Apartament 2+1 per shitje ne Pogradec

ID PGS-123-1A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 62.250 euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 83m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Pogradec
Adresa Rruga Mendi Zavelani, Pogradec

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mendi Zavelani ne Pogradec.
Pozicionohet ne katin e 6te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 83m2 dhe organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil bashkekohor dhe eshte i shtruar me parket.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne sallon.
Zona eshte mjaft e zhvilluar, ndodhet shume prane shetitores se qytetit dhe vetem 100 meter larg liqenit te Ohrit.
Prona eshte ne proces hipotekimi.

Cmimi: 62.250 euro 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën