Ambient biznesi per shitje te Kullat Binjake ne Tirane (TRS-218-41R)

ID TRS-218-41R
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 900.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 150 m2
Shperndarja 7
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Deshmoret e Kombit

Ambient biznesi per shitje ne zonen komerciale te Kullave Binjake ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te Kullave Binjake ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 150 m2 eshte e organizuar ne 5 dhoma qe mund te perdoren sipas funksionit te biznesit, recepsion ne hyrje, nje dhome pritjeje, nje dhome ngrenie, korridore dhe dy tualete.

Ambienti ofrohet i pa mobiluar dhe permban ne brendesi punime te nje cilesie te mire dhe sistem ndricimi modern. 

Ndertesa ofron administrim te ambienteve te perbashketa dhe siguri 24 ore.

Ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te lakmuara te kryeqytetit ku operojne biznese te njohura dhe ku mundesohet nje reklamim si askund tjeter.

Eshte nje prone e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi ne nje nga zonat me te zhvilluara dhe me fluks te madh levizjeje gjate 4 stineve.

Ka akses te drejtperdrejte ne Bulevardin Bajram Curri, rrugen Donika Kastrioti, rrugen Ismail Qemali dhe ndodhet vetem pak minuta larg nga Sheshi Skenderbej dhe Sheshi Nene Tereza.

 

Cmimi 900.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën