Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Durresit (TRS-614-32j) Cmimi:196.700 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. Ka siperfaqe prej 56.2 m2, e cila aktualisht perfshin 2 dhoma, tualet, depo dhe korridor. Prona eshte id...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-614-31j) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, ne nje nga zonat me te preferuara. Pozicionohet ne buze te rruges kryesore, shume prane Sheshit Wilson, dhe afer me qendren e Tiranes si dhe ...

Zyra me qera ne Qender te Tiranes (TRR-614-30j) Cmimi:5400 Euro

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-te te nderteses me siperfaqe 387 m2. Hapesira eshte e shperndare ne sallon te madh pritjeje, 8 dhoma, dhome serveri, korridore dhe 6 banjo...

Ambjente zyrash me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane (TRR-614-29j) Cmimi:5250 Euro

Ambjent per zyra me qera ne rqender te Tiranes. Keto ambjente ndodhen ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne qender te qytetit, ku ju ofrohet siguri e larte, administrim, ashensore, sistem antizjarrit, mundesi parkimi si dhe shkall...

Apartament rezidencial me qera ne zonen e Saukut, Tirane (TRR-614-28j) Cmimi:3000 euro

Papafingo me qera ne Sauk, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te reja ne te dale te qytetit. Kjo rezidence ju siguron cilesi te larte te ndertimit, siguri 24h, administrim si dhe ambjente argetimi: pishine, dhome ...

Apartament 2 + 1 me qera te pallatet Agimi ne Tirane (TRR-614-27b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te pallatet Agimi ne Tirane. Pallati eshte ekzistues dhe ka mundesi per parkim makine prane pallatit. Ai ndodhet prane zones se bl...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-614-26b) Cmimi:900 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane optika Roma ne Tirane. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensore. Gjithashtu ndodhet 5 minuta larg qendres s...

Toke ne shitje prane Yzberishtit ne Tirane , Albania (TRS-614-25b) Cmimi:130 Euro / m2

Toke per shitje ne fundin e rruges Shaban Bardhoshi ne Tirane. Toka ndodhet vetem 650 m larg rruges kryesore te kombinatit, gjithashtu 5 km larg qendres se Tiranes. Ka nje siperfaqe prej 4250 m2 dhe eshte e pershtatshme per ndertim...

Apartament 2 + 1 me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tiranes (TRR-614-24b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e cila ndahet ne sallon, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tual...

Apartament 2 + 1 ne shitje prane shkolles se Baletit ne Tirane (TRS-614-23b) Cmimi:950 euro/m2

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2001 ne Tirane. Pallati ndodhet prane rruges kryesore dhe eshte I pajisur me ashensor. ...

Apartament 2 + 1 ne shitje te rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-614-22b) Cmimi:112.800 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim ne nje kompleks pallatesh ne Tirane. Pallati ndodhet ne rrugen kryesore te Dibres dhe shume prane pikave kyce te qytetit. M...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-614-21j) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, prane zones se Bllokut, Liqenit Artificial, dhe rrugeve qendrore te Tiranes. Pozicionohet ne katin e IV-rt te ba...

Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-813-24)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartame...

Cmimi:350 euro

Vile 3 kateshe me qera prane Rezidences Amerikane ne Tirane (TRR-513-11)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne Tirane. Me siperfaqe 132 m2 ne cdo kat, vi...

Cmimi:2000 euro

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-513-10)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Qemal Guranjaku” ne Ti...

Cmimi:600 euro

Vile Rezidenciale me qera ne Tirane (TRR-513-13)
Tirane,Albania

Vile rezidenciale me qera ne rrugen “3 Vellezerit Kondi”...

Cmimi:4500 euro

Vile 3-kateshe me qera prane TEG ne Tirane, (TRR-818-21d)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Riza Kasemi ne Tirane. Vila ka sip...

Cmimi:1000 Euro