Ambjent biznesi me qera ne Autostraden Tirane-Durres, Km 12 (TRR-1213-16)

ID TRR-1213-16
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 4000 euro
Sipërfaqe m2 1800 m2
Lartesia 0
Shperndarja 3
Tualete 6
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Autostrada Tirane-Durres

Magazine me qera prane City Park ne Tirane. Godina shtrihet ne nje truall prej 1400 m2, ku secili kat ofron 600 m2 te shfrytezueshem.

Eshte mjaft e aksesueshme nga te dy anet e rruges, si per makina ashtu edhe per kamione.

Ambjenti eshte i ndertuar ne tre kate, ku secili kat perfshin 2 tualete.

Kati i pare ka nje lartesi prej 5m si dhe ambjentin e zyrave.

Ne te eshte ndertuar ashensore malli, qe mundte perballoje deri ne 2 ton.

Si punimet e brendshme ashtu edhe te jashtme jane teper cilesore, si: dritare dopixham, fasade elekobond, sistem elektrik 3-fazor, pompe uji, depozita uji, kabine roje, instalime elektrike per secilin kat me sahat, instalime internet, telefon, anti-zjarr, alarmi, etj.

Godina ju siguron mundesi te mira dhe parkimi, me nje oborr rreth 1000m2.

Avantazh i kesaj prone eshte mundesia e shkelqyer e reklamimit te biznesit tuaj.

Ajo eshte mjaft e pershtatshme si per showroom, fabrike prodhimi, koncensionare, ambjent magazinimi, etj.

Disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor.

 

Cmimi: 4000 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën