Shtëpi 2+1 Me Qira Tirane

Kemi permbledhur ne kete faqe nje perzgjedhje me te apartameteve me te mire dy dhoma e nje guzhine ne zonen e Tiranes . Shfletoni propozimet e meposhtme dhe nese gjeni ate qe ju pelqen mos hezitoni te na kontaktoni. Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone . Listimet e meposhtme jane per qiradhenie afatgjata dhe jane te perditesuara vazhdimisht.

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 918-23L 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 100 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, dhome garderobe, ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte banim
Me Qira 1221-24N 600 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje kompleksi shume te njohur dhe te pelqyer per banim dhe biznes tek Zogu i Zi. Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe eshte i mire ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri
Me Qira 922-43G 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe prej 72m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes. Shtepia ofrohet e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati t
Me Qira 722-38G 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe organizohet ne nje sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande te madhe. Veranda ofron ...

Apartament me qira ne rrugen  Tafaj, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri te
Me Qira 922-39Z 800 €

Apartament me qira ne rrugen  Tafaj, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri te sapoperfunduar me ashensor. Ambjenti ka siperfaqe prej 110m2 m2 te ndare ne sallon te madh bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, 2 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 922-37Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dibres, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor te sapoperfunduar. Ofron siperfaqe totale prej 110 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dervish Hima, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 922-36Z 850 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dervish Hima, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe me kamera sigurie shume prane stadiumit Air Albania. Ofron siperfaqe totale prej 95 m2 te organizuar ne sallon se ...

Apartament 2+1 me qira luksoz, tek Liqeni artificial ne Tirane.
Ndodhet ne zonen dhe nje nga pallat
Me Qira 922-34G 2000 €

Apartament 2+1 me qira luksoz, tek Liqeni artificial ne Tirane. Ndodhet ne zonen dhe nje nga pallatet me te preferuara te Tiranes, ne katin e shtate. I pozicionuar ne hyrje te liqenit artificial, ballkonet ofrojne drite dhe ajer te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 619-17L 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane Liqenit Artificial. Ofron siperfaqe totale prej 120 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ...

Apartament me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje vile 2-ka
Me Qira 721-7V 400 €

Apartament me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje vile 2-kateshe dhe ndodhet ne katin e dyte e cila mund te aksesohet nepermjet nje hyrjeje te vecuar. Salloni se bashku me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, banjoja, ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi t
Me Qira 120-46S 600 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi te ri pallatesh. Shtepia ofron nje siperfaqe prej 105 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Teki Selenica, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2
Me Qira 922-25Z 350 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Teki Selenica, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe te pergjithshme 85m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, dy dhoma ...

Apartament me qira ne rrugen e Kavajes, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati
Me Qira 922-24Z 700 €

Apartament me qira ne rrugen e Kavajes, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor ne Kompleksin Delijorgji. Ka nje siperfaqe totale 110m2 dhe organizohet ne sallon i cili ka dalje ne ballkon, kuzhine e vecuar, dy ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Me Qira 617-44L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane Prokurorise se Pergjithshme. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 113 m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri, s
Me Qira 217-53L 600 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri, shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 135m2 eshte e organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ...

Apartament me qira ne zonen e Farkes se Vogel, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje
Me Qira 922-22Z 550 €

Apartament me qira ne zonen e Farkes se Vogel, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje ndertese te re pjese e residences private Quiet Lake. Ka nje siperfaqe totale 117m2 dhe siperfaqe te brendshme 100m2 e cila organizohet ne kuzhine se ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 922-19G 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ofron nje siperfaqe prej 70m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhess. Shtepia eshte e gjitha e ...

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje palla
Me Qira 922-18Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale 120m2 dhe organizohet ne kuzhine se bashku me sallon e cila ka dalje ne ballkon dhe verande, dy dhoma ...

Apartament me qira  ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne kati
Me Qira 922-16Z 600 €

Apartament me qira  ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale 110m2 dhe organizohet ne kuzhine se bashku me sallon e cila ka dalje ne ballkon, dy dhoma ...

Apartament modern me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 12 dhe t
Me Qira 922-15Z 950 €

Apartament modern me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 12 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor brenda ne kompleks i cili ka akses ne tarracen e pallatit. Ka nje siperfaqe totale 136m2 dhe organizohet ne ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Brrylit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vj
Me Qira 922-12Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Brrylit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter pa ashensor ne rruge kryesore. Ofron nje siperfaqje 80m2 te organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6
Me Qira 716-39K 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor mbrapa Radio Televizionit Shqipetar. Ka nje hapesire prej 120 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e  Don Bosko, ne Tirane
Apartament 2+1 me qira ne rrugen Alban
Me Qira 922-10G 480 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e  Don Bosko, ne Tirane Apartament 2+1 me qira ne rrugen Albanolpoli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ten je pallati te ri me ashensor. Banesa ofron nje siperfaqje prej 90m2, te organizuar ne sallon, kuzhine, dy ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Ceka ne Tirane.

Ndodhet ne aktin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 817-17L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Ceka ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore. Me nje siperfaqe prej 103m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ...

Apartament modern me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks
Me Qira 416-22b 550 €

Apartament modern me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar vitet e fundit. Banesa ka siperfaqe prej 110 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 1219-25L 1600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete te nje pallati te ri, ku shume biznese ushtrojne aktivitetin e tyre. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 152 m2 te organizuar ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te n
Me Qira 516-50K 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor prane stadiumit Air Albania. Ka nje hapesire prej 140 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, kuzhine e vecuar, 2 dhoma ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat
Me Qira 516-11b 800 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish Samsungut. Banesa ka siperfaqe prej 118 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ballkone dhe 2 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te
Me Qira 922-5G 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te ri pallatesh. Ofron nje siperfaqje prej 94 m2 te shperndare ne: sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Shtepia eshte e re, e ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallat
Me Qira 922-4G 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me nje pamje fantastike te qytetit. Ka nje siperfaqje banimi prej 120 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, kuzhine , dy dhoma gjumi, dy ...

Apartament 2+1 me qera ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut, ne Tirane.
Ndodhet ne ka
Me Qira 822-53G 1500 €

Apartament 2+1 me qera ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi rezidencial te ndertuar vitet e fundit. Ofron nje siperfaqje prej 131.8 m2 dhe oborr me nje siperfaqje prej 140m2. Banimi ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 218-14L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe prej 95m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet dhe 2 ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen  Hamdi Garunja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje p
Me Qira 822-48G 700 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen  Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqje prej 93m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ngrohja dhe ftohja e ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert ten je pallati
Me Qira 822-47G 260 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert ten je pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqje prej 107m2 te organizuar ne nje sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Ofrohet I mobiluar ne ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 514-30L 700 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane RTSH ne Tirane. Pallati ka punime teper cilesore, dhe ka nje siguri te larte me kamera dhe roje private 24 ore. ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri
Me Qira 1220-21V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe korridor. Shtepia ofrohet plotesisht ...