Ambjent per biznes ne shitje te Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-1014-7j)

ID TRS-1014-7j
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 365.000 Euro
Sipërfaqe m2 365m2
Lartesia 3
Shperndarja 1
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Komuna e Parisit

Ambjent biznesi ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri, me siperfaqe 365m2.
Ka funksionuar me pare per biznes lavazhi, por mund te sherbej per cfaredo lloj biznesi.
Eshte e pershtatshem per magazinim, punishte, pasticeri, lokal, garazhe per parkim, etj.
Ne te mund te aksesoni nga dy hyrje te ndryshme te pallatit, ose dhe nga ana e prapme ku mund te krijohen 6 dalje.
Perpara ambjentit shtrihet dhe oborri prej 240m2, qe mund ta shfrytezoni ne varesi te biznesit tuaj.
Magazine eshte e larte 2.7 m dhe siperfaqja e brendshme mund te rindahet apo muret mund te prishen.
Ambjenti disponon hipoteken nen emertimin Garazh.

Cmimi: 1000 euro/m2    i diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën