Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Dyqan me qera prane Tregut Elektrik ne Tirane (TRR-219-27L) Cmimi:1000 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 265.22 m2 te organizuar ne nje ambient open space. Pjesa ballore eshte e r...

Zyre me qera prane zones se Komunes se Parisit, ne Tirane (TRR-219-26S) Cmimi:550 Euro

Ambient me qera per Klinike Dentare prane zones se Komunes se Parisit, ne rrugen Tish Dahia, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 e organizuar ne nje ambient per pacientet...

Toke per shitje pane Vilave Gjermane ne Tirane (TRS-219-25L) Cmimi:75.000 Euro

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionuar prane rruges kryesore. Kjo prone eshte shume e pershtatshme per nderitimin e nje vile. Zona perreth eshte e qete dhe  e...

Lokal me qera prane Fakultetit te Ekonomise, ne Tirane (TRR-219-24T) Cmimi:800 Euro

Lokal me qera ne rrugen Arben Broci, ne Tirane. ...

Apartament 2+1 ne shitje, prane Fakultetit te Mjekesise, ne Tirane (TRS-219-23S) Cmimi:55.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje, prane Fakultetit te Mjekesise, ne rrugen Njazi Meka, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert jo te fundit, te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 74 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket...

Ambient zyre me qera ne Rrugen e Elbasanit, ne Tirane (TRR-219-22T) Cmimi:750 Euro

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane. ...

Ambient zyre me qera ne Qender te Tiranes (TRR-219-21L) Cmimi:2000 Euro

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te pallati te ri te sapo perfunduar buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 179 m2 dhe siperfaqe te brendshme 148 m2 te organizuar ne ambient ...

Zyre me qera prane zones se Bllokut, ne Tirane (TRR-219-20T) Cmimi:350 Euro

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kombit, ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje qendre biznesi, me shkalle elektrike. Ka nje siperfaqe prej 25 m2 e organizuar ne : 2 zyra dhe tualet te perba...

Apartament 3+1 per shitje prane Rezidences Kodra e Diellit, ne Tirane (TRS-219-19T) Cmimi:119.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Rezidences Kodra e Diellit, ne rrugen Rrapo Hekali, ne Tirane. ...

Apartament 1+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-219-18L) Cmimi:600 Euro

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri shume prane Sheshit Skenderbej. Ofron siperfaqe totale prej 99 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, paradhome...

Dyqan me qera prane Ambasades Suedeze, ne Tirane (TRR-219-17S) Cmimi:560 Euro

Dyqan me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe. Ka nje siperfaqe totale prej 126 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur. Ambienti ofron nje banak, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRS-219-16L) Cmimi:86.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ofron siperfaqe te brendshme prej 83 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tu...

Dyqan ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane (TRS-514-26j)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne...

Cmimi:50.000 euro

Dyqan per shitje prane zones Freskut ne Tirane (TRS-414-40b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane. Dyqani ndodhet ...

Cmimi:199.500 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRS-214-54j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Apart...

Cmimi:115.000 euro

Apartament modern me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-56b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndod...

Cmimi:1300 Euro

Apartament modern me qera pas TEG ne Tirane (TRR-514-39a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Long Hill ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:1200 euro