Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-915-30m) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne Tirane, tek rruga e Kavajes. Apartamenti pozicionohet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 72 m2 ofron: sallon, zone ngrenje, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, tualet. Palla...

Apartament 3+1 per shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane (TRS-915-29k) Cmimi:100.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne Tirane,ne zonen Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri dhe I pajisur me ashensor. Me siperfaqe 117 m2 dhe ofron : sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, kuzhine, korid...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane ( TRR-915-28m) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Pozicionohet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 94 m2 ofron: sallon, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet. Dhoma e dyte mund te sherbeje s...

Apartament 3 + 1 me qera ne zonen se Bllokut ne Tirane (TRR-915-27b) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor. Gjithashtu ai pozicionohet ne zonen me qendrore te Bllokut vete...

Apartament dupleks me qera prane stadiumit Selman Stermasi ne Tirane (TRR-915-26d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Me siperfaqe 110 m2 ne forme dupleksi i organizuar ne 2 kate. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues pa ashensor. Ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje,...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane (TRR-915-25b) Cmimi:1200 Euro

Apartament modern me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e fundit. Pallati ofron siguri te larte me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor. G...

Apartament 1+1 me qera afer Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane , (TRR-915-24k) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Dervish Hima , prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur afer me shume pika kyce te Tiranes. Me nje siperfaqe te brendshme p...

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Shkozes ne Tirane (TRR-915-23b) Cmimi:3800 Euro

Vile me qera ne rrugen Shote Galica ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore me akses te drejperdrejte ne disa zona sic jane: zona e Freskut, zona e Farkes, zona e Ali Demit, zona e Shkozes etj. Vila ka nje siperfaqe toke...

Apartament 2 + 1 per shitje prane liqenit Artificial ne Tirane (TRS-915-22b) Cmimi:130.000 Euro

Apartament modern per shitje ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje kompleks te ri pallatesh, prane rruges kryesore. Kompleksi ju ofron kend lojerash per femije, hapesira te gjelberuara, siguri maksimale...

Apartament 2+1 ne shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane (TRS-915-21m) Cmimi:830 Euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane, ne zonen Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 107.2 m2 ofron: sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2tualet. Apartamenti ofr...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-915-20m) Cmimi:95.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne kat  te 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 100 m2 ofron : sallon, zone ngrenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartmen...

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRS-915-19b) Cmimi:100.000 Euro

Apartament modern per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane njesise bashkiake numer 10. Pallati eshte nje nder me te miret e zones dhe ka ndertim teper cilesor. Gjithashtu of...

Apartament 2+1 me qera ne Bllok ne Tirane (TRR-419-1T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirana Shtepia n...

Cmimi:600 Euro

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-419-2L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diell...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRR-419-3L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndo...

Cmimi:300 Euro

Garsoniere me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-419-4T)
Tirane,Albania

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Shtepia n...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-419-5T)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane Apartamen...

Cmimi:400 Euro