Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Dyqan me qera prane zones se Selvies ne Tirane (TRR-415-53b) Cmimi:300 Euro

Dyqan me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Ambjenti ka siperfaqe totale prej 126 m2 se bashku me tualet brenda. Dyqani eshte restaurur totalisht n...

Zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-415-52m) Cmimi:700 Euro

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Me nje siperfaqe prej 155 m2 ofron 4 ambjente per zyra, dhome serveri ose aneks, 2 ballkone, tualet. Lokalizohe...

Vile 3 - kateshe per shitje prane autostrades Tirane-Durres (TRS-415-51b) Cmimi:300.000 Euro

Vile per shitje prane rruges Ali Pashe Gucia ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe zones se Kasharit. Vila ka siperfaqe toke prej 700 m2 dhe ndertim 120 m2 cdo kat. Eshte e rrethuar nga te kater anet e saj. ...

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-415-50m) Cmimi:1500 Euro

Apartament modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri pallatesh me cilesi te larte ndertimi dhe mjaft prestigjoz ne kryeqytet. Me nje siperfaqe prej 155 m2 ofron: korridor, sallon ...

Vile 3 - kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane (TRS-415-49b) Cmimi:225.000 Euro

Vile per shitje prane zones se Lundres se Tirane. Pozicionohet ne nje kompleks vilash te ndertuar kohet e fundit.  Kompleksi ju ofron sigur me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ambjente te gjelberuara. Vila ka sipe...

Dyqan per shitje prane zones se Selvies ne Tirane (TRS-415-48b) Cmimi:54.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Ambjenti ka siperfaqe totale prej 196 m2 te ndare ne dy pjese por qe lidhen ndermjet tyre me nje koridor te ...

Apartament 2+1 me qera tek stadiumi Qemal Stafa ne Tirane (TRR-415-47m) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor me cilesi te larte ndertimi. Lokalizohet ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes prane me Ambasaden Ameri...

Vile luksoze per shitje ne Lunder, mbas qendres tregtare TEG , Tirane , (TRS-415-46a) Cmimi:450.000

Vile luksoze per shitje afer qendres tregtare TEG ne Lunder. Vila eshte pozicionuar ne nje kompleks vilash larg zhurmes dhe pluhurit  te Tiranes .K y kompleks vilash ofron siguri te larte me kamera dhe roje 24 ore, administrim...

Dyqan dupleks per shitje prane rruges Xhanfize Keko ne Tirane (TRS-415-45b) Cmimi:110.000 Euro

Dyqan dupleks per shitje prane ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne nje kryqezim rruge shume te populluar si nga kembesoret ashtu edhe nga makinat. Dyqani pozicionohet ne katin e 1-re ne nje pallat ekzistues prane pazarit te...

Vile luksoze me qera ne Lunder , Tirane , (TRR-415-44a) Cmimi:3000

Vile luksoze me qera ne nje nga komplekset me te preferuara ne periferi te Tiranes. Vila eshte pozicionuar ne nje kompleks vilash te reja duke ofruar qetesi , ajer te paster dhe siguri te larte. Me nje siperfaqe  prej  24...

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane (TRR-415-43b) Cmimi:850 Euro

Ambjent per zyra me qera prane Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 3-kateshe buze rruge kryesore. Me hyrje direkt nga rruga kryesore si per kembesoret ashtu dhe per makina. Zyrat k...

Apartament 2+1 ne shitje perballe gjimnazit Ismail Qemali ne TIrane (TRS-415-42m) Cmimi:80.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Me nje siperfaqe prej 65 m2 ofron : sallon i bashkengjitur me kuzhinen dhe zone ngrenje, 2 dhoma gjumi,...

Apartament 2+1 per shitje ne nje kompleks rezidencial ne Lunder , Tirane , (TRS-1017-6a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne Lunder, pjese e nje kompleksi shume te buku...

Cmimi:195.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRS-1017-7L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:210.000 Euro

Apartament me qera tek kompleksi Long Hill ne Lunder , Tirane , (TRR-1017-8a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder ...

Cmimi:2000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-1017-9d)
Tirane,Albania

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartam...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1017-10L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Ndodhet ne...

Cmimi:700 Euro