Apartament per shitje ne zonen e Kalase ne Vlore , (VLS-518-1a)

ID VLS-518-1a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 110.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 162 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Vlore
Adresa Vlora

Apartament per shitje ne zonen e Kalase ne Vlore.

Pamje e mrekullueshme nga deti dhe me plazhin shume prane pallatit .

Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri, me siperfaqe te brendshme prej 162 m2 , ofron sallon bashke me kuzhinen ,  dhoma gjumi me garderobe bashkangjitur ,pjese e madhe verande e mbyllur  me vetrata xhami dhe me cati derrase, qe mund te kthehet dhe nje pjese ne nje dhome tjeter gjumi.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil bashkekohor dhe ne gjendje shume te mire.

Kondiconer per ngrohje dhe ftohje. 

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 110.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën