Shtëpi 2+1 Me Qira Tirane

Kemi permbledhur ne kete faqe nje perzgjedhje me te apartameteve me te mire dy dhoma e nje guzhine ne zonen e Tiranes . Shfletoni propozimet e meposhtme dhe nese gjeni ate qe ju pelqen mos hezitoni te na kontaktoni. Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone . Listimet e meposhtme jane per qiradhenie afatgjata dhe jane te perditesuara vazhdimisht.

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 2-te nje p
Me Qira 1222-75Z 550 €

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane. Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 2-te nje pallati te ri me ashensor . Ambjenti ka siperfaqe prej 85m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ...

Apartament me qera ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit Koco Gliozheni ne Tirane.

Apartamenti n
Me Qira 1217-36R 400 €

Apartament me qera ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit Koco Gliozheni ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor ne Bulevardin Bajram Curri, ngjitur me rrugen kryesore. Siperfaqja totale prej 100 m2 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri
Me Qira 223-3G 1100 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe prej 117 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. E gjithe siperfaqa eshte e ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pa
Me Qira 517-25d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 118 m2 + veranda 22 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vace Zela ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e gjashte te nje
Me Qira 123-22G 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vace Zela ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe prej 86.7 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Jepet per ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate.
Apartamenti  ndodhet ne katin
Me Qira 123-52R 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 104 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ...

Apartament 2+1 me qira rruga Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit.
Apartamenti  ndodhet ne katin
Me Qira 123-51R 390 €

Apartament 2+1 me qira rruga Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 75 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Skender Luarasi tek Komuna e Parisit.
Apartamenti  ndodh
Me Qira 123-50R 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Skender Luarasi tek Komuna e Parisit. Apartamenti  ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 101 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon  dhe kuzhine, 2 ...

Apartament 2+1 me qera afer qendres ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati t
Me Qira 217-12d 600 €

Apartament 2+1 me qera afer qendres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, koridor dhe dy tualete. Apartamenti ofrohet totalisht ...

Apartament me qera ne Lunder, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara
Me Qira 714-3j 1500 €

Apartament me qera ne Lunder, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara rezidenciale ne Tirane. Ne mes te ajrit te paster te fshatit dhe larg zhurmes se qytetit. Ndertimi eshte teper cilesor dhe modern, i cili siguron ...

Apartament me qira ne fund te rruges 5 Maji, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4te t
Me Qira 123-29Z 370 €

Apartament me qira ne fund te rruges 5 Maji, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe totale 120m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, e cila ka akses ne ballkon, dy dhoma ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje
Me Qira 123-46G 440 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ne ashensor. Ofron nje siperfaqe prej 97.6 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6te te nje pallati
Me Qira 123-45A 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 130m2 dhe organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ofrohet ...

Apartament me qera prane rruges se Saraceve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te r
Me Qira 1114-13b 400 €

Apartament me qera prane rruges se Saraceve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Pallati ka ndertim teper cilesor me vetem 2 hyrje per kat dhe ka perfunduar ne vitin 2011. Eshte i pajisur me kamera 24-ore, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 719-40L 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ka siperfaqe totale prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te pozicionuar ne ballkon dhe te rrethuar me ...

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1019-75L 800 €

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te pjese e nje rezidence shume te njohur qe ofron kushte bashkekohore. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 75.70 m2 te organizuar ne sallon, ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne ka
Me Qira 619-19L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge. Ka siperfaqe totale prej 123 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine,  2 dhoma gjumi, koridor, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te
Me Qira 123-32G 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe prej 97 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, dy ballkone dhe korridori ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Me Qira 617-38L 900 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 117m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ...

Apartament 2+1 Me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 122-45V 900 €

Apartament 2+1 Me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.  Ka nje siperfaqe prej 117 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ballkon.  Shtepia ...

Apartament modern me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e ne
Me Qira 1217-16d 1000 €

Apartament modern me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ndertuar kohet e fundit. Ka nje siperfaqe prej 159 m2 te organziuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, tre ballkone, dy ...

Apartament 2+1 per qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pal
Me Qira 421-30Z 500 €

Apartament 2+1 per qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja prej 106 m2 e apartamentit organizohet ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysni Gerbolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati t
Me Qira 1022-33G 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysni Gerbolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Shtepia eshte e mobiluar ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4-kat
Me Qira 1019-60L 430 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4-kateshe gjithashtu shume prane me rrugen Bilal Sina. Ka siperfaqe totale prej 70 m2 te organizuar ne kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi me hyrje ...

Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges Pandi Dardha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e d
Me Qira 321-1D 420 €

Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges Pandi Dardha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 87 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone, koridor dhe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vexhi Buharaja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje pa
Me Qira 1222-65G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vexhi Buharaja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ekzistues prane rruges kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 88 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi,  nje tualet dhe nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e trete te nj
Me Qira 123-15G 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje kompleksi te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe prej 128 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje studio, dy tualete dhe nje ...

Apartament me qira ne rrugen Ramazan Shijaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-ert te nje pallati te
Me Qira 122-7V 530 €

Apartament me qira ne rrugen Ramazan Shijaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-ert te nje pallati te ri me ashensor.  Ka nje siperfaqe prej 94 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ballkon.  Shtepia ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Njazi Meka, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te t
Me Qira 1022-18Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Njazi Meka, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje vile private ne zonen e Alliasit. Shtepia ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje ...

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-
Me Qira 1114-53b 600 €

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruges kryesore. Apartamenti ka siperfaqe prej 110 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e gjashte te nje pal
Me Qira 819-2S 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe 2 ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te
Me Qira 117-13L 650 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 80m2 eshte e ndare ne sallon dhe kuzhine sebashku, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ...

Apartament 2+1 me qira ne Rrugen Reshit Maloku, prane Fiori Di Bosko, ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Me Qira 1122-23Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne Rrugen Reshit Maloku, prane Fiori Di Bosko, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje vile private.  Banesa ka siperfaqe totale prej 85m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri
Me Qira 120-21T 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe prej  120 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1014-20b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks pallatesh prane liqenit. Me nje siperfaqe prej 105 m2 ai ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete ...

Apartament 2+1 per qera prane rruges Sabri Prezeva ne Astir. 
Pozicionohet ne katin 4 te nje p
Me Qira 1122-30V 470 €

Apartament 2+1 per qera prane rruges Sabri Prezeva ne Astir.  Pozicionohet ne katin 4 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 120m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 108m2 e organizuar ne 1 sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ...