Vile kater kateshe ne shitje ne Korce

ID KOS-122-1A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 310.000
Sipërfaqe m2 528
Dhoma 3
Tualete 5
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Korce
Adresa RRuga Gjon e Ndreci Pendavinji

Vile 4-kateshe ne shitje ne rrugen Gjon e Ndreci Pendavinji ne Korce.
Vila eshte ndertuar ne vitin 2009-2010.
Siperfaqja e truallit eshte 224 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 528 m2 e cila organizohet si me poshte:
Kati 0 ka dy ambiente me hyrje te vecuara ku njeri ambient eshte me dere elektrike qe sherben si dere garazhi per makine.
Kati I perbehet nga salloni i pritjes (permasat 5x5 m) dhe salloni i ngrenjes (permasa 4x4 m) i pa ndare nga salloni i pritjes me mundesi ndarje, mini koridori i hyrjes (permasa 1,5x4 m), koridori (permasa 4x6 m), dhoma e ndenjes (permasa 3,8x4,2m), kuzhina (permasa 3,8 x3,8m) si dhe banje dhe para banje (permasa 2x6 m).
Kati II perbehet nga tre dhoma gjumi (permasa 4x3,8 m) ku njera ka banjo (permasa 2x3 m), nje studio (permasa 5x5,3 m), korridori (permasa 4x4 m) si dhe nje banjo (permasa 2,6x 3,2 m).
Kati III (papafingo) perbehet nga nje ambjent i pa ndare me siperfaqe rreth 80 m2 i cili mund te ndahet ne kater ambjente, nje banjo (permasa 2x3,4 m) si dhe nje ambjent tjeter me siperfaqe 2x4 m ku mund te shtohen dy banjo.
Te gjithe ambientet jane te shtruar me dysheme te dyfishte prej bredhi dhe parket lisi
Banjot jane qe te gjitha me dritare.
Muret e jashtem kane nje shtrese prej 5 cm shtrese termo izoluse midis dy tullave.
Te gjitha dritaret jane duroplast Gelan me dopjo xham si dhe grilla alumini.
Sistemi i ngohjes eshte si me dru por ka dhe te gjith instalimet per ngrohje qendrore.
Vila ka kater ballkone. 
Oborri dhe lulishtja ka nje siperfaqe prej 90 m2.

Cmimi: 310.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën