Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane

ID TRS-623-12A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 155.000
Kati 12
Sipërfaqe m2 113.2m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi, Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati me ashensor, brenda nje kompleksi relativisht te ri pallatesh.
Ka nje siperfaqe totale prej 113.2m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 105m2 e cila organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualete.
Apartamenti ofrohet i mobiluar, ne gjendje mjaft te mire dhe me punime te brendshme mjaft cilesore.
Eshte i pajisur me sistem qendror per ngrohje dhe ftohje.
Ballkonet shohin ne brendesi te kompleksit gje e cila shmang zhurmen dhe ndotjen nga rruga kryesore.
Pallati eshte i mireadministruar dhe ofron siguri maksimale.
Ofrohet nje post parkimi ne katin -2 me cmim 20.000 euro
Zona lidhet direkt me rruget kryesore si: rruga e Durresit, rruga Dritan Hoxha, rruga Muhamet Gjollesha dhe rruga Asim Vokshi.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 155.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pa
Në Shitje 516-47L 148.000 €

Apartament per shitje prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te vjeter, ...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte
Në Shitje 522-49A 162.500 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ne ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati t
Në Shitje 322-31V 166.000 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nj
Në Shitje 1120-43D 153.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje kompleksi ne ...

Apartament per shitje prane Kopshtit 4 Stinet ne rrugen Myslym Shyri.
Ndodhet ne nje pallat ekzistu
Në Shitje 821-39F 145.000 €

Apartament per shitje prane Kopshtit 4 Stinet ne rrugen Myslym Shyri. Ndodhet ne nje pallat ekzistues, ne katin e ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te
Në Shitje 813-25d 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te pallatit, te ...

Apartament 2+1 prane Terminalit ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pa
Në Shitje 1020-27D 150.000 €

Apartament 2+1 prane Terminalit ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Petrela afer Bulevardit te Ri.
Pozicionohet ne katin 8 te n
Në Shitje 1222-48V 165.400 €

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Petrela afer Bulevardit te Ri. Pozicionohet ne katin 8 te nje pallati te ri ne ...