Apartament 2+1 per shitje ne bregdetin e Sarandes

ID SRS-623-1A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 225.970
Kati 3
Sipërfaqe m2 82.17
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Sarande
Adresa Rruga Butrinti, Sarande

Apartament 2+1 per shitje me pamje nga deti dhe ne vijen e pare te bregdetit te Sarandes.
Pozicionohet ne katin e 3te banim ne nje nga komplekset me te reja qe po ndertohen aktualisht.
Ofron nje siperfaqe totale prej 82.17m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 70m2 qe organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. 
Kompleksi po ndertohet me nje cilesi mjaft te larte ndertimi dhe pritet te perfundoje ne muajin Maj te 2024-es.
Apartamenti orientohet nga perendimi dhe pervec pamjes se bukur te detit do ju ofroje dhe nje pamje te kendshme te perendimit.

Cmimi: 2750 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën