Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen 25 Nentori ne Elbasan (ELS-718-1E)

ID ELS-718-1E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 23.500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 50 m2
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Elbasan
Adresa

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen 25 Nentori ne Elbasan.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. 

Hyrja eshte e sapo rikonstruktuar dhe ka nje soxhorno, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Ambienti shitet bosh. 

Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore dhe mund te perdoret per banim ose per biznes sepse ka edhe mundesira shume te mira reklamimi.

Vendndodhja e prones ka akses te shpejte ne qendren e qytetit.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. 

 

Cmimi: 470 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën