Apartament 1+1 ne shitje prane Sarandes

ID SRS-323-1G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 35.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 74 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Sarande
Adresa Konispol

Apartament 1+1 ne shitje ne Konispol shume prane qytetit te Sarandes.
Eshte i pozicionuar ne katin e trete ten je pallati te ri ne qender te qytetzes.
Ofron nje siperfaqe totale prej 74 m2 dhe nje  siperfaqe te brendshme prej 68 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Ofrohet per shitje i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ka punime te brendshme te mira.
Eshte nje mundesi e mire banimi dhe investimi.
Dhomat jane te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites, per shkak te pozicionimit te shtepise nga jugu.
Zona ne te cilen ndodhet eshte ne qender te Konispolit dhe lidhet shpejt me qytetin e Sarandes dhe Ksamilit.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.

Cmimi 35.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën