 dhe te brendshme prej 117.6 m...

Apartament 1+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-418-23L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 60 m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, tualet, ...

Zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-418-22L) Cmimi:1500 Euro

Zyre me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me hyrje te vecuar. Ofron siperfaqe totale prej 150 m2 te organizuar ne 4 ambiente zyre, kuzhine te vecuar, dhome server, depo, 2 tuale...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-418-21L) Cmimi:98.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ka cilesi shume te mire ndertimi dhe ju ofron siguri, ashensor e administrim. Me nje siperfa...

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane (TRR-418-20L) Cmimi:1100 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ndertuar me nje kujdes te vecante duke siguruar per te gjithe banoret sigurine, qetesine, argetimin dhe gjelberimin e duhur....

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-418-19L) Cmimi:1400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleksi te ri prane zones se Saukut. Me nje siperfaqe prej 186.25 m2 banesa organizohet ne kete menyre: Sallon se bashku me vendi...

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-418-18L) Cmimi:10.000 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri me pamje nga rruga kryesore. Ka pozicion shume te favorshem pasi ndodhet ne nje nga rruget me kryesore ne Tiranes dhe m...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRS-418-17L) Cmimi:70.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te vjeter, buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe te brendshme prej 55 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, kori...

Apartament 2+1 me qera afer rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-418-16L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe&nb...

Vile 5-kateshe me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-418-15L) Cmimi:4000 Euro

Vile me qera ne rrugen nacionale Tirane-Elbasan prane rrethrrotullimit te Saukut. Ofron siperfaqe totale prej 1000 m2 nga te cilat 200 m2 eshte oborr dhe 800 m2 ndertim i ndare si me poshte: Objekti eshte 5 kate, nga te cilat 1 kat...

Apartament 3+1 me qera tek qendra Nobis ne Tirane (TRR-1015-56K)
Tirane,Albania

Apartament luksoz  me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane A...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 1+1 ne shitje afer Ambasades Amerikane ne Tirane (TRS-1015-58K)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje ne Rrugen e Elbasanit ne Tirane Apartam...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje afer Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRS-1015-59K)
Tirane,Albania

Apartament  1 + 1 per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. A...

Cmimi:100.000 Euro

Ambjent per zyre me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1015-60b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. ...

Cmimi:350 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane (TRS-1015-61K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane Ndodhet ne katin e ...

Cmimi:55.000 euro