Shtëpi 1+1 Me Qira Tirane

Kemi permbledhur ne kete faqe nje perzgjedhje te apartamenteve me te mire nje dhome e nje guzhine si dhe gasoniereve ne zonen e Tiranes . Shfletoni propozimet e meposhtme dhe nese gjeni ate qe ju pelqen mos hezitoni te na kontaktoni. Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone . Listimet e meposhtme jane per qiradhenie afatgjata dhe jane te perditesuara vazhdimisht.

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Muzaket ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e 7te te nje pa
Me Qira 524-41C 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Muzaket ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 7te te nje pallati te ri me ashensor . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe eshte e perbere nga nje sallon ndenje i cili ndane te njejten hapesire me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres prane kompleksit Tower Bridge ne Tirane.
Banesa poziciono
Me Qira 524-33Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres prane kompleksit Tower Bridge ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 3 te nje vile private. Me nje siperfaqe totale prej 80m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, nje dhome gjumi, nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Ferit Xhajko, shume prane rruges Siri Kodra ne Tirane.
Eshte e poz
Me Qira 424-24Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Ferit Xhajko, shume prane rruges Siri Kodra ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 68m2 dhe siperfaqe te brendshme 59m2 eshte e organizuar ne ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Ullishtes, prane Hotel Radison ne zonen e Liqenit te Thate ne Tir
Me Qira 524-28Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Ullishtes, prane Hotel Radison ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 65m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku ...


Apartament 1+1 me qira ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, prane shkolles Viktor Hygo ne Tirane.
Shtepi
Me Qira 524-26Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, prane shkolles Viktor Hygo ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin  e 3 te nje vile private. Me nje siperfaqe totale prej 100m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, nje ...

Apartament 1+1 me qira tek rruga Faik Konica prane Parkut te Madh ne Tirane.
Shtepia pozicionohet n
Me Qira 524-19Z 1500 €

Apartament 1+1 me qira tek rruga Faik Konica prane Parkut te Madh ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 74m2 organizohet ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi e cila ...

Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Turke.Te ndodhura ne nje rezidence &
Me Qira 920-39i 400 €

Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Turke.Te ndodhura ne nje rezidence  te sapo ndertuar , me te gjitha lehtesirat dhe kushtet e pershtatshme per banim. Keto shtepi banimi ofrohen te mobiluara ne menyre bashkohore dhe ...

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, prane qendres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nj
Me Qira 323-53Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, prane qendres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati buze rruges kryesore pa ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme 60m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, 1 tualet, ...

Apartament 1+1 me qira ne rugen Peti prane Kopshtit Zoologjik, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2
Me Qira 124-5Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rugen Peti prane Kopshtit Zoologjik, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 80m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 72m2 te organizuar ne sallon se bashku me ...

Apartament 1+1  me qira ne rrugen Petro Korcari, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Shte
Me Qira 623-39Z 480 €

Apartament 1+1  me qira ne rrugen Petro Korcari, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 68m2 te organizuar ne sallon se bashku me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane
Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te
Me Qira 922-2G 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri pallatesh te ndertuar se fundmi. Ka nje siperfaqje prej 60m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes. I ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Marko Bocari shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Eshte e poz
Me Qira 424-57Z 550 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Marko Bocari shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 74m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne k
Me Qira 413-61 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 12-te nje pallati te ri me ashensor . Apartamenti ka nje siperfaqe prej  82 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyt
Me Qira 1215-55K 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ri 4 katesh me mundesi parkimi perpara objektit te perfshira ne cmim. Me hapesire banimi prej 53 m2 ofron; dhome ndenje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Islam Alla, shume prane qendres se Tiranes.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 324-31A 650 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Islam Alla, shume prane qendres se Tiranes. Pozicionohet ne katin e 6te te nje pallati me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 82m2 dhe organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Xhorxh Martini shume prane qendres se Tiranes.
Pozicionohet ne kat
Me Qira 224-60Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Xhorxh Martini shume prane qendres se Tiranes. Pozicionohet ne katin e 9 por jo te fundit te nje pallati te pajisur me ashensor. Ka nje siperfqe totale prej 84m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambientin e gatimit ...

Apartament modern me qira ne rrugen Bardhok Biba, ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne kati
Me Qira 823-52Z . €

Apartament modern me qira ne rrugen Bardhok Biba, ne qender te Tiranes. Eshte e pozicionuar ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 150m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 135.5m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku ...

Apartament 1+1 per qira  perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane

Apartamenti
Me Qira Trr-320-28N 1100 €

Apartament 1+1 per qira  perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane Apartamenti ndodhe ne katin e shtate ten je pallati te ri dhe modern.  Me nje siperfaqe totale prej 84m2 apartamenti ofrohet i mobiluar dhe shume modern i ...

Apartament 1+1 per qera ne rrugen e Dajtit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 723-29X 350 €

Apartament 1+1 per qera ne rrugen e Dajtit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me 4 kate pa ashensor. Apartamenti ofron nje siperfaqe te brendshme prej 72 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje dhe ...

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te
Me Qira 422-3S 550 €

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 76m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, korridor, dhome gjumi, tualet, ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore pra
Me Qira 114-33b 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore prane qendres se Tiranes dhe pikave kyce te saj. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri, te pajisur me dy ashensore dhe administrimin e nevojshem. ...

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 1121-32V 700 €

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.  Ka nje siperfaqe prej 62 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon. Shtepia ...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 614-11b 600 €

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 – kateshe prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Vila eshte e pajisur me pishine dhe ky apartament ka hyrje me vete. Ajo ndodhet ne nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Banesa ndodhet ne nje lagje
Me Qira 214-8b 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje mjaft te qete te qytetit, ne qender te tij, shume prane pikave kyce te Tiranes. Pozicionohet ne katin e VIII-te te banimit, ne nje pallat te ri, me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste te nje palla
Me Qira 222-30S 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri pa ashensor shume prane rruges kryesore. Shtepia ka nje siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, korridor, dhome gjumi, ...

Apartament me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri shu
Me Qira 122-43N 600 €

Apartament me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri shume prane me rrugen kryesore. Hyrja ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, tualet dhe korridor. Apartamenti ...

Apartament me qira ne rrugen Hafiz Ibrahim Dalliu ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje vend t
Me Qira 222-18N 500 €

Apartament me qira ne rrugen Hafiz Ibrahim Dalliu ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje vend te qete dhe shume te aksesueshem. Banesa ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te sapo ndertuar. Ka nje siperfaqje totale prej 60 m2 te ...

Apartament me qira tek Piazza  prane qendres ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 3 te nje pall
Me Qira 322-53N 400 €

Apartament me qira tek Piazza  prane qendres ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues i pozicionuar afer rruges kryesore. Kjo zone njihet si zona me e pelqyer per banim. Siperfaqja 75 m2 eshte e ndare ne 1 dhome gjumi, 1 ...

Apartament 1+1 modern per qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 5 te nje
Me Qira 1121-16V 400 €

Apartament 1+1 modern per qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te sapo ndertuar.  Ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe organizohet ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon i ...

Garsoniere me qira ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati
Me Qira 121-1D 250 €

Garsoniere me qira ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ri pa ashensor. Siperfaqja e ambientin eshte 25 m2 e organizuar ne nje dhome, tualet, ballkon bashke me kuzhine. Shtepia ofrohet e mobiluar ne kushte te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Me Qira 1018-41L 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri shume prane me rrugen kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ...

Apartament me qira prane Kopshtit 4 Stinet ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te
Me Qira 1221-32N 420 €

Apartament me qira prane Kopshtit 4 Stinet ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallat te ri pa ashensor. Me nje hapesire totale prej 68 m2 ofron nje dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Shtepia eshte e ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me as
Me Qira 1221-11V 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me ashensor.  Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon i mbyllur.  Shtepia ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te r
Me Qira 1019-76V 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor buze rruges kryesore. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 76 m2 dhe organizohet ne: sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges 5 Maj ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 1119-3L 450 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges 5 Maj ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe totale prej 71 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte ...

Apartament modern 1+1 per qira prane rruges Mine Peza ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira 421-12V 420 €

Apartament modern 1+1 per qira prane rruges Mine Peza ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Shtepia ofrohet e mobiluar me nje ...