Vilë më shumë se 5 dhoma Në Shitje Tirane

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane.

Me nje siperfaqe totale prej 376m2 v
Në Shitje 719-11T 639.200 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 376m2 vila eshte e organizuar ne 3 kate. Kati i pare me siperfaqe prej 116 m2 eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Osmet prane zones se Saukut.
Vila eshte e ndare ne dy kate bani
Në Shitje 523-3X 700.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Osmet prane zones se Saukut. Vila eshte e ndare ne dy kate banimi dhe nje kat nendhe I cili perdoret si parkim.  Ofron nje siperfaqe trualli prej 800 m2 dhe siperfaqe ndertimi 683 m2. Vila orientohet ...

Shitet vile 4 kateshe prane rruges se Dibres, ne Tirane. 

Kati -1 ka nje siperfaqe prej
Në Shitje 718-4E 1.000.000 €

Shitet vile 4 kateshe prane rruges se Dibres, ne Tirane.  Kati -1 ka nje siperfaqe prej 96.1 m2 dhe ka nje hapesire te pershtatur si qilar me nje hapesire te hapur qe perfshin nje dhome ndjenje, nje dhome gatimi, si edhe nje ambient ...

Vile per shitje ne rrugen Teodor A Ipen ne Tirane.
Shtepia ka truall me siperfaqe 389 m2 dhe siperf
Në Shitje 1121-27N 950.000 €

Vile per shitje ne rrugen Teodor A Ipen ne Tirane. Shtepia ka truall me siperfaqe 389 m2 dhe siperfaqe ndertimi rreth 561.3 m2 e cila ndahet ne 3 kate: Kati perdhe ka 1 dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 para hyrje. Kati 2 ...

Vile per shitje prane rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Siperfaqja totale e baneses eshte 500 m2 nga ku
Në Shitje 722-8S 1.200.000 €

Vile per shitje prane rruges Pjeter Budi ne Tirane. Siperfaqja totale e baneses eshte 500 m2 nga ku 406 m2 jane truall, eshte e ndare ne tre kate te cilet perbehen nga: Kati I nendheshem I perbere nga bodrum, palester, garazh, dhome teknike dhe ...

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli prej 577.
Në Shitje 522-3V 600.000 €

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 577.8 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 497 m2. Vila ndahet ne 3 kate dhe organizohet si meposhte. Kati i pare organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Panorama e Liqenit ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 398&
Në Shitje 322-7V 600.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Panorama e Liqenit ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 398 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 345 m2 te organizuar ne 3 kate si meposhte: Kati i pare organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.
Siperfaqja e parceles ndertimore eshte r
Në Shitje 1021-31N 1.000.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Siperfaqja e parceles ndertimore eshte rreth 229 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 352 m2 e ndare ne 3 kate: Kati I organizohet ne nje sallon te madh, dhome ngrenje, kuzhine e vecuar, ...

Vile per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Lokalizohet ne nje zone shume te qete te Saukut te
Në Shitje 821-23V 550.000 €

Vile per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Lokalizohet ne nje zone shume te qete te Saukut te Vjeter dhe eshte e ndare ne 3 hyrje te vecanta duke perfshire edhe nje kat te nendheshem qe shfrytezohet per parkim. Siperfaqja e tokes se viles eshte ...

Vile per shitje ne rrugen Vangjel Noti ne Tirane.
Eshte e ndare ne 4 kate dhe e rrethuar me mure pe
Në Shitje 721-33V 550.000 €

Vile per shitje ne rrugen Vangjel Noti ne Tirane. Eshte e ndare ne 4 kate dhe e rrethuar me mure per te ofruar privatesi, ku siperfaqja toke eshte 479 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 519 m2. Kati I: Bar-kafe me siperfaqe 110 m2, dy dhoma dhe nje ...

Vilë 3-katëshe për shitje pranë rrugës Fuat Toptani, në Tiranë.
Në Shitje 521-2V 360.000 €

Vilë 3-katëshe për shitje pranë rrugës Fuat Toptani, në Tiranë. Sipërfaqja e tokës është 380 m2 dhe siperfaqja e ndërtimit është 303 m2, e ndarë në 3 kate si më ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Demir Zyko, prane ish fushes se Beksave ne Tirane.

Ka nje sip
Në Shitje 1120-46V 425.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Demir Zyko, prane ish fushes se Beksave ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 350 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 400 m2 te ndare ne 3 kate si me poshte: Kati 0 parking dhe magazine me siperfaqe 120 m2 dhe ...

Vile 4 katshe ne shitje  ne rrugen Haki Shehu , afer Vilave Amerikane .
Banesa ka nje siperfaq
Në Shitje 1020-51i 804.000 €

Vile 4 katshe ne shitje  ne rrugen Haki Shehu , afer Vilave Amerikane . Banesa ka nje siperfaqe totale prej 536 m2 , te 4 katet dhe trualli me siperfaqe prej 246 m2dhe ofrohet e pamobiluar. Me pare eshte perdorur si kopesht femijesh , keshtuqe ...

Vile 5 kateshe per shitje ne rrugen Luis Jansin Henkard ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 38
Në Shitje 320-14S 850.000 €

Vile 5 kateshe per shitje ne rrugen Luis Jansin Henkard ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 386 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 890 m2 e cila organizohet ne 5 kate si meposhte: Kati perdhe eshte in dare ne dy hyrje te vecanta 2+1 dhe ...

Vile 5 kateshe per shitje ne rrugen Kadri Kerciku ne Tirane.
Ndodhet ne zone te qete dhe shume pran
Në Shitje 220-11S 750.000 €

Vile 5 kateshe per shitje ne rrugen Kadri Kerciku ne Tirane. Ndodhet ne zone te qete dhe shume prane me rrugen e Elbasanit. Ofron nje siperfaqe totale toke prej 750 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 720 m2 e cila organizohet ne 5 kate si ...

Vile per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Me nje siperfaqe trualli prej 290 m2 dhe siperfaqe n
Në Shitje 1219-60T 700.000 €

Vile per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Me nje siperfaqe trualli prej 290 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 380 m2. -Kati i pare: sallon, kuzhine e vecuar, dhome gjumi e madhe dhe tualet. -Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe trualli prej 385 m2
Në Shitje 1219-59T 650.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Prona ka nje siperfaqe trualli prej 385 m2 dhe 493 m2 jane siperfaqe ndertimi. Vila organizohet ne 3 kate te cilat ndahen ne: -Kati i pare: sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 ...

Vile per shitje ne rezidencen Acacia Hills ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe parcele prej 750 m2 dh
Në Shitje 1219-42T 1.200.000 €

Vile per shitje ne rezidencen Acacia Hills ne Tirane. Prona ka nje siperfaqe parcele prej 750 m2 dhe 600 m2 siperfaqe ndertimi. Vila organizohet ne 4 kate te cilat ndahen perkatesisht ne: -kati perdhe: dhome gjumi, vinoteke, lavanteri dhe garazh ku ...

Vile 4 kateshe per shitje ne rrugen Bulevardi Blu ne Tirane.
Ndodhet prane rruges kryesore me siper
Në Shitje 1119-37S 580.000 €

Vile 4 kateshe per shitje ne rrugen Bulevardi Blu ne Tirane. Ndodhet prane rruges kryesore me siperfaqe totale ndertimi prej 982 m2. Vila organizohet ne 3 kate, papafingo dhe bodrum si me poshte: Kati perdhe: mund te perdoret per aktivitete ...

Vile dhe Toke per shitje ne rrugen Lugjasi ne Tirane.

Prona ka nje siperfaqe toke prej 10373&nbsp
Në Shitje 719-26T 980.000 €

Vile dhe Toke per shitje ne rrugen Lugjasi ne Tirane. Prona ka nje siperfaqe toke prej 10373 m2 dhe siperfaqje vile prej 470 m2. Vila eshte e organizuar ne 2 kate ku secili kat ndahet ne: Kati i pare: sallon, 4 dhoma gjumi, tualet dhe ...

Vile 4 kateshe per shitje tek Vilat Gjermane, ne rrugen Fuat Toptani, ne Tirane.
Ndertesa ka nje si
Në Shitje 119-39S 350.000 €

Vile 4 kateshe per shitje tek Vilat Gjermane, ne rrugen Fuat Toptani, ne Tirane. Ndertesa ka nje siperfaqe trualli prej 222 m2 dhe siperfaqe totale banimi prej 474 m2. Hapesira e brendshme ndahet ne 4 kate. Kati perdhe: 2 dhoma sebashku me kuzhinen, 2 ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Thoma Avrami shume prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ofron s
Në Shitje 1218-23L 1.000.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Thoma Avrami shume prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ofron siperfaqe oborri rreth 200 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 834 m2 te organizuar ne 3 kate banimi dhe 1 kat nentoke. Kati 1-re ofron siperfaqe prej ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Kongresi I Manastirit ne Tirane.
Me siperfaqe trualli 406 m2 dh
Në Shitje 418-3L 800.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Kongresi I Manastirit ne Tirane. Me siperfaqe trualli 406 m2 dhe siperfaqe ndertimi 384 m2 te ndare ne 3 kate si me poshte; Te 3 katet kane te njejten planimetri, te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma ...

Shtepi per shitje ne autostraden Tirane-Durres kilometri 12.
Shtepia ndodhet buze autostrades, perb
Në Shitje 1117-52R 400.000 €

Shtepi per shitje ne autostraden Tirane-Durres kilometri 12. Shtepia ndodhet buze autostrades, perballe City Park. Siperfaqja totale e truallit eshte 1800 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit prej 760 m2 eshte e organizuar ne kater kate si me poshte: Kati ...

Vile per shitje ne rrugen Kasem Shima ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore ne zonen e Meze
Në Shitje 517-43L 550.000 €

Vile per shitje ne rrugen Kasem Shima ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore ne zonen e Mezez-Koder dhe eshte ndertuar vitet e fundit me punime shume cilesore. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 400 m2 dhe siperfaqe toke prej 1000 m2. Kati i pare ...

Vile per shitje ne rrugen Ilia Xhokaxhi ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore, ne krah te s
Në Shitje 816-52b 220.000 €

Vile per shitje ne rrugen Ilia Xhokaxhi ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore, ne krah te shkolles Barjam Curri. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 272 m2 dhe siperfaqe oborri prej 214 m2. Ndertimi eshte i ndare ne 2 kate si me ...

Vile 2 kate per shitje ne rrugen Luan Peza ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone te qete prane Burgut
Në Shitje 816-36K 270.000 €

Vile 2 kate per shitje ne rrugen Luan Peza ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete prane Burgut te Grave ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 360 m2 te shperndare ne ne 2 kate ku kati i pare eshte i ndare ne 3 apartamente 1+1 qe momentalisht ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Gjon Krisali ne Tirane.

Vila ndahet ne tre hyrje ku secila pr
Në Shitje 716-27K 190.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Gjon Krisali ne Tirane. Vila ndahet ne tre hyrje ku secila prej tyre ka nje hapesire prej 150 m2 ku: Hyrja e pare eshte e organizuar ne katine pare me dhome ndenje, 2 dhoma gjumi dhe tualet ndersa ne katin e dyte ...

Vile per shitje prane rruges ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet disa metra larg r
Në Shitje 616-15 650.000 €

Vile per shitje prane rruges ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet disa metra larg rruges kryesore ne nje nga lagjet me te vjetera te qytetit. Vila ka siperfaqe toke prej 287 m2 dhe siperfaqe banimi prej 440 m2 te ndare si me poshte: Ne ...

Vile 4 kateshe per shitje ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane.
Vila ka nje hapesire prej 536.7 m2 te s
Në Shitje 516-57K 690.000 €

Vile 4 kateshe per shitje ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane. Vila ka nje hapesire prej 536.7 m2 te shperndare ne 4 kate ku; Kati perdhe eshte dyqane qe aktualisht jane te dhena me qera. Kati i pare eshte i shperndare ne nje dhome ndenje te madhe, ...

Vile 4 kateshe per shitje ne rrugen Haxhi Bardhi ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete shum
Në Shitje 316-35K 200.000 €

Vile 4 kateshe per shitje ne rrugen Haxhi Bardhi ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete shume prane vilave Amerikane. Me nje hapesire totale prej 474.6 m2 te shperndare ne kater kate: Kati pare ka nje hapesire prej 108.8 m2 qe aktualisht ...

Vile per shitje ne rrugen Llazi Miho ne Tirane.
Pozicionohet buze rruge kryesore prane Misto Mames
Në Shitje 116-50b 3.500.000 €

Vile per shitje ne rrugen Llazi Miho ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore prane Misto Mames e Kombnatit dhe eshte ndertuar vitet e fundit me punime shume cilesore. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 1036 m2 dhe siperfaqe toke prej 3830 m2. Dy ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Berit Beker ne Tirane
Vila ndodhet ne nje nga zonat e reja ne h
Në Shitje 1115-57K 270.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Berit Beker ne Tirane Vila ndodhet ne nje nga zonat e reja ne hyrje te qytetit te Tiranes. Shtepia ka nje hapesire banimi prej 405 m2 te organizuara shume mire ne: 2 dhoma ndenje, 6 dhoma gjumi, 4 tualete dhe 3 ...

Vile moderne per shitje prane rruges Xhaferr Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks te ri vilas
Në Shitje 1115-9b 450.000 €

Vile moderne per shitje prane rruges Xhaferr Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks te ri vilash te ndertuar vitet e fundit. Ka nje siperfaqe toke prej 557 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 322.5 m2. Kati i pare i viles eshte bodrum dhe ndahet ne ...

Vile per shitje ne rrugen Hamdi Pepo ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore dhe ka akses te
Në Shitje 1015-27b 550.000 €

Vile per shitje ne rrugen Hamdi Pepo ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe ka akses te drejperdrejte ne Unazen e Madhe qe po ndertohet dhe ne rrugen e Kavajes. Vila ka siperfaqe prej 200 m2 toke dhe 600 m2 ndertim. Ne katin e pare te saj ...

Vile per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane.
Ndodhet ne nje zone te mbushur plot me vila prane r
Në Shitje 315-33b 320.000 €

Vile per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane. Ndodhet ne nje zone te mbushur plot me vila prane rruges kryesore. Vila ka siperfaqe 474 m2 toke dhe 504 m2 ndertim te ndare ne kater kate si me poshte: Kati i 1-re perfshin hapesire boshe te ...