Ambient zyre ne shitje prane Stadiumit Air Albania ne Tirane

ID TRS-123-65Z
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 700.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 140
Shperndarja 3
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Ambient zyre ne shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne rruge kryesore.
Ka siperfaqe te brendshme prej 140 m2 dhe sieprfaqe te brendshme 128.5m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, i cili mund te ndahet ne ambiente me te vogla ose si i gjithi open space.
Zyra eshte e pajisur me sistem ajrimi, ndricimi dhe kondicionimi qendror.

Ambienti mund te pershtatet lehtesisht si apartament banimi per shkak te planimetrise open space qe ofron.
Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, fondacione, organizata, klinike private, zyre avokatie etj.
Fasada e xhamit mundeson nje reklamim mjaft te mire te biznesit.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te mireadministruar te pajisur me ashensor dhe me kamera sigurie.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor te emertuar njesi.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: Rruga Dervish Hima, rruga Elbasanit, stadiumi Air Albania etj.

Cmimi 5000 euro/m2.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën