Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament me qera 1+1 prane Ambasades Amerikane, Tirane (TRR-213-20) Cmimi:300 euro

Apartamenti ndodhet ne katin II te banimit te nje pallati te ri, me siperfaqe 65 m2. Ofron sallon, 1 dhome gjumi, kuzhine, ballkon dhe banjo. Apartamenti ...

Apartament me qera ne Tirane , tek zyrat e AlbTelecom, (TRR-213-19) Cmimi:1000

Apartament ne qender te Tiranes, mbrapa zyrave qendrore te AlbTelecom. Apartamenti poziconohet ne katin e katert te nje pallat te ri. Me nje siperfaeq te brendshme 1...

Apartament papafingo me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane , (TRR-213-18) Cmimi:600 Euro

Apartament papafingo me qera ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati te ri. Ndodhet afer liqenit te thate, me pamje te bukur dhe ajer te paster. Apartamenti ka nje siperf...

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-213-15) Cmimi:350 euro

Me nje siperfaqe 85 m2, apartamenti ofron 2 dhoma gjumi, sallon i madh i bashkengjitur me kuzhinen, ballkon, banjo dhe ngrohje me kondicioner. Apartamenti ofrohet pjeserisht i ko...

Apartament 1+1 me qera tek Piazza ne Tirane , (TRR-213-13) Cmimi:400

Apartament 1+1 me qera tek Piazza ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert, siper Bar Piazzes. Me nje siperfaqe prej rreth 70 m2 ofron nje mobilim modern dhe n...

Apartament me qera 1+1 ne rrugen e Barrikadave, Tirane (TRR-213-12) Cmimi:250 euro

Apartamenti ndodhet ne katin e IV te pallatit me nje siperfaqe prej 70 m2. Perbehet nga 1 dhome gjumi, kuzhina e bashkengjitur me sallonin, banjo, ballkon. Apartament...

Apartament me qera 2+1 ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRR-213-11) Cmimi:500 euro

Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri me siperfaqe rreth 100 m2. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, kuzhine e ndare nga salloni, banjo, ballkon, ashensor. Apartame...

Apartament me qera 2+1 ne rrugen Sulejman Delvina, Tirane (TRR-213-7) Cmimi:500 euro

Apartament me qera prane stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri dhe ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine ,2 banjo . Ofrohet komplet i mobiluar dhe ...

Apartament me qera 2+1 tek ETC, Tirane (TRR-213-4) Cmimi:700 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te pallatit me siperfaqe 120 m2.  Perbehet nga 2 dhoma gjumi,...

Apartament me qera 3+1 ne rrugen Mihal Ciko, afer rruges se Durresit, Tirane (TRR-113-20d) Cmimi:600 euro

Apartament me qera prane Sigurimeve Shoqerore, afer rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri me siperfaqe 145 m2. Perbehet nga 3 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane , (TRR-113-19) Cmimi:400

Apartament me qera ne rrugen  Muhamet Gjollesha ne Tirane. Me nje siperfaqe te brendshme prej 112 m2 e shfrytezuar ne menyren e duhur duke krijuar nje ambjent te ngrohte dhe...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane (TRR-1014-47b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane kompleksit Homeplan ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:300 Euro

Dyqan ne shitje prane Shkolles 11-Janari ne Tirane (TRS-1014-46j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Dyqa...

Cmimi:155.000 euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRR-1014-48b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne fillimin e rruges Mehmet Brocaj ne Tiran...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRR-1014-50j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.Banesa ka siperf...

Cmimi:1300 euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRR-1014-51b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane gjimnazit Petro Nini ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:450 Euro