Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1214-11b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri perballe me Cirkun. Banesa ka siperfaqe prej 116 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe koridor....

Apartament 3 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1214-7b) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensore. Banesa ka siperfaqe prej 132 m2 te ndare ne sallon se...

Apartament dupleks me qera ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane (TRR-1214-6b) Cmimi:600 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje kompleks pallatesh. Kompleksi I ploteson te gjitha kushtet per te bere nje jetese sa me komode dhe te rehatshme. Ne te ju do te g...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1214-4b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, koridor, tualet ...

Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes (TRR-1214-3b) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges se Elbasanit. Banesa ka siperfaqe totale prej 200 m2 ku 150 m2 jane per banim dhe 50 m2 ballkone. Apartament...

Apartament 3 + 1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-1214-2b) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ka ndertim teper cilesor duke ju ofruar ashensore, administrim dhe siguri.  Apartamenti k...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1114-60b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane rruges Myslym SHyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues, prane zyrave te Albtelekomit. Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, korido...

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes (TRR-1114-59b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje kompleks te ri pallatesh.  Kompleksi ju ofron siguri me kamera e roje 24-ore dhe administrim. Gjithashtu ju do te gjeni nje ambjent te gjelberuar...

Apartament 3+1 me qera pjese e nje residence villash ne Lunder te Tiranes , (TRR-1114-58a) Cmimi:1400

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes. Residenca pozicionohet pak metra larg qendres tregtare TEG dhe ofron te gjithe sigurine dhe qetesine e nevojshme per te bere nje jetese te mire ne Tirane. ...

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1114-57b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri. Banesa ka siperfaqe prej 130 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ball...

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane , (TRR-1114-53b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruges kryesore. Apartamenti ka siperfaqe prej 110 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma g...

Apartament 1 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1114-48b) Cmimi:290 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dervish Hima ne Tirane. Banesa ka siperfaqe prej 50 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rr...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane, (TRR-117-7d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera afer shkolles se mesme Gjuhet e huaja ne rrug...

Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRR-117-8L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:185 Euro

Apartament 1+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-117-9L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndod...

Cmimi:400 Euro

Apartament 4+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane (TRR-117-10K)
Tirane,Albania

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane, (TRR-117-11d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:300 Euro