Apartament 2+1 ne shitje ne Malin e Robit ne Kavaje (KVS-718-1E)

ID KVS-718-1E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 36.500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 66.37 m2
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Kavaje
Adresa

Apartament 2+1 ne shitje tek Mali i Robit ne Kavaje.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 66.37 m2. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri dhe eshte i organizuar ne nje soxhorno, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Ai shitet i mobiluar.

Objekti ku ndodhet apartamenti gjendet shume prane detit dhe ndodhet ne nje zone te zhvilluar.

Vendndodhja e objektit ka akses ne rrugen shteterore numer 4 dhe ne rruge te tjera kryesore te Kavajes.

Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt.

 

Cmimi: 36.500 Euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën