Ambient tregtar 100-200 m2 Në Shitje Tirane

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen rrugen Eshref Frasheri prane kompleksit Vizion Plus.
Pozicionoh
Në Shitje 323-31R 354.000 €

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen rrugen Eshref Frasheri prane kompleksit Vizion Plus. Pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe totale prej 177 m2. Fasadat e larta prej xhami mundesojne nje reklamim shume te mire per biznesin ...

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen Frosina Plaku prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit.
Am
Në Shitje 323-28R 330.000 €

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen Frosina Plaku prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit. Ambienti eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozicionohet ne katin perdhe te nderteses. Siperfaqja totale e saj eshte 150 m2 dhe organizohet ne 6 ambiente ...

Dyqan ne shitje tek Kompleksi Delijorgji ne Tirane.
Ambjenti eshte pjese e nje pallati te ri dhe &n
Në Shitje 1222-38R 477.000 €

Dyqan ne shitje tek Kompleksi Delijorgji ne Tirane. Ambjenti eshte pjese e nje pallati te ri dhe  pozicionohet ne katin perdhe te tij. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 175 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 159 m2. Lokali momentalisht eshte i ...

Bar/lokal ne shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re,
Në Shitje 1222-8R 200.000 €

Bar/lokal ne shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe te brendshme prej 105 m2. Kjo prone perfshin ambientin e brendshem, 2 tualete, banakun e barit. Aktualisht ...

Lokal ne shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te
Në Shitje 1122-41Z . €

Lokal ne shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe te brendshme prej 111 m2. Kjo prone perfshin ambientin brenda open space, 2 tualete, banakun e ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 79
Në Shitje 622-8U 180.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 79 m2, dhe siperfaqe ndertimi prej 189 m2. Kati perdhe ka nje ambjent te madh open space e pershtatshme per biznes. Kati i 1 organizohet ne 3 dhoma, 2 ...

Lokal ne shitje prane Condor Center ne Tirane.
Ambjenti pozicionohet ne katin perdhe nje pallat te
Në Shitje 522-28S 260.000 €

Lokal ne shitje prane Condor Center ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne katin perdhe nje pallat te ri prane rruges se Kavajes. Ambjenti ndodhet ne nje zone shume e pelqyer per zhvillim biznesi. Ka nje siperfaqje te brendshme prej 134 m2 eshte e ndare ...

Lokal per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues.
Në Shitje 522-25V 350.000 €

Lokal per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 dhe verande me tende prej 60 m2. Ambienti ofrohet i mobiluar dhe ne gjendje pune me xhiro te ...

Shitet biznes bar kafe prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 522-6V 7500 €

Shitet biznes bar kafe prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 130 m2 ambient i brendshem bashke me verande. Lokali eshte i mobiluar plotesisht dhe i gatshem per pune. Me ...

Ambient biznesi dupleks per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 dhe 1
Në Shitje 222-22V 165.000 €

Ambient biznesi dupleks per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 dhe 1 te nje pallati te ri me hyrje te vecante.  Ka nje siperfaqe te hipotekuar 123 m2 dhe siperfaqe te shfrytezueshme 145 m2 e organizuar ne forme ...

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane.
Dyqani eshte ne formen e dupleksit ku 6
Në Shitje 122-42A 300.000 €

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane. Dyqani eshte ne formen e dupleksit ku 60 m2 jane ne katin e pare dhe 60 m2 ne pjesen bodrum. Pallati eshte ne ndertim dhe po ndertohet me cilesi te larte. Pritet te perfundoje ne vitin ...

Ambient dyqani per shitje prane Viles L ne Tirane. 
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Në Shitje 1221-34V 337.800 €

Ambient dyqani per shitje prane Viles L ne Tirane.  Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe prej 164.6 m2 te organizuar ne dy ambiente dhe tualet.  Ambienti eshte ne forme te rregullt dhe i pershtatshem per ...

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje vile e poz
Në Shitje 921-18V 187.200 €

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje vile e pozicionuar prane rruges Myslym Shyri. Ka nje siperfaqe prej 144 m2 dhe organizohet ne 5 dhoma gjumi, 4 banjo dhe ballkon. Ambienti ofrohet i mobiluar me ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Zallit prane Komunes se Parisit ne Tirane.
Ambienti pozicionohet buze
Në Shitje 821-1V 203.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Zallit prane Komunes se Parisit ne Tirane. Ambienti pozicionohet buze rruges kryesore, ne katin 0 te nje pallati te ri te lokalizuar ne zonen e Selites. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 145 m2 dhe siperfaqe te brendshme ...

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Eshte e vendosur ne katin e dyte te nje p
Në Shitje 721-19V 125.000 €

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Eshte e vendosur ne katin e dyte te nje pallati te ri i cili ka 2 hyrje ku njera hyrje eshte nepermjet ashensorit dhe shkalleve nga hyrja e banoreve dhe 1 hyrje biznesi. Siperfaqja e brendshme e ...

Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Në Shitje 421-40D 200.000 €

Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te vitit 2005. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 me planimetri open space  e ndare ne gipse ne 3 ambiente dhe tualet. Dyqani ka mundesi shume te ...

Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.

K
Në Shitje 221-27V 595.000 €

Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 170 m2 ku 108 m2 jane siperfaqe e brendshme e organizuar ne nje ambient te madh open space dhe dy banjo sidhe 62 m2 verande e ...

Ambient tregtar ne shitje ne rrugen Ismail Qemali , prane RTSh ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin
Në Shitje 1120-18i 990.000 €

Ambient tregtar ne shitje ne rrugen Ismail Qemali , prane RTSh ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re me ashensor , me siperfaqe pre 198 m2 dhe verande 17m2. Ndarja e brendshme perbehet nga 4 ambiente te pershtatshme per ...

Ambient komercial ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha , buze rruges .
Ambienti ndodhet ne katin e dyte
Në Shitje 1020-47i 1300 m2 €

Ambient komercial ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha , buze rruges . Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re me pamje nga rruga, e perbere nga nje siperfaqe totale  prej 168 m2, dhe 4 m lartesi.Ofrohet nje hapesire e bollshme per ta ...

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 320-18S 220.500 €

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ka nje siperfaqe prej 147 m2 e cila organizohet ne ambient te hapur, 1 depo dhe 1 tualet. Prona eshte e pershtatshme per zyra, dyqane ...

Dyqan per shitje prane Ambasades Suedeze ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 2 katesh
Në Shitje 1219-35T 208.000 €

Dyqan per shitje prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 2 katesh. Me nje siperfaqe prej 130 m2 ky ambient organizohet ne: ambient te hapur dhe tualet. Ambienti ofrohet bosh dhe eshte ne kushte mjaft te mira. Pjesa ...

Dyqan per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, te
Në Shitje 819-47L 860.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, te sapo perfunduar buze rruge kryesore. Dyqani ofron siperfaqe totale prej 162.94 m2 dhe siperfaqe te brendshme 141.71 m2 te organizuar ne ambient open ...

Dyqan per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjete
Në Shitje 519-5T 110.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 107 m2 e organizuar ne dy kate: Kati -1: dhome, korridor dhe tualet. Kati 1: dhome, korridor dhe ...

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Në Shitje 419-79S 180.000 €

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter me mundesi shume te mira per biznes. Ka nje siperfaqe te brendshme 108 m2 e ndare ne apartament 1+1 me 61 m2 dhe dyqan ...

Dyqane per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane
Ambientet  ndodhet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 319-56T 1500 /m2 €

Dyqane per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane Ambientet  ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri brenda nje kompleksi pallatesh. Ofrohen siperfaqe te ndryshme prej 100 m2, 86 m2, 70 m2, 40 m2 dhe jane te organizuara ne: ambient open space ...

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne rrugen Johan Fon Han, ne Tirane.
Ndodhe
Në Shitje 119-14S 287.000 €

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne rrugen Johan Fon Han, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 109 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur, nje tualet dhe 40 m2 eshte pjesa e ...

Dyqan per shitje ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.
Ndodhet ne katin gjysem bodrum te pallatit, shume
Në Shitje 1118-31L 135.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin gjysem bodrum te pallatit, shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 150 m2 te organizuar ne 3 ambiente sebashku me nje tualet. Dyqani ka hyrje ballore nga pallati duke ...

Ambient ne shitje ne rrugen Hasan Alla ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 818-49E 260.000 €

Ambient ne shitje ne rrugen Hasan Alla ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 130 m2, nga e cila 90 m2 ndodhet brenda ambientit, i cili eshte openspace dhe perfshin nje tualet dhe ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane.
Siperfaqja e brendshm
Në Shitje 718-38E 190.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane. Siperfaqja e brendshme e dyqanit eshte 130 m2 dhe ndahet ne dy kate me shkalle te brendshme. Ambienti eshte perdorur per qellime te ndryshme biznesi dhe per momentin ...

Dyqan per shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane.
Siperfaqja e hapesires se brendshme eshte 100 m2.
Në Shitje 718-37E 100.000 €

Dyqan per shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane. Siperfaqja e hapesires se brendshme eshte 100 m2. Eshte nje hapesire e perbashket. Ambienti perfshin dy dyqane me nga 50 m2 secili, me certifikata te ndryshme pronesie keshtu qe mund te shitet i gjithi ...

Dyqan per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu prane Prokurorise se Tiranes.

Ndodhet ne katin e pa
Në Shitje 518-58L 243.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu prane Prokurorise se Tiranes. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me akses direkt nga rruga kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 121.48 m2 te organizuar ne nje sale te madhe te ndare ne ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne zonen e Freskut, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te
Në Shitje 318-18E 55.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne zonen e Freskut, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe perfshin 2 ambiente te medha me nga 2 tualete. Ofrohet bosh. Ambienti rrethohet me vetrata ...

Dyqan bashke me bodrum per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Dyqani ka siperfaqe 82.7m2 perfs
Në Shitje 318-5L 450.000 €

Dyqan bashke me bodrum per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Dyqani ka siperfaqe 82.7m2 perfshire nje tualet ndodhet ne katin e pare te nje pallatit e ri, buze ruge kryesore. Bodrumi ndodhet ne katin -1 te pallatit me siperfaqe 120m2 sebashku me ...

Dyqan per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te kompleksit No
Në Shitje 218-40R 420.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te kompleksit Nobis prane Parkut te Madh te Tiranes. Siperfaqja totale prej 140.72 m2 eshte e organizuar ne dy ambiente te ndara. Ambienti i pare ka nje siperfaqe prej ...

Dyqan per shitje prane Liqenit te thate ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Në Shitje 218-35R 200.000 €

Dyqan per shitje prane Liqenit te thate ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Siperfaqja totale prej 120.60 m2 eshte e organizuar ne nje ambient te hapur dhe ndarje per tualete. Perballe me ...

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Në Shitje 118-41L 182.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 106.74 m2 organizohet ne ambient open space sebashku me tualet. Dyqani ka lartesi prej 5m duke ...