Ambient zyre per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane (TRS-1118-52d)

ID TRS-1118-52d
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 115.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 45.86 m2
Shperndarja 1
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli

Ambient zyre per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri modern.

Ka nje siperfaqe prej 45.80 m2 dhe ofron nje hapesire te hapur.

Zyra ofrohet e pa mobiluar.

Ne katin e dyte jane vetem zyra dhe kane tualete te perbashketa.

Eshte e pershtatshme per aktivitet te ndryshme dhe ka mundesi te mire reklamimi.

Zona eshte shume e pershtatshme per biznes dhe ofron akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Ne proces te daljes se hipotekimit.

 

Cmimi 2500 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën