Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-1015-12K) Cmimi:1000 euro

Apartament  me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te dhe ofron pamje shume te bukur te Tiranes dhe gjithashtu duke siguruar drite natyrale gjate gjithe dites. Me nje siperfaqe prej...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane (TRR-1015-9K) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 115 m2 ofron : Dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor, ballkon....

Apartament 2+1 me qera afer rruges Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1015-8K) Cmimi:300 Euro

Me nje hapesire prej 100 m2 ofron: 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, hapsire per kuzhine, 2 tualete, ballkon. Apartamenti ofrohet i pa mobiluar. Eshte i pajisur me kondicioner per ngrohje-ftohje si dhe ka drite natyrale gjate gjithe d...

Apartament luksoz me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1015-3b) Cmimi:1100 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te sapoperfunduar. Pallati ju ofron standarte dhe kushte teper komode , siguri te larte 24-ore, administrim dhe ashensor....

Apartament 2 + 1 me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1015-1b) Cmimi:380 Euro

Apartament modern me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 110 m2 ambjenti ju ofron sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone. Banesa ndodhet ne katin e 3-te ne nje komple...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardi Zogu I ne Tirane (TRR-915-72K) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Ne nje hapsire 90 m2 ofrohet: 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, tualet, korridor. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter dhe eshte i mobiluar ne meny...

Apartament 2 + 1 me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-915-71b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompleks te ri pallatesh. Kompleksi ju ofron siguri maksimale, sheshpushim per banoret, mundesi per parkim makine ne katet -1 dhe -2 me pagese e...

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-915-70b) Cmimi:320 Euro

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te rruges kryesore. Pallati ka cilesi te larte ndertimi duke ju ofruar siguri, administrim dhe ashensor. Banesa ...

Apartament luksoz me qera siper Kopshtit Botanik, Tirane (TRR-915-66k) Cmimi:1000 Euro

Apartament luksoz me qera siper Kopshti Botanik ne Tirane. Pozicionohet ne katin e fundit te nje kompleksi te ri pallatesh rezidencial me nje pamje shume te bukur nga Liqeni Artificial. Apartamenti eshte plote drite natyrale dhe me...

Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes (TRR-915-64b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane gjimnazit Gjuhet e Huaja. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor te pajisur me karte sigurie. Banesa ka sipe...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-915-62k) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 ne rrugen Papa Gjon Pali II prane ambasades Italiane. Apratamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ne nje hapsire 120 m2 ofrohen: Dhome ndenje , guzhine e ndare, ambjent ngrenie ,dy dhoma gjumi,...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-915-61b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues, prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 65 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome tjeter ndenje ose studimi, ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-118-11R)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:450 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-118-8d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1  me qera ne kompleksin ne rrugen Artan Lenja ne ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-118-12L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Gjimnazit Asim Vokshi. Ndodhet ne kati...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRS-118-13d)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apa...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Globe ne Tirane (TRR-118-14R)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane Qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodh...

Cmimi:400 Euro