Apartament 1+1 ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit

ID GLS-818-1E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 84.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 78
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Gjiri Lalzit
Adresa Gjiri i Lalzit
Planimetria Shkarko

Apartament 1+1 ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit.

Ndodhet ne katin e III-te nje ndertese tre kateshe. Prona eshte pjese e nje kompleksi rezidencial banimi.

Siperfaqja prej 78 m2 organizohet ne nje kuzhine te vecuar, sallon te madh, nje tualet dhe nje ballkon. Hapesira e projektuar per kuzhine mund te behet edhe dhome gjumi dhe kuzhina te kaloje ne sallon.

Pozicionimi ne katin e trete ofron pamje nga pishat  dhe ben qe tarraca te jete e shfrytezueshme.

Kompleksi do te monitorohet 24 ore/7 dite te javes nga roje te dedikuar dhe nga kamera pa cenuar privatesine tuaj.

Objektet e banimit gezojne komoditetin e te qenurit mjaftueshmerisht larg nga njera tjetra per te garantuar qetesine dhe rehatine individuale te banoreve.

Rezidenca gjendet afer  gjelberimit, kopshteve dhe parqeve te kuruara ku ju mund te shetisni dhe femijet te luajne e te argetohen. 

Temperaturat mesatare te zones edhe afersia me qendrat e banimit jane mjaft te favorshme qe ju te keni mundesine te shijoni rezidencen tuaj dhe natyren e zones gjate gjithe vitit.

Vendndodhja e objektit eshte 42 km larg Tiranes, 38 km larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes, 26 km nga qendra dhe porti i qytetit te Durresit.

Objekti ka perfunduar dhe eshte gati per banim , por mobilimi dhe instalimet e brendshme jane sipas shijes se klientit.

 

 

Cmimi: 84.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën