Magazine me qera ne autostraden Durres - Tirane, km 6 (TRR-716-37b)

ID TRR-716-37b
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 2500 Euro
Sipërfaqe m2 2000 m2 + 924 m2
Lartesia 8
Shperndarja 2
Tualete 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Marikaj

Magazine me qera ne autostraden Durres – Tirane.

Pozicionohet buze autostrades kryesore dhe ndertimi eshte cilesor dhe i sapoperfunduar.

Ndertesa eshte e perbere nga dy godina te ngjitura me njera-tjetren, ku njera sherben per show room me pamje nga autostrada dhe tjetra magazine.

Ka siperfaqe toke prej 2000 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 924 m2 te ndare ne 354 m2 pjesa e showroom dhe 570 m2 magazine.

Lartesia e magazines shkon ne 8 metra, nuk ka kollona ne mes duke bere te mundur perdorimin e vinxhit.

Dyshemeja eshte e shtruar me beton me kuarc ne ngjyre gri.

Magazina eshte e pajisur me sistem elektrik 3-fazor, uje rrjeti nga ujesjelles kanalizime dhe pjesa e showroom perfshin ambiente te ndryshme per zyra, ambient gatimi me vete dhe 4 tualete.

Trualli eshte i shtruar, i gjelberuar dhe ka mundesi per parkimin e disa makinave ose kamionave.

Avantazh i kesaj prone eshte mundesia e shkelqyer e reklamimit te biznesit tuaj, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Cmimi 2500 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën