Vilë 4 dhoma Në Shitje Tirane

Vile 3 kateshe per shitje ne Lunder ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te T
Në Shitje 417-14K 305.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur per ajrin e paster. Me nje hapesire banimi prej 234 m2 dhe 120 m2 oborr ofron:   Kati i pare: Dhome ndenje, kuzhine, ...

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe
Në Shitje 716-30A 305.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster shume prane TEG-ut. Ka nje hapesire prej 220 m2 te shperndare ne 3 kate ku; Kati i pare ka nje dhome te madhe ndenje ...

Vile per shitje ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 400m2 dhe
Në Shitje 422-39U 580.000 €

Vile per shitje ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 400m2 dhe siperfaqe ndertimi 440 m2. Shtepia organizohet ne 1 kat nentoke, 2 kate te banueshme dhe 1 papafingo. Kati nentoke ofron mundesi parkimi dhe ...

Vile 4-kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane.
Shtepia eshte e ndare ne 4 kate, ku siper
Në Shitje 621-7V 600.000 €

Vile 4-kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Shtepia eshte e ndare ne 4 kate, ku siperfaqja e truallit eshte 154 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte rreth 439 m2, te cilat perfshijne: Kat I: sallon se bashku me kuzhine, dhome gjumi, ...

Vile per shitje prane rruges Shefqet Ndroqi ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 360 m2 dhe sipe
Në Shitje 421-22V 170.000 €

Vile per shitje prane rruges Shefqet Ndroqi ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 360 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 196.3 m2 te ndare ne dy kate. Kati i pare organizohet ne 3 dhoma gjumi, banjo, korridor dhe shkalle nga brenda, kati i dyte ...

Vile per shitje ne zonen e Berzhites , shume prane Mulletit.
Vila ben pjese ne nje residence te re
Në Shitje 321-14a 185.000 €

Vile per shitje ne zonen e Berzhites , shume prane Mulletit. Vila ben pjese ne nje residence te re te sapoperfunduar. Ka nje siperfaqe totale te parceles prej 341 m2 dhe siperfaqe e brenddshme 191 m2. Pjesa e brendshme ofron ne katin e pare sallon, ...

Vila dy kateshe per shitje ne rezidencen Tirana Luxury Residence.
SIperfaqja e truallit eshte 800 m
Në Shitje 419-70T 515.000 €

Vila dy kateshe per shitje ne rezidencen Tirana Luxury Residence. SIperfaqja e truallit eshte 800 m2 dhe siperfaqja e ndertimit 322 m2. Disponohem dy vila identike, te sapondertuara, te pabanuara me pare. Kati i pare eshte 154 m2 i organizuar ne ...

Vile 2-kateshe per shitje ne Lunder, Tirane.

Pjese e nje kompleksi residencial shume te njohur dh
Në Shitje 1218-13a 520.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne Lunder, Tirane. Pjese e nje kompleksi residencial shume te njohur dhe te preferuar. Me nje siperfaqe te brendshme prej 249 m2 dhe siperfaqe e jashtme prej rreth 400 m2. Hapesirat jane te shfrytezuara mjaft mire ne dy ...

Vile 3-kateshe per shitje ne prane Shkolles se Kuqe ne Tirane

Ka nje siperfaqe trualli perj
Në Shitje 920-33V 200.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne prane Shkolles se Kuqe ne Tirane Ka nje siperfaqe trualli perj 102.6 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 55.8 m2. Kati I pare I viles organizohet ne sallon bashke me kuzhine, korridor , banjo dhe shkallet nga ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 30
Në Shitje 620-21D 190.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi  188 e ndare ne dy kate. Kati I pare eshte I organizuar ne tre ambiente dhomash dhe nje tualet dhe kati i dyte ne dy ...

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Gjelberimi ne Vore, ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 300
Në Shitje 520-16S 120.000 €

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Gjelberimi ne Vore, ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 116 m2. Shtepia organizohet ne dy kate si meposhte: Kati pare: sallon me kuzhine sebashku, dhome gjumi, tualet dhe ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Kodra e Priftit ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale trualli prej
Në Shitje 120-5S 250.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Kodra e Priftit ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale trualli prej 232 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 330 m2 e cila organizohet ne godine banimi 2 kate me 1 kate nentoke dhe 1 kate papafingo. Kati pare ka nje ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.
Ndodhet ne nje zone te qete dhe m
Në Shitje 1119-62S 300.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Ndodhet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster. Ka nje siperfaqe totale trualli prej 542 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 226 m2 e cila organizohet ne 2 kate si me poshte: Kati ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Vangjel Noti ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli prej 208 m2
Në Shitje 719-37S 180.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Vangjel Noti ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 208 m2 dhe siperfaqe ndertese prej 276 m2 e organizuar si me poshte: Kati i pare: sallon, kuzhine e vecuar, tualet dhe ballkon. Kati i 2-te dhe i 3-te ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.
Ofron siperfaqe oborri prej 188.7 m2 dhe
Në Shitje 519-13L 270.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Ofron siperfaqe oborri prej 188.7 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 266.7 m2 te ndare ne 3 kate si me poshte: Kati 1-re me siperfaqe 83.3 m2 organizohet ne sallon te madh te pajisur me oxhak ...

Vile 3-kateshe per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane.

Vila ofron siperfaqe totale trualli pr
Në Shitje 618-51L 300.000 €

Vile 3-kateshe per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane. Vila ofron siperfaqe totale trualli prej 274.40 m2  dhe siperfaqe totale ndertimi 408.6 m2 te organizuar ne tre kate banim dhe nje kat nentoke qe perdoret si bodrum. Kati 1-re eshte i ...

Vile per shitje ne rrugen industriale prane QTU ne Tirane.

Vila ndodhet prane rruges industriale
Në Shitje 318-50R 130.000 €

Vile per shitje ne rrugen industriale prane QTU ne Tirane. Vila ndodhet prane rruges industriale ne afersi te mobileri Ardeno ne Tirane. Siperfaqja totale eshte prej 302 m2 ndersa siperfaqja e nderteses eshte 240 m2. Ndertesa organizohet ne dy ...

Vile per shitje ne  nje kompleks vilash shume prane me TEG ne Lunder.

Ne procesin e fundit t
Në Shitje 218-24a 450.000 €

Vile per shitje ne  nje kompleks vilash shume prane me TEG ne Lunder. Ne procesin e fundit te perfundimit si residence vilash dhe qe do ofroje privatesi maksimale, siguri 24 ore dhe administrim te mire. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej ...

Vile moderne per shitje prane qendres tregetare TEG.

Vila eshte pjese e nje zone residenciale te
Në Shitje 517-19K 565.000 €

Vile moderne per shitje prane qendres tregetare TEG. Vila eshte pjese e nje zone residenciale te ndertuara se fundmi duke ofruar siguri, komoditet, qetesi dhe ajer te paster si dhe kushte te nevojshme per te bere nje jetese te mire ne Tirane. Ka ...

Vile luksoze per shitje ne nje nga komplekset me te preferuara ne periferi te Tiranes.
Vila eshte p
Në Shitje 317-36a 550.000 €

Vile luksoze per shitje ne nje nga komplekset me te preferuara ne periferi te Tiranes. Vila eshte pozicionuar ne nje kompleks vilash te reja duke ofruar qetesi , ajer te paster dhe siguri te larte. Me nje siperfaqe  prej  240 m2 te brendshme ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.

Ka nje hapesire prej 359 m2 hapesire
Në Shitje 1116-1K 170.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ka nje hapesire prej 359 m2 hapesire ndertimi te ndare ne dy kate ku; Kati i pare ka nje hapesire prej 201 m2 te shperndare ne dyqan, sallon, kuzhine te madhe, 2 dhoma gjumi dhe nje ...

Vile 2-kateshe per shitje ne kryqezimin e rruges Mihal Grameno me rrugen Isuf Sefeni.
Pozicionohet
Në Shitje 316-42b 500.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne kryqezimin e rruges Mihal Grameno me rrugen Isuf Sefeni. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore prane depos se ujit. Ndertimi ka siperfaqe prej 228.2 m2 ndersa toka ka siperfaqe prej 750 m2. Ndertimi perfshin: 1- Vile ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe shum
Në Shitje 216-73K 350.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar te qytetit te Tiranes. Ka nje hapesire banimi prej 220 m2 te ndare ne; Kati i pare ka nje apartament 1+1 prej 45 m2 dhe nje dyqan prej 35 ...

Vile per shitje prane rruges Abdyl Elmazi ne Tirane.

Toka ka siperfaqe totale prej 580 m2 ndersa
Në Shitje 216-20b 170.000 €

Vile per shitje prane rruges Abdyl Elmazi ne Tirane. Toka ka siperfaqe totale prej 580 m2 ndersa ndertimi me nje siperfaqe prej 260 m2. Toka eshte e ndare ne dy pjese ku ne njeren ane ndodhet vila se bashku me garazhdin e mbyllur te makines ndersa ...

Vile per shitje prane rruges Bubulina ne Tirane.
Pozicionohet vetem disa metra larg rruges kryesore
Në Shitje 116-52b 230.000 €

Vile per shitje prane rruges Bubulina ne Tirane. Pozicionohet vetem disa metra larg rruges kryesore dhe ka nje ndertim te amortizuar. Vila ka siperfaqe ndertimi 240 m2 te ndare ne dy kate dhe siperfaqe reale toke prej 986 m2. Aktualisht te dyja katet ...

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje bllok v
Në Shitje 715-43m 360.000 €

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje bllok vilash,duke ofruar qetesine dhe sigurine e nevojshme. Siperfaqja totale eshte 500 m2, ku 340 m2 eshte toke dhe 160 m2 ndertim. Vila perbehet nga 4 ...

Vile moderne per shitje prane rruges Eshref Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne nje lagje te qete,
Në Shitje 715-25b 600.000 €

Vile moderne per shitje prane rruges Eshref Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne nje lagje te qete, ne nje grup vilash prane zones se Don Boskos dhe Unazes se Vogel. Vila ka siperfaqe toke prej 627 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 332 m2 ne ndare ne tre ...

Vile moderne per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.
Ka siperfaqe ndertimi prej 49
Në Shitje 715-14b 490.000 €

Vile moderne per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Ka siperfaqe ndertimi prej 493 m2 dhe siperfaqe toke 590 m2. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet e fundit ne periferi te Tiranes. Kompleksi ofron siguri maksimale ...

Vile per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial
Në Shitje 715-7b 500.000 €

Vile per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet e fundit ne periferi te Tiranes. Kompleksi eshte shume i preferuar si nga banoret vendas ashtu dhe nga te huajt. Ketu do te gjeni ...

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane, shume prane me pallatin e Brigadave.

Vila
Në Shitje 615-37a 728.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane, shume prane me pallatin e Brigadave. Vila ka nje stil modern e perbere nga 3 kate me rreth 200 m2 kati. Kati perdhe  eshte garazh per 2-5  makina, lavantari dhe dhome lojrash. Kati i ...

Vile per shitje prane rruges Ali Pashe Gucia ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore dhe zone
Në Shitje 415-51b 300.000 €

Vile per shitje prane rruges Ali Pashe Gucia ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe zones se Kasharit. Vila ka siperfaqe toke prej 700 m2 dhe ndertim 120 m2 cdo kat. Eshte e rrethuar nga te kater anet e saj. Ne katin e pare ka sallon se ...

Vile per shitje ne rrugen Gjon Katrioti ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore me siperfaqe
Në Shitje 215-12b 225.000 €

Vile per shitje ne rrugen Gjon Katrioti ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me siperfaqe totale 337 m2 ku 175 m2 jane toke dhe 162 m2 ndertim. Ndertimi eshte I ndare ne 2 kate: Ne katin e pare ka sallon te pajisur me oxhak funksional, ...

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez, Tirane  ndertuar ne vitin 2005.Ajo shtrihet ne n
Në Shitje 115-19r 185.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez, Tirane  ndertuar ne vitin 2005.Ajo shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 310 m2, duke perfshire dhe  oborrin .Ka nje  siperfaqe ndertimi prej 113.3 m2 te ndare ne 3 kate si me ...

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Hodo Nivica ne Tirane.Vila ndodhet ne zonen e quajtur Kodra e Prift
Në Shitje 1114-25j 450.000 €

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Hodo Nivica ne Tirane.Vila ndodhet ne zonen e quajtur Kodra e Priftit, mes shume vilave te ndertuara ne te.Ajo shtrihet ne nje truall prej 252m2, me siperfaqe totale ndertimi prej 485m2.Me cilesi ndertimi te larte, vila ...

Vile per shitje ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore dhe kat
Në Shitje 1114-3b 200.000 €

Vile per shitje ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore dhe kati I pare eshte fasade xhami e cila ju ndihmon ne reklamimin e biznesit tuaj. Vila ka siperfaqe prej 107.2 m2 te ndare ne tre kate: Kati I pare ka ...

Vile 3 – kateshe per shitje ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje n
Në Shitje 414-19b 350.000 €

Vile 3 – kateshe per shitje ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes vetem 5 minuta larg saj. Ka 210 m2 toke te shtruar pjeserisht dhe 60 ndertim cdo kat. Kati I 1 ka sallon se bashku me ...