Truall per shitje ne bregdetin e Borshit ne Shqiperi (QRS-315-1m)

ID QRS-315-1m
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000 Euro
Sipërfaqe m2 1425 m2
Qyteti Borsh
Adresa Borsh

Toke per shitje ne nje nga zonat me te preferuara te bregdetit Shqiptar.
I pozicionuar ne vijen bregdetare te plazhit te Borshit.
Trualli ka nje siperfaqe prej 1425 m2.
Pozicionohet afer me rrugen kryesore dhe rreth 250 metra larg detit.
Vendi eshte nga me te njohurit ne jugun e Shqiperise.
Plazhi, pamja dhe bukuria e ketij vendi jane vertet mahnitese.
Zona eshte e qete dhe plot ajer te paster, e mbushur me gjelberim.
Kjo zone po zhvillohet me ritme shume te shpejta vitet e fundit po keshtu dhe turizmi po rritet nga viti ne vit.
Toka eshte e pershtatshme per te ndertuar hotel, bar-restorant, shtepi banimi ose pushimi etj.
Nese kerkoni te investoni ne bregdetin Jon atehere kjo eshte nje nga pronat me ideale qe mund te perzgjidhnit.
Kjo prone eshte e pajisur me certifkate pronesie.


Cmimi: 100.000 Euro

I diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën