Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane

Kemi permbledhur ne kete faqe nje perzgjedhje me te apartameteve me te mire dy dhoma e nje guzhine ne shitje ne zonen e Tiranes . Shfletoni propozimet e meposhtme dhe nese gjeni ate qe ju pelqen mos hezitoni te na kontaktoni . Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone . Listimet e meposhtme jane per shitje dhe jane te perditesuara vazhdimisht.

Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen Mihal Grameno, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5
Në Shitje 123-58R 145.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen Mihal Grameno, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 103 m2 dhe siperfaqe te brendshme 90.5 m2 te organizuar ne sallon se bashku me ...

Apartament 2+1 per shitje shume prane Bujtines se Gjelit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ne nj
Në Shitje 717-25L 79.000 €

Apartament 2+1 per shitje shume prane Bujtines se Gjelit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallati te vjeter, disa metra larg kompleksit Vizion Plus. Banesa ka siperfaqe prej 77 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament ne shitje ne rrugen Grigor Heba, prane Kompleksit Dinamo, ne Tirane.
Shtepia eshte e poz
Në Shitje 123-59Z 124.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Grigor Heba, prane Kompleksit Dinamo, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor. Banesa ka nje te siperfaqe 95m2 dhe  eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i ...

Apartament 2+1 ne shitje tek shkolla Ali Demi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare
Në Shitje 415-42m 90.000 €

Apartament 2+1 ne shitje tek shkolla Ali Demi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Me nje siperfaqe prej 65 m2 ofron : sallon i bashkengjitur me kuzhinen dhe zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te
Në Shitje 1116-60d 88.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 96 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Shitet pjeserisht i ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Në Shitje 416-33K 95.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ka nje hapesire totale prej 100 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne
Në Shitje 116-37b 125.000 €

Apartament per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne nje kompleks te ri pallatesh, buze rruge kryesore. Pallati ju ofron administrim, siguri dhe eshte i pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pa
Në Shitje 1222-15G 117.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 99 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, dhe tri ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 3-te t
Në Shitje 123-53Z 298.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 100  dhe siperfaqe te brendshme 88m2 te organizuar ne sallon, kuzhine ...

Apartament ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Residencial Turdiu, ne Tirane.
Sh
Në Shitje 123-48Z 138.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Residencial Turdiu, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapoperfunduar Banesa ka nje te siperfaqe 101.9m2 dhe  eshte e organizuar ne sallon se bashku me ...

Apartament ne shitje ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vj
Në Shitje 123-40Z 135.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor. Banesa ka nje te siperfaqe te brendshme 76.4m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, dy ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Sabri Prezeva ne Astir. 
Pozicionohet ne katin 4 te nje
Në Shitje 1122-29V 109.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Sabri Prezeva ne Astir.  Pozicionohet ne katin 4 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 120m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 108m2 e organizuar ne 1 sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 2+1 ne shitje tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu
Ndodhet ne katin e 5
Në Shitje 123-19R 120.000 €

Apartament 2+1 ne shitje tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor. Apartamenti eshte i sapo restauruar dhe totalisht i mobiluar me paisje cilesore italiane dhe moderne. Banesa ka ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8te te nje pa
Në Shitje 1122-10Z 170.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale 110m2 dhe siperfaqe te brendshme 102 organizuar ne sallon se bashku me kuzhine me akses ne ballkon, dy ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane.
Ndodhet ne aktin e dyte ten je pallati te
Në Shitje 123-16G 145.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane. Ndodhet ne aktin e dyte ten je pallati te ri me ashensor Ofron nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 95.93 m2  te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma ...


Apartament ne shitje ne rrugen Mustafa Mara, prane Shkolles Osman Myderizi, ne Tirane.
Shtepia es
Në Shitje 123-10Z 100.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Mustafa Mara, prane Shkolles Osman Myderizi, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 1 te ngritur me 7 shkalle,  te nje pallati pa ashensor. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 98m2 e cila eshte e ...

Apartament ne shitje prane Ministrise se Jashtme dhe gjimnazit Ismail Qemali, ne Tirane.
Ndodhet ne
Në Shitje 123-6Z 155.000 €

Apartament ne shitje prane Ministrise se Jashtme dhe gjimnazit Ismail Qemali, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ne rruge kryesore. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 90m2 dhe siperfaqe te brendshme 82.8 eshte e ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 3 Deshmoret, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2t
Në Shitje 1022-27Z 99.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 3 Deshmoret, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje pallati te ri me ashensor te vitit 2014 i veshur me sistem kapot. Shtepia ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 102m2 dhe siperfaqe te brendshme ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Po
Në Shitje 1222-70A 213.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 115m2 dhe siperfaqe te brendshme 107.5m2 dhe organizohet ne ...

Aparatamente 2+1 per shitje tek Rezidenca Univers City ne Tirane.
Apartamentet jane te organizuara
Në Shitje 1222-66V 60.000 €

Aparatamente 2+1 per shitje tek Rezidenca Univers City ne Tirane. Apartamentet jane te organizuara ne sallon , dy dhoma gjumi , tualet dhe ballkon/ dy ballkone ne varesi te baneses. Orientimet e apartamenteve jane Jug-Lindje dhe Veri-Perendim ne varesi ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pa
Në Shitje 1222-59G 113.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 62.1 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy ...

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Petrela afer Bulevardit te Ri.
Pozicionohet ne katin 8 te n
Në Shitje 1222-48V 165.400 €

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Petrela afer Bulevardit te Ri. Pozicionohet ne katin 8 te nje pallati te ri ne fazen e perfundimit te punimeve. Ka nje siperfaqe totale 118 m2 dhe siperfaqe e shfrytezueshme 99.2 m2  dhe eshte e organizuar ...

Apartament ne shitje ne rrugen Memo Meto, prane ish restorant Durresit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Në Shitje 1222-42Z 75.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Memo Meto, prane ish restorant Durresit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te vjeter  pa ashensor. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 79.90m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, e ...

Apartament 2+1 ne shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nente te nje kompl
Në Shitje 1222-34G 160.000 €

Apartament 2+1 ne shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e nente te nje kompleksi te ri pallatesh. Ofron nje siperfaqe totale prej 125 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 114.6 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma ...

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko, prane restorant Gjelit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 t
Në Shitje 1222-24Z 114.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko, prane restorant Gjelit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ne rruge kryesore. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 95m2 dhe siperfaqe te brendshme 81.5m2 dhe eshte e organizuar ne ...

Apartament ne shitje ne rrugen Janos Hunyadi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vje
Në Shitje 1222-23Z 130.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Janos Hunyadi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor. Banesa ka nje te siperfaqe te brendshme 85.2m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, dy ...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 t
Në Shitje 216-50K 200.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me dy ashensore ne krah te maternitetit Mbreteresha Geraldine. Me nje hapesire prej 121 m2 ofron; dhome ndenje, kuzhine e vecuar me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 218-5L 141.400 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur afer me unazen e vogel te Tiranes. Me nje siperfaqe te pergjithshme prej 101m2 dhe siperfaqe te brendshme 86 ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 7 dhe
Në Shitje 1219-53T 100.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 127 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma ...

Apartament ne shitje tek Kompleksi Fiori di Bosco, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati t
Në Shitje 1222-3Z 135.000 €

Apartament ne shitje tek Kompleksi Fiori di Bosco, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri brenda ne kompleks. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 88.5m2 dhe siperfaqe te brendshme 79.6m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 (i fundi
Në Shitje 222-45V 105.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 (i fundit) te nje pallati ekzistues pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati
Në Shitje 1122-56G 175.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 103 m2 te shperndare ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe korridori ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Besim Zyma ne Tirane.
Ndodhet ne katin zero ten je pallati te v
Në Shitje 1122-46G 95.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Besim Zyma ne Tirane. Ndodhet ne katin zero ten je pallati te vjeter. Ofron nje siperfaqe prej 93 m2 te ndare ne sallon, dy dhoma, njera prej te cilave eshte e organizuar si kuzhine, nje tualet dhe korridori ...

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 5te te nje palla
Në Shitje 1122-44V 206.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin 5te te nje pallati te ri ne ndertim qe pritet te perfundoje ne Shtator te vitit 2023. Ka nje siperfaqe totale prej 106 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 93 m2 e ...

Apartament 2+1 per shitje prane rezidences Platea ne zonen e Freskut.
Pozicionohet ne katin e pare
Në Shitje 1122-33V 68.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rezidences Platea ne zonen e Freskut. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 86m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 75m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon sebashku me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Në Shitje 1022-44Z 187.200 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje pallati te ri me ashensor ne rruge kryesore. Shtepia ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 117m2 dhe siperfaqe te brendshme 108.40m2 eshte e ...