Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kunes ne Shengjin (SHS-919-1L)

ID SHS-919-1L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 45.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 72 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Shengjin
Adresa Shengjin, Kune

Apartament 1+1 per shitje shume prane zones se plazhit ne Shengjin.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi te ri pallatesh ndertuar ne 2016 me punime shume cilesore.

Ofron siperfaqe 72 m2 dhe siperfaqe te brendshme 63 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi matrimoniale, tualet dhe ballkon me pamje nga deti.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar ose i pamobiluar ne varesi te preferencave te klientit.

Mobilimi eshte bashkekohor dhe pothuajse i ri.

Pallati ofron admisnistrim, ashensor dhe siguri 24-ore.

Zona eshte e qete dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt. Prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikat pronesie.

Cmimi i mobiluar: 45.000 Euro.

Cmimi i pamobiluar 40.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën