Apartament 2 + 1 ne shitje ne Golem, Durres (GLS-714-1b)

ID GLS-714-1b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000 €
Kati 0
Sipërfaqe m2 82.26 m2 + 146.77 m2
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Golem
Adresa Golem

Apartament 2 + 1 per shitje prane Hotel Kapri prane Malit te Robit.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje vile 4-kateshe. 

Ka nje siperfaqe prej 82.26 m2 + 146.77 m2 ballkon.

Ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, plot ajer te paster dhe prane bregdetit te Golemit. 

Pjesa me e bukur eshte dhe ballkoni qe rrethon pothuajse te gjithe shtepine.

Shitet e mobiluar me te gjitha paisjet.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionere te vendosur ne cdo dhome.

Vila ndodhet prane rruges kryesore dhe ka akses ne autostrade.

Eshte e pajisur me certificate pronesie.

Cmimi 120.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën