Apartament per shitje te residenca Tarraca e Ullinjeve ne Dhermi , (DHS-815-1a)

ID DHS-815-1a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 125.000 €
Kati 0
Sipërfaqe m2 95 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Dhermi
Adresa Dhermi

Apartament 2+1 per shitje ne Dhermi, pjese e residences Tarraca e Ullinjeve.

Pozicionohet vetem pak metra larg  pjeses se bregdetit ne nje kodrine me ajer te paster dhe me pamje te mrekullueshme nga deti.

Me nje siperfaqe te brendshme prej 95 m2 ofron sallon bashkangjitur me kuzhinen , 2 dhoma gjumi nje matrimonial dhe nje me krevat tek per femije , tualet dhe verande.

Apartamenti ofrohet komplet i mobiluar me nje stil modern dhe cilesi te larte.

Kuzhina e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.

Ngrohja dhe ftohja sistem qendror.

Kompleksi eshte i perbere nga ndertime 3 kateshe me orientim nga perendimi, me pishine , siguri te larte dhe standarte te larta ndertimi.

Ne proces hipotekimi.


Cmimi 125.000 €

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën