Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-413-40) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera te Farmacia Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri, me siperfaqe 76 m2. Hapesira eshte e shperndare ne sallon ndenje,...

Apartament 1+1 me qera te Prokuroria e Tiranes (TRR-413-38) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera te rruga Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri. Hapesira eshte e shperndare ne sallon bashkengjitur me...

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane (TRR-413-36) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 75 m2. Kjo siperfaqe eshte e shperndare ne s...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zonja Curre ne Tirane (TRR-413-35) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje vile, me hyrje me vete. Siperfaqja prej 80 m2 eshte e shperndare ne sa...

Apartament me qera perballe Presidences ne Tirane, (TRR-413-32) Cmimi:850

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri, karshi Presidences. Apartamenti pozicionohet ne nje nga pallatet me te mira dhe me te preferuara te Tiranes, duke dhene akses te shpe...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane (TRR-413-26S) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 65 m2 dhe 30 m2 verande e cila organizohet ne sallo...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-413-21) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tish Daija ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje pallati te sapoperfunduar , me siperfaqe 160 m2. Hapesira eshte e shperndare...

Apartament 1+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane , (TRR-413-16) Cmimi:300

Apartament 1+1 me qera tek Kompleksi Kika ne rrugen Komuna e Parisit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 74 m2 dhe ka nje shperndarje perfekte duke lene hapesirat e nevojshme per ...

Apartament per biznes me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-413-10) Cmimi:500 euro

Ambjent per biznes ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati eksistues me siperfaqe 120 m2. Ambjenti eshte i organizuar ne 4 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane (TRR-413-9) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Katolike ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 120 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon nde...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-413-8) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati te ri, me siperfaqe 105 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon n...

Apartament 3+1 me qera te Pazari Ri ne Tirane (TRR-413-7) Cmimi:450 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Beqir Luga tek Pazari i Ri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te pallatit, me siperfaqe 110 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallo...

Dyqan me qera afer rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-1216-31d)
Tirane,Albania

Dyqan me qera  afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndod...

Cmimi:1200 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1216-33d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes ne Ti...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-1216-35L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje te kompleksi i ri perball qendres Globe. ...

Cmimi:105.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane (TRR-1216-34L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Ndodhet ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-1216-36L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin e ri perball qenders Globe. ...

Cmimi:86.000 Euro