Ambient tregtare per shitje ne lagjen Pavaresia ne Vlore

ID VLS-721-1A
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 104.500
Sipërfaqe m2 41.8 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Vlore
Adresa Rruga Cameria

Dyqan per shitje tek Bar Piazza prane Sheshit ne Vlore.
Siperfaqja e ambientit eshte 41.8 m2 e cila eshte e ndare ne nje hapesire dhe nje tualet.
Dyqani ofrohet i pamobiluar, eshte i shtuar me pllaka dhe ka depozite uji.
Eshte e pajisur me nje kondicioner per ngrohje dhe ftohje dhe ka aspirim ne tavan.
Prona ofrohet e pajisur me nje certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 2500 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën