Vilë më shumë se 5 dhoma Me Qira Tirane

Me poshte do te gjeni nje te listuar te gjithe vilat e medha me mbi 5 dhoma te ofruar per qiradhenie ne qytet por dhe ne reidencat e mirenjohura si Longhill Residence apo Rolling Hills ne periferi te Tiranes. Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone. Listimet e meposhtme jane per qiradhenie afatgjata dhe jane te perditesuara vazhdimisht. Ne mundohemi te ofrojme per ju kushtet dhe cmimet me te mira. Per cdo pyetje apo kerkese te vecante mos hezitoni te na kontaktoni.

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne zonen e Komunes se Parisit.
Vila ka nje siper
Me Qira 1122-45V 2500 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne zonen e Komunes se Parisit. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 362 m2 dhe siperfaqe oborri rreth 500m2 Kati i pare eshte i organizuar ne 1 ambient te madh open space, 3 ambiente me te vogla, 2 ...

Vile me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe siperfaq
Me Qira 118-23R 3000 €

Vile me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe siperfaqe te brendshme 372 m2. Pjesa e jashtme e oborrit perbehet nga nje lulishte e vogel e mbjelle me peme frutore. Secili nga katet ka nje siperfaqe prej ...

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne nje zone te qete te qytetit ku
Me Qira 822-41Z 2000 €

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne nje zone te qete te qytetit ku ndodhen edhe vila te tjera. Ka siperfaqe toke prej 348m2 dhe siperfaqja totale e ndertimit per te katerta katet eshte 536.6m2 ku perfshin: Kati i ...

Vile 3-kateshe per qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 750 m2 te n
Me Qira 622-2V 5000 €

Vile 3-kateshe per qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 750 m2 te ndare ne 3 kate. Ndertesa ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire. Organizohet ne 13 ambiente, 3 tualete, 8 ballkone dhe verande ...

Vile 3-kateshe per qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet buze rruges kryesore.
Vila eshte e
Me Qira 1019-17T 3000 €

Vile 3-kateshe per qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet buze rruges kryesore. Vila eshte e organizuar ne 3 kate te cilat kane nje siperfaqe perkatesisht me siperfaqe 150 m2, 240 m2 dhe 56 m2 te organizuara ne: Kati i pare: 3 ambiente te ndara ...

Vile me qira ne rrugen Riza Kasemi ne zonen e Mjull-Bathores ne Tirane.
Banesa ndodhet ne nje zone
Me Qira 818-21d 4000 €

Vile me qira ne rrugen Riza Kasemi ne zonen e Mjull-Bathores ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje zone shum te qete dhe prane natyres, e rrethuar me mure per te ofruar privatesine e nevojshme. Siperfaqja e truallit eshte 2000 m2 ndersa siperfaqja e ...

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe te parceles nderti
Me Qira 120-29S 1500 €

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe te parceles ndertimore prej 229 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 352 m2 e cila organizohet ne 3 kate si meposhte: Kati perdhe ka nje soxhorno te madhe, dhome ...

Vile me qera prane rruges Gramoz Pashko ne Tirane.

Ndodhet ne rrugen kryesore prane Fakultetit Ek
Me Qira 115-49b 1800 €

Vile me qera prane rruges Gramoz Pashko ne Tirane. Ndodhet ne rrugen kryesore prane Fakultetit Ekonomik. Me nje siperfaqe toke 420 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 600 m2 ndahet ne 3-kate me 200 m2 secila. Kati I pare i saj perfshin sallon, ...

Vile me qira ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Banesa ndahet ne 3 kate me nje kat te nendheshem per
Me Qira 821-24V 3000 €

Vile me qira ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Banesa ndahet ne 3 kate me nje kat te nendheshem per parkim ne zonen e qete te Saukut te Vjeter. Siperfaqja e tokes eshte 250 m2 dhe siperfaqja e ndertimit eshte 530 m2 e perbere ne 2 duplekse dhe open ...

Vile 3-kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
E ndare ne 3 kate
Me Qira 621-10V 5000 €

Vile 3-kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi prane rruges se Elbasanit ne Tirane. E ndare ne 3 kate, trualli i shtepise ka nje siperfaqe rreth 789 m2, me siperfaqe ndertimi rreth 543 m2. Banesa organizohet ne: Dhome pritje dhe sallon ne katin e ...

Vile 4-kateshe me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane.
Siperfaqja e tokes eshte rreth
Me Qira 621-3V 4000 €

Vile 4-kateshe me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane. Siperfaqja e tokes eshte rreth 500 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 506 m2 e organizuar si me poshte: Kati I sherben si ambient magazine. Kati II organizohet ne sallon me ...

Ndertese 5-kateshe me qira prane rruges Mustafa Matohiti ne Tirana.

Ka nje siperfaqe trualli prej
Me Qira 1120-54V 1750 €

Ndertese 5-kateshe me qira prane rruges Mustafa Matohiti ne Tirana. Ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe nje siperfaqe ndertimi prej 805 m2 te ndare ne 5 kate. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne 2 ambiente dhe 2 ...

Vile 2-kateshe me qira prane rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane

Ka nje siperfaqe totale prej 300
Me Qira 1020-7V 2000 €

Vile 2-kateshe me qira prane rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane Ka nje siperfaqe totale prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 220 m2 te ndare ne dy kate. Shtepia organizohet ne 8 ambiente, 2 banjo dhe shkallet nga brenda. Vila eshte e ...

Vile me qera ne rrugen Don Bosko, prane Vizion Plus .
Me nje siperfaqe prej 500m2 ,vila eshte e org
Me Qira 1212-1 1300 €

Vile me qera ne rrugen Don Bosko, prane Vizion Plus . Me nje siperfaqe prej 500m2 ,vila eshte e organizuar ne menyre perfekte mes 3 katesh dhe ofron 11 dhoma , qe mund te perdoren si dhoma gjumi, matrimoniale apo dhoma femijesh, studio mesimi apo pune; ...

Jepet vile 5 kateshe me qira ne rrugen Luis Jansin Henkard ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe trua
Me Qira 520-8S 2300 €

Jepet vile 5 kateshe me qira ne rrugen Luis Jansin Henkard ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 386 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 890 m2 e cila organizohet ne 5 kate si meposhte: Kati perdhe eshte in dare ne dy hyrje te vecanta 2+1 ...

Vile 2 kateshe me qira ne rrugen Vace Zela ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 480m2 dhe siperf
Me Qira 622-56Z 1000 €

Vile 2 kateshe me qira ne rrugen Vace Zela ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 480m2 dhe siperfaqe ndertimi prej  123m2. Kati i pare  ofron 1 kuzhine se bashku me nje sallon, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Kati i dyte ka sallon ndenje se ...

Vile 3-kateshe per qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 577 m2 dh
Me Qira 522-2V 1200 €

Vile 3-kateshe per qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 577 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 497 m2. VIla organizohet ne 3 kate si meposhte. Kati i pare organizohet ne sallon, kuzhine e ndare, dy dhoma gjumi dhe ...

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Dhimiter Kamarda ne Tirane.

Lokalizohet ne nje zone te qete te k
Me Qira 815-50d 1500 €

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Dhimiter Kamarda ne Tirane. Lokalizohet ne nje zone te qete te kryeqytetit, ku ndodhen edhe vila te tjera dhe rezidenca banimi. Me siperfaqe 110 m2/kati dhe oborr rrethues 300 m2 Vila ofrohet e mobiluar , ka nje ...

Vile 3-kateshe me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane

Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 218 m2
Me Qira 1120-51V 1000 €

Vile 3-kateshe me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 218 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 276 m2 te organizuar ne 3 kate. Kati i pare organizohet ne 2 dhoma, kuzhine, depo, banjo dhe ballkon. Kati i dyte ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 385 m2 nga te cilat 163
Me Qira 1219-63T 2000 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 385 m2 nga te cilat 163 m2 jane ndertim prona ndahet ne 3 kate: -Kati i pare: sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete. -Kati i dyte: sallon, kuzhine e vecuar, 3 ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Thoma Avrami shume prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ofron sipe
Me Qira 1218-19L 4000 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Thoma Avrami shume prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ofron siperfaqe oborri rreth 200 m2 dhe  siperfaqe totale ndertimi prej 834 m2 te organizuar ne 3 kate banimi dhe 1 kat nentoke. Kati 1-re ofron siperfaqe ...

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 1350m2 nga te c
Me Qira 818-31L 8000 €

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 1350m2 nga te cilat 350 m2 eshte oborr dhe 1000 m2 ndertim i ndare si me poshte: Kati 1-re 150 m2 ofron 3 zyra pune te mobiluara, dhome mbledhje, karrige masazhi, ...

Jepet me qera vile 3 kateshe prane rruges se Dibres, ne Tirane. 

Kati i nendheshem ka nje si
Me Qira 718-35E 3000 €

Jepet me qera vile 3 kateshe prane rruges se Dibres, ne Tirane.  Kati i nendheshem ka nje siperfaqe prej 96.1 m2 dhe ka nje hapesire te pershtatur si qilar me nje hapesire te hapur qe perfshin nje dhome ndjenje, nje dhome gatimi, si edhe nje ...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 480 m2 d
Me Qira 718-27E 1500 €

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 480 m2 dhe nje oborr me siperfaqe prej 250 m2. Vila organizohet ne 3 kate si meposhte: Kati i pare organizohet ne sallon ndenje me kuzhine te vecuar, dhome ...

Vile me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe prej 270 m2 te organizuar ne tr
Me Qira 418-39d 1200 €

Vile me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe prej 270 m2 te organizuar ne tre kate dhe 240 m2 truall. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, tualet dhe ballkon. Kati i dyte dhe i trete kane nje organizim te ...

Vile me qera prane qendres Pajtoni ne rrugen Beshku ne zonen e Kasharit shume prane qytetit te Tiran
Me Qira 418-31d 1000 €

Vile me qera prane qendres Pajtoni ne rrugen Beshku ne zonen e Kasharit shume prane qytetit te Tiranes. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 300 m2 dhe siperfaqe trualli 200 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne trek ate nga 100 m2. Kati i pare ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet shume prane rruges kryesor
Me Qira 318-35L 2000 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Pozicionohet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne te. Vila ofron siperfaqe toke 100m2 dhe ndertim 390m2 te ndare ne 3 kate si me poshte: Kati i pare eshte i organizuar ne ...

Vile 3-kateshe me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane.

Siperfaqja totale e viles esht
Me Qira 917-9K 5000 €

Vile 3-kateshe me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Siperfaqja totale e viles eshte 1570 m2 dhe nje hapesire trualli prej 1100 m2. Vila ndahet ne 3 kate plus 1 kat papafingo dhe 1 kat garazh dhe organizohet ne: 2 sallone spacioze, ...

Vile 4-kateshe me qera mbrapa Casa Italias ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore ne zonen
Me Qira 517-47L 2000 €

Vile 4-kateshe me qera mbrapa Casa Italias ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore ne zonen e Mezez-Koder dhe eshte ndertuar vitet e fundit me punime shume cilesore. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 400 m2 dhe siperfaqe toke prej 1000 ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane

Pozicionohet buze rruge kryesore, brenda
Me Qira 417-12L 2000 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane Pozicionohet buze rruge kryesore, brenda bllokut te vilave. Ka siperfaqe oborri  prej 197m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 460m2 te ndare ne 3 kate si me poshte: Kati i pare eshte i ...

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja.
Vila ka nje siperfaqe prej 800 m2 te brendshme dhe 73
Me Qira 217-39d 3000 €

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja. Vila ka nje siperfaqe prej 800 m2 te brendshme dhe 730 m2 oborr. Kati i Nendheshem dhe kati i pare perbehen nga nje ambjent i hapur dhe dy tualete per secilin kat. Kati i dyte eshte i organizuar ne gjashte ...

Vile me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Pjese e nje residence te njohur dhe shume prane me qendr
Me Qira 1216-30a 3000 €

Vile me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Pjese e nje residence te njohur dhe shume prane me qendren tregtare TEG. Me nje siperfaqe te brendshme prej 400 m2 e ndare ne 3 kate dhe papafingo. -Kati i nendheshem ka sallon, palester, lavanteri dhe ...

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane.
Tre katet e viles qe jepen me qera kane nj
Me Qira 616-1K 2000 €

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane. Tre katet e viles qe jepen me qera kane nje hapesire prej 405.7 m2 te shperndare ne; Kati i dyte eshte i shperndare ne nje dhome ndenje te madhe, kuzhine e vecuar, tualet te madh, korridor dhe ...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.
Ka nje hapesire totale prej 460 m2 te ndare
Me Qira 216-27K 2500 €

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Ka nje hapesire totale prej 460 m2 te ndare ne: Kati perdhe ka nje hapesire prej 165 m2 i cili eshte i ndare ne 3 dhoma te medhaja, 1 korridor, 1 tualet, si dhe ka nje hapesire te madhe ku jane te ...

Vile me qera ne rrugen Llazi Miho ne Tirane.
Ka nje ndertim teper cilesor e perfunduar vitet e fund
Me Qira 116-54b 5.000 €

Vile me qera ne rrugen Llazi Miho ne Tirane. Ka nje ndertim teper cilesor e perfunduar vitet e fundit dhe pozicionohet buze rruge kryesore. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 1036 m2 dhe siperfaqe toke prej 1000 m2. Dy katet e para te saj aktualisht me ...

Vile me qera prane rruges Disha ne Tirane.
Pozicionohet vetem disa metra larg rruges kryesore Sadik
Me Qira 1115-10b 2500 €

Vile me qera prane rruges Disha ne Tirane. Pozicionohet vetem disa metra larg rruges kryesore Sadik Petrela. Ka siperfaqe toke prej 1800 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 360 m2 te ndare ne 3 kate si me poshte: Kati i pare dhe i dyte kane pothuajse te ...