Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRR-1014-51b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera prane gjimnazit Petro Nini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri. Pallati ndodhet buze rruge kryesore prane liqenit Artificial te Tiranes. Ofron siguri, ashensore dhe administrim. ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRR-1014-50j) Cmimi:1300 euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.Banesa ka siperfaqe 180m2 te shperndare ne: sallon ndenje + kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe depo.Ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe mobiljet e nevojshme, si:...

Dyqan per shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane (TRS-1014-49b) Cmimi:84.000 Euro

Dyqan per shitje prane rruges Margarita Tutulani. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues, buze rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 42 m2 ku perfshin dhe nje tualet brenda. Per shume vite ka qene e hapur si min...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRR-1014-48b) Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne fillimin e rruges Mehmet Brocaj ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues, prane shkolles Jeronim De Rada. Pallati ndodhet buze rruge kryesore dhe akses ne rrugen Mine Peza, Durre...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane (TRR-1014-47b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera prane kompleksit Homeplan ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Pallati ofron ashensore, administrim dhe siguri. Gjithashtu ka dhe sheshpushim per banoret. Banesa ka ...

Dyqan ne shitje prane Shkolles 11-Janari ne Tirane (TRS-1014-46j) Cmimi:155.000 euro

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me siperfaqe 30m2.Aktualisht dyqani eshte dhene me qira me cmimin 500 euro ne muaj.Pra ju mund te zgjidhni te mba...

Apartament modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-1014-45b) Cmimi:2000 Euro

Apartament 3 + 1 me qera te Kompleksi Nobis. Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne vend.  Banesa ndodhet ne katin e 8-te me siperfaqe prej 156 m2. Ndahet si me poshte: Sallon I madh ndenje, k...

Zyre ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRS-1014-44j) Cmimi:140.000 Euro

Ambjent per zyra ne shitje prane Sheshit Wilson ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e III-te te nje qendre tregtare ku operojne dhe zyra te tjera perfaqesuese, supermarket e dyqane te ndryshme.Qendra ju ofron komoditetin, sigurine dhe ...

Vile 4 kateshe ne shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane (TRS-1014-43j) Cmimi:600.000 euro

Vile 4 kateshe ne shitje prane Medresese ne Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 200m2, ku njolla e ndertimit eshte 130m2.Ne te jane ndertuar 4 kate, pra 520 m2 ne total te banueshme si dhe tarraca e shfrytezueshme.Kati i pare...

Vile 4 kateshe me qera per zyra prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-1014-42j) Cmimi:1700 euro

Vile 4 kateshe per zyra me qera prane Medresese ne Tirane.Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te qytetit.Vila perfshin siperfaqe totale ndertimi prej 520m2 te shperndare ne 4 kate nga 130m2.Kati i pare eshte I organiz...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane (TRS-1014-41j) Cmimi:600 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje prane Concord Center ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e VI-te te banimit, me siperfaqe totale 118 m2.Me pare ka qene 3+1 por aktualisht siperfaqja e brendshme prej 108m2 eshte e organizuar ne 2+1.Ne te h...

Apartament ne shitje te Pallatet Agimi ne Tirane (TRS-1014-40j) Cmimi:179.200 Euro

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut.Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te kerkuara ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 128m2.Apartamenti me pare ka qene 2+1 me siper...

Apartament 1+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-613-41S)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apa...

Cmimi:350 euro

Garsoniere me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-619-40S)
Tirane,Albania

Garsoniere me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartam...

Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-613-42)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Me siper...

Cmimi:250 euro

Vile 2 kateshe me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-613-43)
Tirane,Albania

Vile me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Vila eshte e pozici...

Cmimi:1100 euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-214-30b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje te Liqeni i Thate ne Tirane.Apartamenti ...

Cmimi:750 Euro / m2