Apartament 1+1 per shitje ne plazhin e Spilles ne Kavaje

ID KVS-921-1A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 45.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 43
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Kavaje
Adresa Rruga e Pishave

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Pishave ne Kavaje.
Kjo hyrje pozicionohet ne katin e trete te nje ndertese 4-kateshe.
Me nje siperfaqe prej 43 m2, banese organizohet ne sallon se bashku me kuzhine dhe ambient per ngrenie, nje dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon te mbyllur.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil modern dhe komod, salloni eshte i bollshem dhe ndan nje hapesire me kuzhinen dhe ambientin e ngrenies, kuzhina eshte e pajisur me cdo pajisje elektroshtepiake te nevojshme per gatim, dhoma eshte e arreduar ne menyre bashkekohore, banjoja ka dritare dhe dush te mbyllur dhe ballkoni i mbyllur I cili ndodhet ne sallon ofron nje pamje te zones perreth.
Orientohet nga jugu duke mundesuar ndricim me drite natyrale pergjate gjithe dites.
Ndodhet 2 minuta larg bregdetit.

Cmimi: 45.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën