Apartament 2+1 per shitje ne bregdetin e Sarandes

ID SRS-623-2A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 323.125
Kati 2
Sipërfaqe m2 117.5m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Sarande
Adresa Rruga Butrinti, Sarande

Apartament 2+1 per shitje ne vijen e pare bregdetare me nje pamje te hapur nga deti.
Pozicionohet ne katin e 2te banim ne nje resort mjaft modern qe po ndertohen aktualisht.
Ka nje siperfaqe totale prej 117.5m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 99.66m2 qe organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. 
Punimet qe po kryhen jane te nje cilesie te larte dhe pritet te perfundojne ne muajin Maj te 2024-es.
Apartamenti orientohet nga perendimi dhe pozicionimi qe ka ofron nje pamje mjaft te bukur te te gjithe bregdetit.
Resorti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme duke perfshire plazhin privat, pishina brenda kompleksit, bar, restorant, hotel si dhe hapsira te gjelberuara.
Investoni ne nje nga bregdetet me te bukura dhe te preferuara te jugut. 

Cmimi: 2750 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën