Ambiente zyrash ne shitje tek Downtown One ne Tirane

ID TRS-523-10R
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 3
Sipërfaqe m2 1
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Ambiente zyrash ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne njeren nga ndertesat me unike ne Tirane.
Downtown One eshte i njohur per arkitekturen e tij moderne e cila formon harten e Shqiperise me ballkonet e tij ne dy anet e nderteses.
Disponojme ambiente zyrash me siperfaqe te ndryshme, pozicionuar ndermjet kateve 3 deri 15 te nderteses.
Godina eshte e pajisur me 12 ashensore te cilesise se larte dhe te shpejte.
Ndertesa eshte multifunksionale dhe ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme ne perditshmeri.
Vendndodhja shume prane qendres se Tiranes dhe aksesueshmeria e lehte i japin dhe me shume vlere nderteses dhe bizneseve qe do zhvillojne aktivitetin e tyre aty.
Ambientet priten te jene gati per tu dorezuar ne gjysmen e pare te vitit 2024.
Gjithashtu disponojme dhe poste parkimi ne katet e nendheshme te godines.

Cmimi ne varesi te kerkeses.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra per shitje ne qender te Tiranes.

Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri me ku
Në Shitje 514-43a 2500 €/m2 €

Ambjent per zyra per shitje ne qender te Tiranes. Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri me kushte shume te mira ...