Ambient zyre per shitje prane Kopshtit zoologjik ne Tirane

ID TRR-822-36G
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 900.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 400 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Brari

Ambient zyre per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, me hyrje te vecante nga shkallet e pallatit.
Ka nje siperfaqje prej 400m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, nje tualet dhe nje kuzhine.
Ambienti jepet I pamobiluar, vetem me pjesen e kuzhines. Punimet e brendshme jane te nje cilesie te mire.
Eshte I pajisur me certificate te rregullt pronesie.
Ka akses te lehte ne rrugen e Kosovareve, Bllokun, Liqenin e thate etj.
 

Cmimi 2250 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën