Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-617-44L)

ID TRR-617-44L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 113m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qemal Stafa, afer Qendres se Tiranes

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane Prokurorise se Pergjithshme.

Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 113 m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe 2 tualete.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet. Mobilimi eshte bashkohor dhe shume i mirembajtur.

Apartamenti ka dhoma te bollshme, punime te ndryshme gipsi ne sallon dhe pamje te mrekullueshme te lagjes perreth.

Ballkoni eshte i orientuar nga veriu dhe dritaret jane dopio xham.

Zona perreth eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar nga te huajt. Prane saj do te gjeni bar-kafe, dyqane te ndryshme, supermarkete, minimarkete dhe shume sherbime te tjera qe mund tju nevojiten.

Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor. Pozicionohet disa metra larg qendres se Tiranes, sheshit Avni Rustemi dhe ka akses ne disa rruge te qytetit.

Brendsa cmimit ofrohet parkim makine prane pallatit.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit Koco Gliozheni ne Tirane.

Apartamenti n
Me Qira 1217-36R 370 €

Apartament me qera ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit Koco Gliozheni ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pa
Me Qira 1218-10L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 prane shkolles Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri m
Me Qira 519-23T 370 €

Apartament 2+1 prane shkolles Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Medar Shtylla, ne Tirane.

Ndodhet
Me Qira 219-29S 440 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Medar Shtylla, ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te ...

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha shume prane qendres se Tiranes.
Banesa ndodhet ne katin
Me Qira 817-21K 350 €

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha shume prane qendres se Tiranes. Banesa ndodhet ne katin e 4-te te nje ...

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Me Qira 318-60R 350 €

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Pozicionohet ne kat te 2-te te nje pallati te ri
Me Qira 915-28m 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Pozicionohet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Usluga ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri
Me Qira 619-30T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Usluga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...