Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-817-21K) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha shume prane qendres se Tiranes. Banesa ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter shume te mirembajtur, pa ashensor. Hyrja ka nje siperfaqe totale prej 96 m2 me orientim drejt lindj...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-817-20L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri qe ofron ashensor dhe administrim. Banesa ofron nje siperfaqe prej 108m2 te organizuar ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 d...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane, (TRR-817-19d) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon , tualet dhe garderobe. Aparta...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRR-817-17L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Ceka ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore. Me nje siperfaqe prej 103m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete...

Apartament dupleks per shitje prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-817-16L) Cmimi:340.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 290m2 eshte e ndare si me poshte: Ne katin e pare...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen Vasil Shanto ne Tirane, (TRS-817-15d) Cmimi:55.000 Euro

Apartament per shitje prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 58 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi tualet dh...

Apartament 3+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-817-14L) Cmimi:900 Euro

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore qe ofron administrim, ashensore dhe kamera sigurie 24-ore. Me siperfaqe totale prej 164.5m2 dhe siperfa...

Lokal modern per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-817-13K) Cmimi:910.000 Euro

Shitet lokal modern ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Lokali ndodhet ne nje godine te re dhe shume te mirembajtur buze rruges ne katin e pare. Ambienti ka nje siperfaqe totale te brendshme prej 130 m2 dhe 60 m2 verande te organizu...

Lokal modern me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-817-12K) Cmimi:3000 Euro

Lokal modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ambienti ndodhet buze rruges ne katin e pare, te nje godine te re dhe shume te mirembajtur. Lokali ka nje siperfaqe totale te brendshme prej 130 m2 dhe 60 m2 verande te organ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane, (TRS-817-11d) Cmimi:101.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 101 m2 dhe eshte e organizuar ne sa...

Apartament 2+1 per shitje te Kompleksi Halili ne Tirane , (TRS-817-10a) Cmimi:130.000 Euro

Apartament 2+1  per shitjetek kompleksi Halili, ne rrugen e Dibres ne Tirane. Kompleks i mirendertuar dhe vetem pak minuta larg qendres. Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar. Me nje siperfaqe totale prej 123 m2 dh...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-817-9K) Cmimi:62.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane qendres se Tiranes buze rruges kryesore se Kavajes. Banesa ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur pa ashensor me orientim veri-jug. Hyrja ofrohet e pa mobiluar, dhe ka nje si...

Apartament 2 + 1 per shitje prane Prokurorise se Tiranes (TRS-815-42b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi (TRR-815-43b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndo...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Zogut te Zi (TRS-815-45b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. ...

Cmimi:80.000 Euro

Apartament 3+1 me qera afer me Stacionin e Trenit ne Tirane , (TRR-815-46a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane . Apartamenti ...

Cmimi:260 euro

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-815-47b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:250 Euro