Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1014-70b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 65 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.

Pallati ofron siguri, administrim dhe 2 ashensore. Prane tij ka mundesi per parkim makine.

Banesa ka siperfaqe prej 65 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Eshte plotesisht e mobiluar dhe pjesa me e madhe e tyre jane te reja. 

Kjo prone I ploteson te gjitha kushtet per te bere nje jetese sa me komode dhe te rehatshme. Mund te permendim disa prej tyre: parket ne te gjithe ambjentin, leter murale, kondicioner ne te dyja dhomat, kuzhina me te gjitha paisjet (lavastovilje, sobe, frigorifer etj.

Zona eshte nje nga me te preferuarat sidomos nga te huajt madje dhe shume e aksesueshme ne kembe.

Pallati pozicionohet vetem 5 minuta larg zones se Bllokut dhe Parkut Kombetar te Tiranes.

Cmimi 400 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te n
Me Qira 1019-21L 310 €

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje
Me Qira 514-50j 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati
Me Qira 815-28m 300 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Me ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pall
Me Qira 317-15L 390 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 1+1 me qera ne Tirane, tek rruga e Kavajes.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 11-te te
Me Qira 915-30m 300 €

Apartament 1+1 me qera ne Tirane, tek rruga e Kavajes. Apartamenti pozicionohet ne katin e 11-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 116-53b 450 €

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera te bulavardi Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallat
Me Qira 319-43S 300 €

Apartament 1+1 me qera te bulavardi Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri. Shtepia ...

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje nderte
Me Qira 918-27E 500 €

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka nje ...