Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1117-8L)

ID TRR-1117-8L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 113m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katn e 2-te te nje pallati te ri, qe ofron kushte bashkohore, 2 ashensor, administrim dhe kamera sigurie 24-ore.

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 113m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme me nje mobilim bashkohor.

Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Ballkoni eshte i rrethuar me vetrate xhami dhe ka orientim nga veri-lindja.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Cmimi: 450 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nj
Me Qira 116-62b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati m
Me Qira 918-41d 350 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. Ka nje ...

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete ten
Me Qira 914-35a 350 € €

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete ten je kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 615-2m 350 €

Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor dhe cilesi ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pall
Me Qira 1114-20b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje palla
Me Qira 515-34b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qera ne rrugen Konstadin Kristoforidhi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pal
Me Qira 516-27b 370 €

Apartament me qera ne rrugen Konstadin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament me qera ne kryqezimin e rruges Shyqyri Brari me rrugen Selite e Vjeter, perballe me Kopsh
Me Qira 1217-9R 340 €

Apartament me qera ne kryqezimin e rruges Shyqyri Brari me rrugen Selite e Vjeter, perballe me Kopshtin ...