Apartament 2+1 per shitje ne Korce

ID KOS-1222-1R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 65 000
Kati 7
Sipërfaqe m2 96
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Korce
Adresa Rruga Teli Samsuri

Apartament 2+1 per shitje ne qytetin e Korces ne rrugen Teli Samsuri.
Apartamenti ndodhet ne katin 7 nje nje pallat te ri me ashensor.
Ambienti  ka siperfaqe totale 96m2 te organizuar ne sallon, dy dhoma gjumi , nji tualet dhe nji ballkon. Ballkoni eshte I bollshem dhe ofron nje fushpamje te gjere gjithashtu orientimi I apartamentit siguron ndricim natyral gjate gjithe dites.Apartamenti ofrohet totalisht I mobiluar gjithashtu ofron sistem qendror ngrohje, me vater, ka te instaluar dhe panel diellor.
Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti pozicionohet 100m larg nga parku I qytetit.
Ofrohen edhe 2 poste parkimi me pagese ekstra.

Cmimi: 65 000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën